Jump to content

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

@, Mai pupi mult in fundulet?

:)))) Am zis eu ceva?

​Am zis doar ca cine vrea sa isi dea clear o face pe propria raspundere. Un update ca asta nu ar strica ... zic si eu ...

 

 

FIECARE CU PAREREA LUI !

Link to comment
Share on other sites

@@Hatake, vorbesti aiurea. Daca era goana dupa bani nu se mai facea poll, ci se implementa direct. Se face acest poll pentru ca parerea playerilor conteaza. Sincer nici eu nu sunt de acord cu aceasta propunere, motiv pentru care am votat "nu". Simplu.

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

@@Hatake, vorbesti aiurea. Daca era goana dupa bani nu se mai facea poll, ci se implementa direct. Se face acest poll pentru ca parerea playerilor conteaza. Sincer nici eu nu sunt de acord cu aceasta propunere, motiv pentru care am votat "nu". Simplu.

Ba, ma lasi? Crezi ca daca vorbesti "ca din carti", impresionezi pe cineva sau pari mai destept? Daca aceasta comunitate nu era facuta pt bani, atunci NU MAI EXISTA NIMIC CE SE PUTEA LUA CONTRA-COST. Insa asta este afacerea lui Bobo, lucru pe care-l respect, asta este jobul lui. Si eu as face exact acelasi lucru. Insa nu mai incercati sa ascundeti acest lucru!

Link to comment
Share on other sites

@, daca ai jucat prin 2009/2010 stii ca pe atunci, cu exceptia contului premium permanent, nu se dadea nimic altceva contracost. Insa, daca poti scoate bani din ceva, de ce sa nu o faci? Asta nu inseamna ca totul are ca scop obtinerea de profit. In fine, tu cu ideile tale, eu cu ale mele. Prefer sa nu mai postez aici ca deja am deviat de la subiect. Nu asta e scopul acestui topic. Sanatate si sa auzim de bine!

Link to comment
Share on other sites

Din partea mea "Da".

Le poate oferi multor jucatori o noua sansa de as face o noua "cariera" prin factiuni. Acum greu se fac orele jucate care sunt esentiale sa aplici intr-o factiune, decat sa-si faca alt cont nou mai bine investeste in unul singur.

Link to comment
Share on other sites

NU! Daca vrei ca jucatorii sa aiba sanse la functii, atunci sa intre in factiune pasnice si sa-si repare logul. Nu dand niste $$ fac un amarat de rank 3 si aplic la helper si-l iau. (Aici vorbesc de PRG3, unde cerintele nu sunt asa mari ca pe 1/2).

Edit: Se poate observa ca in general toti care au votat cu da, sunt persoane cu fite, care ies din factiuni cu 3/3 ca injura. (Repet, nu am bagat pe toata lumea in "oala", am spus majoritatea). In general toti care au votat NU au fost care poate au avut la inceput un log slab, dar si l-au refacut prin munca, nu prin BANI.

Edited by WG Rayan
Link to comment
Share on other sites

In ultimul timp numai idei d-astea tampite vad, ba legalizati DM-ul, ba stergeti faction log, ce dracu ma, n-aveti altceva mai bun de facut pentru comunitatea asta?

Ascultati la mine, copiii, in doua lucruri sa nu bagati bani in viata asta: in cu*ve si in b-zone.

@, nu ma mira votul tau din moment ce ai iesit din 5 factiuni cu 3/3 si FP. Iar in total ai acumulat 18 FW-uri. Baga tati niste bani si scapi de ele.

Edited by Burrows S4F
Link to comment
Share on other sites

Clar nu, daca ai fost batut in cap ( ca si mine ) sa-ti patezi trecutul stai si tragi, nu trebuie sa-ti stergi trecutul ca sa te indrepti. Ca in viata reala daca ai omorat un om nu poti sa stergi asta ^^ deci acest sistem n-ar trebui implementat.

Link to comment
Share on other sites

Edit: De ce mai îmi bat capu' degeaba când știu că votul nostru e cam egal cu 0 când vine vorba de bani?

Edited by CBN AiRJORDAN MIAUMIAU
Link to comment
Share on other sites

Guyz this is good idea.By the help of this system,We can erase our bad faction logs in our previous factions and can have chance in new faction.So, It will help us.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.