Jump to content

Aţi văzut vreodată un meci pe stadion/în sala sporturilor?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi văzut vreodată un meci pe stadion/în sala sporturilor?  

75 members have voted

  1. 1. Aţi văzut vreodată un meci pe stadion/în sala sporturilor? (sondaj)

    • Da
      62
    • Nu
      13


Recommended Posts

In stadion nu am fost sa vad un meci dintr-un anume sport, dar am fost in sala de educatie fizica de la fostul liceu, unde erau meciuri de bascket si handball.. A fost misto ca scapam de ora de educatie fizica si ma uitam la meci gratuit. A fost frumos, cat a durat.

Link to comment
Share on other sites

Da, am fost la multe meciuri ale Astrei Giurgiu, fie amicare, in Liga 1 sau in cupele europene. Astra Giurgiu intoarce te inapoi

Link to comment
Share on other sites

Dap, am vazut foarte multe meciuri aflandu-ma printre spectatorii live din salile de sport. Iti ofera un sentiment aparte si simti ca si tu iei parte la joc, orice sport s-ar juca in terenul din sala respectiva. Pe un stadion am fost o singura data si pot spune ca a fost super. Din pacate, la meciul asta (Petrolu - FCSB) nu se marcase niciun gol, dar sunt sigur ca daca as fi mers la un meci dintre niste echipe din ligile de top ale Europei, s-ar fi meritat fiecare banut dat pe bilet.

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2024 at 4:02 PM, Kenz0r said:

da, am vauzt

  • Sondajele cer părerea voastră, aşa că, pe lângă votul în sine, puteţi, în mod civilizat, să vă argumentaţi poziţia. Posturile simpliste vor fi sancţionate cu un avertisment verbal, iar cele injurioase sau provocatoare cu un avertisment.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.