Jump to content

Problema multiprocess


Excelent

Recommended Posts

Salut, am dat de o problema de curand si e legata de multiprocess. Cand incerc sa ma conectez pe al doilea cont imi da crash imediat ce dau sa ma conectez, de ce? Pentru ca eu de cateva zile mi-am reinstalat windowsul si inainte de asta totul mergea perfect. Daca are cineva o solutie sa ma ajute si pe mine, mersi mult.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Little BogdanN said:

Salut, am dat de o problema de curand si e legata de multiprocess. Cand incerc sa ma conectez pe al doilea cont imi da crash imediat ce dau sa ma conectez, de ce? Pentru ca eu de cateva zile mi-am reinstalat windowsul si inainte de asta totul mergea perfect. Daca are cineva o solutie sa ma ajute si pe mine, mersi mult.

Vezi sa nu ai moduri pe arme sau sa ai modloader instalat.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, cum a zis si Chevy, daca ai modloader, si nu moduri in el, daca ai modloader.asi nu iti va merge.

In al 2-lea rand fi sigur ca l-ai instalat corect, fixes.asi si .ini in folderul principal, trebuie sa ai cleo, dupa aceea intri in data, stergi timecyc.dat, pui timecyc.kkt. Eventual daca nu merge nici asa poate fi si din cauza la gta_sa. 

Odata indeplinite conditile de mai sus este imposibil sa nu iti mearga pe windows 7, 8 sau 10.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.