Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare - LeXoR.


TLG LeXoR
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: LeXoR.
- Prenume: Claudiu Alexandru
- Varsta: 14, fac pe 9 iunie varsta de 15 ani. Lma me.
- Locatia: Bucharest, Romania.
- Ocupatie: Elev.
- Jocul(rile) preferat(e): League Of Legends, Counter Strike Global Offensive, San Andreas Multiplayer and more.
- Hobby-urile tale: Practic Karate, ies pe afara cu prietenii, cat un adolescent normal.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma consider o persoana foarte distractica si foarte amuzanta sunt o persoana foarte intelegatore care stie cum sa se distreze chiar si in cele mai grele momente din viata dar intr-adevar sunt si o persoana foarte serioasa atunci cand este vorba de treburi importante. Timpul liber mi-l petrec participand la diverse jocuri cu prietenii,  cum ar fi :ping-pong, fotbal, basket, voley , ciclism, pescuit, hanbal , hokey si imi place foarte mult sa fac plimbari foarte lungi cu bicicleta. Animalele mele preferate sunt : cainele, si multe altele, nu trebuie sa stiti chiar tot. Sporturile pe care le practic sunt Karatele si Inotul. .Eu nu sunt o persoana pretensioasa eu stiu sa ma multumesc cu ce am . Mie nu imi plac trei lucruri si acele lucuri sunt nesimtirea , minciuna si prostia. Nu le suport, asa ca, daca ai aceste trei aspecte pe care le-am enumerat, incearca sa te schimbi. .Dar intr-adevar mie imi plac oameni distractivi si care stiu sa se multumeasca cu ce au si cei care stiu cum sa se distreze chiar si in momente grele..O scurta caracterizare fizica: Am in jur de 1,73m si 76 kg. Am ochi albastri par saten. Caracterizare morala: Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat", caci este foarte important. Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau billiard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, dance, rap, hip hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Totul a inceput acum cativa ani cand m-am descis sa ma joc pe server-ul al doilea al acestei comunitati de Sa:MP (RPG2). Am fost adus de catre un YTB-er zis Lectura De  La A la Z, care cred ca a promovat destul acest server, insa asta ma facut sa ma apuc de acest server. In decursul anului 2014 mi-am facut primul cont pe care la un timp l-am banat, neavand minte, 11 ani nepliniti, nu ma ducea capu. Dupa care m-am reapucat in anul 2016 de server, am avut un cont foarte frumos, dupa care m-am lasat complet de server. Am uitat email-ul de pe care a fost facut contul inclusiv parola contului, astfel pierzand o munca de circa 5 luni. Nu m-am lasat si mi-am refacut un alt cont care astazi este actualul cont. Am avut foarte multe conturi de forum, insa doar unul este stabil dupa cum se spune. Cu toate astea, astazi imi pare bine ca joc pe acesta comunitate si sper sa nu creez probleme. Chears!
- Alte precizari?: Imi pare bine ca va cunosc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.