Jump to content
Kelton

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri

Recommended Posts

Ce se aude de mărirea sloturilor la facțiuni?

3 hours ago, Madalin AM said:

Ce se aude de mărirea sloturilor la facțiuni?

Gang-urile nu vor fii modificate, in rest cu celelalte factiuni ramane de vazut.

1 hour ago, Robertel Robotel said:

Gang-urile nu vor fii modificate, in rest cu celelalte factiuni ramane de vazut.

Frumos =)))

Posted (edited)

Unde pot face trade cu BIZ-ul? De fapt, unde pot negocia? Si numele? Cum il schimb de pe web?

Edited by WaTcHOuTsNiPeR

On 8/28/2019 at 1:26 AM, WaTcHOuTsNiPeR said:

Unde pot face trade cu BIZ-ul? De fapt, unde pot negocia? Si numele? Cum il schimb de pe web?

Dacă ai fi citit anunțul aflai deja răspunsurile la întrebări.

On 8/16/2019 at 12:34 PM, Kelton said:

Dacă numele tău este prea lung și nu te lasă serverul să te conectezi din această cauză, poți să-ți schimbi numele la cont și de pe websiteul RPG, de pe profilul contului tău apăsând butonul de change nickname.

On 8/16/2019 at 12:34 PM, Kelton said:

Case și Bizuri

Jucătorii de pe RPG3 și RPG4 sunt așteptați cu un ticket aici https://forum.b-zone.ro/support/ pentru a negocia suma de bani pe care o vor primi pentru aceste bunuri.

Și jucătorii care au deținut case de level 999 sunt așteptați cu un ticket pentru a intra în posesia noii case sau a fi despăgubiți în funcție de alegerea acestora și ce am anunțat anterior pe forum.

Banii pe care i-ați avut în case și bizuri, dacă suma a fost de cel puțin $50,000, au fost adăugați în bancă pe conturile voastre la momentul fuziunii.

Jucătorii care au avut interioare de shop la case și-au primit pe conturi la momentul fuziunii goldul cheltuit pentru respectivele tipuri de interioare.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.