Jump to content

Ce ligi interne de fotbal urmăriţi?


BIS aka OldNab
 Share

Ce ligi interne de fotbal urmăriţi?  

61 members have voted

  1. 1. Ce ligi interne de fotbal urmăriţi? (sondaj)

    • Liga I
      37
    • Divizia Naţională
      4
    • Premier League
      22
    • Bundesliga
      13
    • Serie A
      6
    • La Liga
      25
    • Ligue 1
      6
    • Alta (precizaţi)
      4


Recommended Posts

Urmaresc unele meciuri din Divizia Nationala, mai ales cand sunt plictisit sau cand sunt titulari unii prieteni/cunoscuti, dar in rest urmaresc derby-urile campionatelor de top ale lumii 

Link to comment
Share on other sites

Urmaresc meciurile din LaLiga, in special meciurile echipei Real Madrid fiind echipa mea de suflet, iar in Premier League urmaresc toate meciurile deoarece este un fotbal foarte competitiv si placut ochilor.

Edited by AIM Hamed
Link to comment
Share on other sites

Nu am o anume liga, ma uit destul de rar la ligi, deoarece nu-s pasionat de fotbal, dar daca vreodata o sa ma uit la o anume liga le voi urmari pe toate, caci din orice liga putem invata cate ceva.. Nu-s pasionat de fotbal, dar cand deschid televizorul pe vreo liga, ma uit peste toate din curiozitate si apoi opresc televizorul si ma duc la munca..

Link to comment
Share on other sites

Urmaresc Liga I, Premier League si La Liga. Rar mai urmaresc Bundesliga, cand joaca cate un meci mai tare Bayern sau Borussia. La fel si Ligue I, cand disputa PSG un derby.

Link to comment
Share on other sites

Liga 1 saptamanal si Bundesliga cand am timp sa mai imi clatesc ochii si cu fotbal de calitate.

Link to comment
Share on other sites

Urmăresc fotbalul românesc, spaniol și englezesc. Îmi plac foarte mult echipele de fotbal din aceste ligi, FCSB, Real Madrid și Manchester United. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.