Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Unde preferaţi să vă petreceţi vacanţele?


BIS aka OldNab
 Share

Unde preferaţi să vă petreceţi vacanţele?  

85 members have voted

  1. 1. Unde preferaţi să vă petreceţi vacanţele? (sondaj)

    • Mare
      36
    • Munte
      36
    • Oraşe
      13


Recommended Posts

As putea spune ca imi place sa merg la mare doar pentru atmosfera dar nu imi place marea in sine. In schimb imi place sa vizitez orase noi si sa fac cumparaturi, sa merg la restaurante de calitate, asta e modul meu de a ma relaxa.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 10:11 AM, TLG Azonic. said:

As putea spune ca imi place sa merg la mare doar pentru atmosfera dar nu imi place marea in sine. In schimb imi place sa vizitez orase noi si sa fac cumparaturi, sa merg la restaurante de calitate, asta e modul meu de a ma relaxa.

Comentariu copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Iubesc vacantele la mare, deoarece ai mereu tot ce iti trebuie, marea este cel mai fain peisaj, ai mereu parte de distractie, caldura si oamenii faini.. Nu mai zic de petrecerii si aventuri caci acolo este lux..

Link to comment
Share on other sites

Desi pana acum un an de zile as fii ales marea, tind sa cred ca e mult mai relaxant la munte, mai ales acel aer de munte care iti insenineaza ziua

Link to comment
Share on other sites

Imi place sa mi petrec vacantele in locuri cat mai departate, si cand spun asta ma refer la alte tari cum ar fi Anglia, Belgia sau Elvetia o tara in care as dorii sa ajung in acest an.

Link to comment
Share on other sites

Sunt un mare pasionat de înot și scufundări, așa că în detrimentul muntelui, v-oi alege tot timpul marea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.