Jump to content

Cerere - South Smilee - Avatar / Userbar


Smilee ToV
 Share

Recommended Posts

Display Name: South Smilee
Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar / Userbar
Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): Cerere - Smailykes Legend - Logo/Avatar
Imagine (obligatoriu pentru semnătură): Nu am
Tema (În caz că nu există o imagine): Vreau ceva ce are legătură cu baschet-ul / mingile de baschet şi ceva legat de firma nike
Text: Smilee
Dimensiuni: -
Alte precizări: Succes!

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                            @South Smilee

                                                                                     Untitled-1.png.a51790aad4c82771bc1dd2c50ebb5456.png                        giphy.png.bea881e724e6fe9d0ab7d6a8cb9bccdc.png

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Cerhosky said:

J3IcrUc.png SvldlTY.png 0E4GLTJ.png

 

 

As dori sa ti se ceara psd-ul la aceasta lucrare cumetre.

Si eu am facut lucruri de genul. Ca de pilda, am facut singur din tutorial. Dar nici sa decupez o imagine, ii mai bag un gm acolo si dupa ii bag un text prost chiar. Asta ai facut tu. Vreau psd-ul cu tot ce ai facut. Ca de pilda. Acel brush care produce efectul de sters. Sa apara in psd acea lumina facuta dintr-un brush lasat pe 0 fx si color overlay pe #23wss12. Asta vreau sa vad in psd. 

 

 

@Cristina

 

Mie mi se pare mai frumoasa a Andradei. Pentru ca stiu ca este facuta de ea. Nu zice nimeni ca nu ai facut-o tu. Dar vreau sa vad si eu psd-ul ca mi se pare izbitor de original. Este normal sa lucrezi pe tutoriale ca si eu fac asta. :D

 

@Andrada bravo. imi place. ti-am dat +1 

Edited by Jericho
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Rowyy said:

@Jericho nu te mai ofensa atat, el nu si-a asumat lucrarea, poate a gasit poza pe images google si a editat-o

Esti prost rau. Atat zic.. mare prost. Te-ai facut de ras. Tu esti un frustrat care vine si face pasarica mare ca am facut o lucrare dupa tutorial in felul meu. Acea lucrare, avand modificari mari. Esti un parlit de designer.

 

Si uite cat de incompetent esti. Nici diferenta dintre rip si google images nu o stii. Cand omul a recunoscut in pm cu mine ca a facut rip. Atat de prost esti. :)))

Edited by Jericho
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jericho said:

Esti prost rau. Atat zic.. mare prost. Te-ai facut de ras

Poate sunt eu prost, dar pe tine nu te intrece nimeni prietene

Edited by Rowyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.