Jump to content

Problemă la SAMP-Addon


eB Luis

Recommended Posts

Salut! Am si eu o întrebare, cand debifez totul la instalarea samp-addon (ma refer la cele cu selectarea texturii) si dau pe ok imi intra in joc si imi spameaza cu Warning uri si dupa imi da crash... stie cineva de la ce poate fi? Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Încearcă să îți iei un SAMP Add-On cu înstalare manuală, să tragi tu fișierele din arhiva respectivă peste folderul unde ai tu GTA-ul, să vezi dacă așa mai iei crash.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, TheTom said:

Ai incercat asta pe un samp default sau pe un modpack?

Am un hud in el si cmd urile de la PD si mapa pe m decat crezi ca ar putea fi de la ele..?

14 minutes ago, Tupi said:

Salut,

 

Încearcă să îți iei un SAMP Add-On cu înstalare manuală, să tragi tu fișierele din arhiva respectivă peste folderul unde ai tu GTA-ul, să vezi dacă așa mai iei crash.

Okey, am să incerc si o sa revin cu un Reply dacă este cazul, mersi.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, LuisVasile said:

Am un hud in el si cmd urile de la PD si mapa pe m decat crezi ca ar putea fi de la ele..?

Okey, am să incerc si o sa revin cu un Reply dacă este cazul, mersi.

Nu cred ca este de la ele in cazul acesta, este posibil sa fie de la jocul de baza, de unde l-ai descarcat?

Si la fe vrei sa folosesti samp add-on-ul mai exact?

Link to comment
Share on other sites

@LuisVasile 

It seems like the problem is the audio.asi of the SAMP Addon 2.4 removing might fix the issue (slightly).
Try to install Directx 9, Netframe and Microsoft visual they are very important to run several plugins.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, TheTom said:

Nu cred ca este de la ele in cazul acesta, este posibil sa fie de la jocul de baza, de unde l-ai descarcat?

Si la fe vrei sa folosesti samp add-on-ul mai exact?

L-am descărcat după steam cu un downgrade fiindca versiunea după steam nu era disponibilă si da, vreau să folosesc sa-mp add on deoarece am un bug de la hud si nu văd cartile la poker si cand bag sa-mp add on ul se rezolva dar imi provoaca lag.

 

15 minutes ago, CouldnoT said:

@LuisVasile 

It seems like the problem is the audio.asi of the SAMP Addon 2.4 removing might fix the issue (slightly).
Try to install Directx 9, Netframe and Microsoft visual they are very important to run several plugins.

The one with audio.asi it didn`t work but i install direct x 9, netframe and worked, thanks a lot!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LuisVasile said:

sa-mp add on ul se rezolva dar imi provoaca lag.

Incerca sa reduce dimensiunea rezoluției jocului ( Options > Display setup > Advanced.

Just now, LuisVasile said:

I install direct x 9, netframe and worked, thanks a lot!

Thank you for using our section, topic closed ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.