Jump to content

Ce tip de căşti audio preferi?


BIS aka OldNab
 Share

Ce tip de căşti audio preferi?  

26 members have voted

  1. 1. Ce tip de căşti audio preferi? (sondaj)

    • Cu fir
      10
    • Wireless
      16


Recommended Posts

Prefer castile cu fir, au o calitate mult mai buna audio fata de cele fara fir.

Link to comment
Share on other sites

Prefer castile cu fir, caci nu le pierd cand sunt beat. Nu le uit cand ma grabesc. Au calitate audio si calitatea de a fi langa mine, deci este mai greu sa pierzi calitatea si castile cu fir fata de castile fara fir..

Link to comment
Share on other sites

Prefer castile de tip wireless, deoarece carcasa lor este destul de micuta si o poti pune oriunde fara nicio problema. Aproape toate castile cu fir pe care le-am avut s-au stricat in cateva luni, asa ca am ales sa trec la castile wireless.

Link to comment
Share on other sites

Le prefer pe cele wireless deoarece mi se par mult mai la indemana de cat cele cu fir.

Link to comment
Share on other sites

Prefer castile cu wireless deoarece sunt mai practice, cand ai nevoie de ele doar scoti castile din carcasa lor si poti folosi mult mai repede decat pe cele cu fir, ca se mai incalcesc si dureaza uneori foarte mult pana ce descalcesti.

Link to comment
Share on other sites

Cu fir, in special pe cele cu interfata USB, nu mai ai problema sa se deterioreze jack-ul in timp si sa nu se mai auda cum trebuie, sau sa se rupa o parte din el in celalalt jack, pe langa asta majoritatea cu interfata USB au filtru pe acestea pentru un sunet cat mai curat si clar.

Link to comment
Share on other sites

La laptop folosesc cu fir iar la telefon wireless. Per total, preferința numărul 1 sunt cele wireless pentru mobilitate. La PC/Notebook PC în sesiuni lungi de jocuri sau alte activități, căștile cu fir au avantaj considerabil pentru că nu trebuie să ai grija bateriei. Depinde de la caz la caz, eu personal le recomand ambele pentru motivele precizate mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.