Jump to content

Consumaţi cafeină, nicotină, alcool sau alte droguri?


BIS aka OldNab
 Share

Consumaţi cafeină, nicotină, alcool sau alte droguri?  

97 members have voted

  1. 1. Consumaţi cafeină, nicotină, alcool sau alte droguri? (sondaj)

    • Da
      49
    • Nu
      48


Recommended Posts

Da, cofeina consum foarte des, uneori si exagerat, desi mi s-a mai spus ca nu este bine si pe viitor pot avea probleme. Alcool foarte rar, de obicei de sarbatori si ziua mea. Dar nu sa ma imbat pana nu mai pot sta pe propriile picioare.

Link to comment
Share on other sites

Da, consum cafeină, pot zice ca face parte din viata mea aproape zilnic.

Link to comment
Share on other sites

Da, consum zilnic la alegere un drog legal, uneori consum alcool, alte ori consum cofeinaa, alte ori consum zahar aproape zilnic. Depinde cum ma simt si apoi aleg un drog pt acea zi, dar pe viitor ma voi lasa de droguri ca-s nocive/toxice si provoaca dependenta..

Link to comment
Share on other sites

Cafeina consum deoarece trag de fiare, si pentru a avea cat mai multa energie consum Preworkout.

Link to comment
Share on other sites

Consum cam tot ce ai enumerat acolo,nicotina destul de des in forma de tigari si alte chestii din astea electronice cu nicotina in ele,cofeina tot foarte des pentru ca am probleme de concentrare si alcool ul la petreceri,insa cu alcool ul nu am cea mai buna relatie.

Link to comment
Share on other sites

Din cele enumerate mai sus consum cel mai des cofeina. Am fost si fumator dar niciodata nu am consumat droguri, cat despre alcool beau, dar rar

Link to comment
Share on other sites

Consum cafeina, dar nu in cantitati mari deoarce o folosesc doar in anumite zile cam de 2 ori pe saptamani cand imi fac antrenamentul de piept umeri triceps sau picioare spate biceps. Nu sunt dependent de cafeina pot traii si fara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.