Jump to content

Advent Calendar 2023 [RPG Event & Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Interesante update-urile facute. Avand in vedere ca nu am mai jucat de o perioada chiar am ramas placut surprins sa vad ca inca se fac update-uri dese si bune. Intr-adevar vorbim de B-zone, un server foarte bun. +1

Edited by VTFFLORYN69
Link to comment
Share on other sites

Nu era de ajuns ca inainte de quest se tot plangeau jucatorii de lag in Los Santos, a mai adaugat inca un plus, tot acolo =)) B-Zone, serverul unde, daca Kelton zice ca nu e lag, el are dreptate, noi, ceilalti 500 jucatori, niciodata!

 

 

Mai are rost sa zic de cate ori patesc asta? De multe ori stau la coada cu 500 jucatori pe server =))

Edited by Thorpila
Link to comment
Share on other sites

Salut, faceti ceva in legatura cu task-ul de la "Quest Mirela" care pica "Organizeaza un jaf sau da singur" sau ceva in genul, dupa ce ca WANTED RAMANE mai vin si cei din PD sa iti strice tot cheful de quest, daca imi pica rob mereu stau sa dau la fiecare 2 minute sa iau alte task-uri? Ziceti si voi, poate sunt eu nebun sau ceva, nu mi se pare normal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.