Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Halloween Events, Passwords Reset, Discounts


Kelton
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Alin Panaite said:

Kelton te rog să rezolvi problema cu contul meu nu mă mai pot loga pe cont absolut deloc am pierdut avere absolut tot mi a fost spart contul te rog din suflet sa rezolvi problema 

Deci practic din cauza celor neatenți ca tine am pierdut noi secundarele. :))

Link to comment
Share on other sites

Tre sa stau acum sa imi bat capul cu schimbarea parolei ca unii sunt imprastiati si prosti si nu stiu sa isi securizeze un cont. Lasati draq si usa deschisa la casa daca sunteti asa inapti. 
 

Edited by LikEeE
Link to comment
Share on other sites

Salut kelton, te rog fa ceva cu conturile, nu mai am acces la email uri, am in jur de 3-4 conturi si nu ma pot loga pe ele, fa ceva, ip ul incepe de la BoNo. ,Astept raspuns pozitiv, seara faina!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut Kelton ma joc pe server din 2013 de cand s-a infiintat rpg1 cu numele de Fotzy, problema este ca nu ma pot conecta la joc si nici parola nu am cum sa o recuperez pe mail, pentru ca mail-ul a fost dezactivat pentru inactivitate, deci nu ma lasa sa intru pe el, ce modalitati ar fii sa-mi pot recupera parola de la Uzer ? 

Link to comment
Share on other sites

Salut, eu nu mai am acel email pe care aveam contu si am investit o gramada de bani pe el, am bagat o gramada de gold si am aproape toate masinile de pe shop, puteti verifica ca eu am bagat pe cont si puteti verifica si conectarile la samp de pe cont. 

Nume: M_a_r_i_u_s_

Schimbati-mi si mie emailul cu cel existent ca sa ma pot juca in continuare. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.