Jump to content

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

Desi nu mai joc pe aceasta comunitatea, doar din simplul motiv ca toti anonimi devin faimosi peste noapte donand cativa euro, vreau sa mentionez ca sunt total contra acestei idei, pur si simplu nu are logica, nu ii vad rostul pentru binele comunitatii, doar pentru portofelele voastre. Multi membri vechi ai comunitatii au fost pierduti numai din aceast cauza...

Link to comment
Share on other sites

De când așteptam o schimbare de acest gen, pe bune acum, de ce să nu le acordăm o șansă jucătorilor care au greșit?

Am mulți tovarăși care vor să schimbe contul din cauza faction history-ului, așa că nu putem refuza această oportunitate.

Ăștia de se jelesc pe aici cu mesaje de genul ''Nu mai aveti bani pentru fuel? Sau ce?'' nu știu cu ce se mănâncă, total inutili.

Link to comment
Share on other sites

Desigur ca doresc sa imi pot sterge toate cele 8 FW-uri si cu ala din FBI care a fost sters de Leo [Multumesc frumos, te pup], desigur ca as vrea sa mi se stearga toate cele 4 FP-uri si in 69 cand am iesit la rank 1. Este o idee foarte buna din punctul meu de vedere si merita implementata!

 

Desigur ca nu as dori sa se adauge un asemenea cacat de sistem si pe serverele noastre... Inteleg si eu ca trebuie sa platiti hostu', dar asta e prea de tot. Propun sa ne lasati sa cumparam si 'Permisiune de a folosi hack'. Si ca sa fie si ami multi bani, propun sa coste 1.000 gold per fiecare hack in parte. Adica eu daca iau 'Permisiune pentru aimbot' sa pot sa dau magie pe turf fara sa iau ban. Pare legit, sper ca o sa mi se ia in calcul propunerea.

 

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o idee chiar bună, bine gândit, sunt de acord!

Ai probleme cu capul. CUM SA VOTEZI CA LIDER PENTRU ASA CEVA? BA OMULE, SI MEMBRII CUM TI'I MAI ALEGI?

 

Inteleg ca in aproximativ 1 an ai facut 12k posturi pe forum (disperat/no-lifer/turbat) dar da si dovada de om matur macar de dragul functiilor pe care le detii.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt de acord.

Vrei faction log bun, iti faci cont nou si ai grija ce faci.

 

Pai degeaba iti faci cont cat timp exista regula asta - Liderul poate respinge orice jucător care consideră că nu merită să facă parte din facțiunea sa, oferindu-i un motiv pentru respingere sau nu. Cea ce aduce un mare dezavantaj serverului daca de exemplu am un cont da si am 30 de aplicati respinse fara motiv atunci ori scoate regula asta care aduce un minus care baga lideri toti prieteni si tovarasi de clan sau cei care si eu spun ca sa se stearga aplicatiile doar si topul de rank sa il editam.

Link to comment
Share on other sites

Ai probleme cu capul. CUM SA VOTEZI CA LIDER PENTRU ASA CEVA? BA OMULE, SI MEMBRII CUM TI'I MAI ALEGI?

 

Inteleg ca in aproximativ 1 an ai facut 12k posturi pe forum (disperat/no-lifer/turbat) dar da si dovada de om matur macar de dragul functiilor pe care le detii.

Nu te-am jignit pustiu, cântă la altă masă, votez ce vreau eu, e părerea mea, fiecare cu parerea lui, nimeni nu îmi influențează deciziile. Nimeni nu te-a întrebat nimic și te bagi la tanga unde nu trebuie.

 

Stai parcat acolo în banca ta că e mai bine.

Link to comment
Share on other sites

N-am sa ma repet si eu...sunt deja n posturi pe aici si o sa mai fie.

Mai veniti cu idei din astea si veti avea 1000 de playeri, pe toate cele 4 servere. La un loc.

 

Ce pot sa zic, e un update pentru copii handicapati ce n-au apucat nici macar sa isi faca buletinul.

Implementati-l si ramaneti cu idioti din astia pe server, asa-zisi "ZEWI", cu fite si arogante in cap, plini de bani. In curand poate o sa se ajunga sa faca ce vor maciuca lor cu goldu.

Link to comment
Share on other sites

Deleting a faction log is a very valuable thing, the price for this should be reasonably higher.

 

However the idea of being able to give this as a prize to players wishing to have a better career on B-Zone sounds like a nice idea.

 

People might abuse it and delete too many logs but that's their problem. They'll only be able to delete lots and not add any, so if anything they're just decreasing their appearing "experience" in the server.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu acest update merita sa poti sterge unele lucruri din Faction Logs. Nu mai fiti egoisti cu voturile de nu ganditi-va si la viitorul rpg2.b-zone.ro! Faceti o fapta buna si votati da.

 

Pai tu esti viitorul rpg2

 

Adica e vai de sula lui

Link to comment
Share on other sites

Daca se implementeaza acest update, ne deruteaza si ne innebuneste pe noi liderii, ce sa zic? NU, e ceva inutil, adica daca mie imi iese din gang unu, se duce in alt gang, si sterge FH-ul din gang-ul meu, eu nu mai retin daca au trecut 14zile + de cand a iesit de la mine si risc LeaderWarn, deci nu! UPDATE INUTIL!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.