Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Tow Truck Company - Aplicaţii Tester / Tester Applications


Paul ToV
 Share

Recommended Posts

Nume: Lauren

Rank: Manager ( 5 ) 

De ce dorești această funcție?: Salutare, îmi doresc să obțin această poziție pentru ca am ajuns ( zic eu ) la o vechime în facțiune în care pot să îmi ofer sprijinul pentru candidații noi și totodată este o experiență nouă pentru mine, având în vedere ca nu am mai fost tester.

Alte precizari: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Bercea17

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Imi doresc sa ajut mai mult la conducerea factiunii, iar totodata mi-am marit si activitatea.

Alte precizari: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Judge.

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Am mai fost o data tester in TTC si mi-a placut tare mult. Imi faceam treaba, iar pe langa raport simteam ca sunt util pentru factiune prin testarea membrilor ce doreau sa intre. Astfel, prin experienta trecuta, prin faptul ca sunt serios in tot ceea ce fac si prin faptul ca mai mult prin aceasta factiune am stat, consider ca sunt apt pentru aceasta functie.

Alte precizari: Pace

Link to comment
Share on other sites

Nume: MakReMM

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: I think that it is time to be tester .

Alte precizari: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Baster

Rank: Manager ( 5 ) 

De ce dorești această funcție?: Imi doresc sa obtin aceasta functie deoarece am ajuns "veteran" in cadrul factiunii, cunosc regulamentul si procedurile de tractare foarte bine, consider ca pot invata si pe altii sa faca treaba buna in factiune. De asemenea, in cadrul celor 160 de zile, nu am fost sanctionat, dovada a faptului ca sunt un baiat civilizat si 100% serios.

Alte precizari: Multumesc.

Edited by Baster
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Mily
  • Rank: 5
  • De ce dorestti aceasta functie?: Deoarece este ceva nou, o functie onorabila in cadrul factiunii care decide daca un cantidat are cunostintele necesare pentru a face parte din aceasta factiune respectata. Am mai detinut aceasta functie tot in cadrul TTC si mi-a placut foarte mult si, cred eu, mi-am facut treaba destul de bine, avanad in vedere ca nu am avut plangeri la modul de testare.
  • Alte precizari: Multumesc, sa ne auzim cu bine!
Link to comment
Share on other sites

Nume:  Bursuc.

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: E a doua oara cand sunt in TTC in mandatul lui Kristi si nu am facut mai nimic in tot acest timp. Prespun ca am destula experienta pentru aceasta functie, pe care am mai avut-o de foarte foarte mut timp.

Alte precizari: Multumesc Frumos!

Link to comment
Share on other sites

Număr: adelingabriel 

Clasament: 5

De ce dorești această funcție?: Consider că am acumulat o experiență în cadrul acestor activități și cred că mă descurc în posesia acestei funcții, cât despre regulament, știu, deoarece m-am pregătit o perioadă îndelungată pentru testul pe care l-am susținut. 

Alte precizări: Mulțumesc pentru timpul acordat!

Edited by adelingabriel
Link to comment
Share on other sites

Nume: Piko

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Am experienta anterioară, am mai fost tester si in celelalte factiuni in care am fost, cred ca in majoritatea in care am fost si vreau sa ajut staff-ul factiunii in acest sens.  

Alte precizari: Multumesc 

Link to comment
Share on other sites

Nume: Xoomer

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand imi doresc sa devin tester deoarece nu am fost niciodata in cei 4 ani de ttc si mi s-ar parea o experienta interesanta. Iar in al doilea rand am destula experienta ca tester in factiunile anteriore.

Alte precizari: Multumesc pentru tot timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Rookie

Rank: 4

De ce dorești aceasta funcție?: In primul rand, mi se pare destul de distractiv sa fii un tester, să susții testele cu playerii și să ajuți facțiunea. Când am fost in SFSI eram cel mai activ tester, ajungând și fiu și Tester Manager, am ajutat facțiunea destul de mult în acel timp in care am fost acolo și cred că o pot face și aici

Link to comment
Share on other sites

Nume: [oC]DAGH

Rank: 5

De ce dorești aceasta funcție?: Nu am fost pana acum tester si mi-as dedica timpul sa invat mai mult, sa fiu mai activ cu playerii care vor dori sa intre in aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nume: [oC]T[r]o.Palestine

Rank: 4

De ce dorești aceasta funcție?: i think we don't have a specific tester for eng players so i would like to be a tester to help the faction, i also need to gain experience from this function.

Alte precizari: Thx for reading my application, good luck all !

 
Link to comment
Share on other sites

Nume:Inspirs

Rank: 4(supervisor)

De ce dorești această funcție?: Vreau sa devin tester pentru a ajuta factiune, doresc să precizez că am mai fost tester în ală factiune, și cred că am puțină experiență.

Alte precizari: Sper să fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

@ RookieOBC @ Inspirs Acceptati pentru functia de tester, Mult succes!

@ Xoomer ZEW @ DAGH nWo Respinsi activitate slaba.

@ oC Tro.Palestine Like i speak with you, we don t need english tester, me cand co-leaders can give tests with eng players, if u take this function you will lose at first statistic because you will have low activity. So it s better to reject you now for both.

 

 

Aplicatii tester OFF!

Link to comment
Share on other sites

Nume:Alexandru1.9TDI

Rank: 4(supervisor)

De ce dorești această funcție?: Vreau sa devin tester pentru a ajuta factiunea, si pentru ca imi place ideea de a sustine teste de intrare n factiune cu playerii din recrutari.

Alte precizari: Sper să fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Nume: [DGS].Mihai

Rank: 5

De ce dorești această funcție?: După foarte mult timp în care nu am mai jucat am intrat în această facțiune și asa cum mi-am propus doresc să rămân cât mai mult timp, ușor, ușor mă apropii de 1 an vechime, deși nu am avut niciodată funcția de tester într-o facțiune sunt sigur că voi primii ajutor și suport dacă voi fii acceptat iar ca monotonia să nu intervină nu ar strica să fac și ceva nou ce necesită atenție și dedicare.

Alte precizări: Mulțumesc anticipat pentru timpul acordat! 

Edited by .Mihai
Am uitat sa adaug și poziția: "alte precizari".
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.