Jump to content

Problema PIN


KOPPEN
 Share

Recommended Posts

Hristos a inviat,

 

Mi-am reinstalat recent windowsul si am o problema la joc, dupa ce scriu /pin si scriu codul, cand sa apas pe "acel botuon verde", nu mi se valideaza pinul. Consider ca e ceva de la windows sau ceva de la joc, nu imi pot da seama.

 

Multumesc, paste fericit!

Link to comment
Share on other sites

Adevarat a inviat,

 

Problema ta probabil sa fie de la fisierele tale din joc, iti recomand sa incerci mai intai sa iti reinstalezi sampul sa iei o arhiva clear, probabil daca detii niste moduri sa fie de la ele. Poti incerca sa iti instalezi si SAMP ADDON, mie unu mi-a rezolvat foarte multe buguri si probleme! Eventual sa iti reinstalezi direct X ul si sa dai un log pe samp sa incerci din nou. In astfel de cazuri se poate rezolva ori cu un simplu relog sau in altele cu cele mentionate mai sus. O zi buna!

Edited by Tupi
eliminare link extern
Link to comment
Share on other sites

@ TLG YuukiKING fără link-ul externe care nu au legătură cu comunitatea, alea se descarcă pe propriul risc.

 

Salut,

 

Ai putea oferi mai multe detalii despre problema ta? În ce sens nu ți se validează ? Ce se întâmplă cu textdraw-ul ?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Tupi said:

@ TLG YuukiKING fără link-ul externe care nu au legătură cu comunitatea, alea se descarcă pe propriul risc.

 

Salut,

 

Ai putea oferi mai multe detalii despre problema ta? În ce sens nu ți se validează ? Ce se întâmplă cu textdraw-ul ?

Cand apasam pe “validate”, imi stergea pinul in loc sa mi-l aprobze, ca si cum butoanele ala verde cu rosu ar fi inversate.

 

Dar asta a fost problema mea ca ma foloseam de un modpack rus cu toate prostiile in el de tip .lua si .asi. Am incercat cu o arhiva clear cum a zis @ TLG YuukiKING  si acum imi merge.

 

Multumesc, cer closed.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.