Jump to content

Portofoliu | Sh4dow


Sh4dow.
 Share

Recommended Posts

Unele avatare merg, altele mai putin. Invata sa folosesti culorile cum trebuie, nu puse aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Unele avatare merg, altele mai putin. Invata sa folosesti culorile cum trebuie, nu puse aiurea.

Multumesc, am sa ma straduiesc mai mult.

 

 

OFf: ne cunoastem de o comunitate care o avut cam 3 nume : blo**

Link to comment
Share on other sites

Ce sa-ti mai zic, cu textul ti-am zis deja care e treaba, acum cu avatarul in sine. Unele imi plac, altele nu. Imi plac mai mult cele pe care nu ai pus blur, din cate imi dau eu seama, iar acele linii alb-negru incearca sa le pozitionezi sa dea cat mai bine cu avatarul, cum ai facut cu avatarul tau actual, la celalalte nu prea da bine si incearca sa le faci si alta culoare, vezi cum iese. Nu stiu ce sa mai zic, din moment ce nu ai multe lucrari, keep it up.

 

 

 

EDIT: Depinde acum si in ce fel l-ai pus si cat ai pus, cum am zis, nu prea iti dai seama la unele daca au sau nu blur.

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

Ce sa-ti mai zic, cu textul ti-am zis deja care e treaba, acum cu avatarul in sine. Unele imi plac, altele nu. Imi plac mai mult cele pe care nu ai pus blur, din cate imi dau eu seama, iar acele linii alb-negru incearca sa le pozitionezi sa dea cat mai bine cu avatarul, cum ai facut cu avatarul tau actual, la celalalte nu prea da bine si incearca sa le faci si alta culoare, vezi cum iese. Nu stiu ce sa mai zic, din moment ce nu ai multe lucrari, keep it up.

Multumesc pentru sfat. Pe toate am pus blur. :D

Link to comment
Share on other sites

Off: Toate posturile au fost făcute "cu cap" cu exceptia lui Hawx si Authe (Ar mai fi skinny si Jorrdy)

 

Blurul tau da bine la ochi. Inchis, pe placul meu. Ai un stil aparte de a pune acel brush (altii spun ca e text) si apoi sa pui un text peste el. La fel si la brush.

 

Nu prea imi plac liniile alea. Nu merg pe orice stock.

 

Încearcă sa faci si pe alte mărimi, sa pui un border, ceva.

 

Hai, te pup la portofel, daca e plin.

Link to comment
Share on other sites

@@Sh4dowArt, Frumos portofoliu, continua tot asa cu munca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.