Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ce genuri de filme preferaţi? | What movie genres do you like?


dubliss
 Share

Recommended Posts

@@Afellay, primesti un avertisment verbal pentru ca ai postat in mai mult de 4 topicuri intr-o zi. Acest lucru e interzis si ai fi stiut daca citeai regulamentul.

 

 

http://i.imgur.com/CI5zFrg.png

Edited by Wizzle
Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Comedy
Motivul pentru care îmi place: Because I am a very happy person and these type of movies make me laugh all time.Also,you can watch them with your friends and your family too.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul: Actiune, Triller
De ce: Imi place sa stau in suspans ce va fi ce se va intampla.
Filme Preferate din acel gen: Fast and Furious 7. Six Bullet.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: In general Actiune
Motivul pentru care îmi place: Acest gen ma fascineaza, la celelalte pur si simplu adorm
Câteva exemple de filme din acest gen: AVENGERS
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune
Motivul pentru care îmi place: De curand au inceput sa ma fascineze filmele vechi gu gangsteri. Ma atrag datorita actiunii dinamice, diferitelor intorsaturi de situatie sia situatiilor in general.
Câteva exemple de filme din acest gen: Godfather I, Godfather II, Godfather III, Scarface, Gangster Squad.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune, SF, Horror.
Motivul pentru care îmi place: Aceste genuri le vad foarte captivante si de fiecare data imi atrag usor atentia.
Câteva exemple de filme din acest gen: Run all night, Thor, Insidious, Fast and furious 7.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Horror, Thriler si Fantasy

Motivul pentru care îmi place: Actiune captivanta si poveste care te tine cu sufletul la gura, imi plac efectele speciale si nu ma plictisesc cand le urmaresc.

Câteva exemple de filme din acest gen:Wrong Turn, Destinatie finala, The Hobbit, Lord of the rings.

Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Aventura, Actiune, Horror.
Motivul pentru care îmi place: Imi plac deoarece actiunea este captivanta, Horror deoarece niciodata nu stii ce s-ar putea intampla si efec
tele speciale care sunt folosite pe actorii din aceste filme si animatorii acestora.
Câteva exemple de filme din acest gen: Wrong Turn (1-7), Hunger Games
Mockingjay(1, 2), Destinatie Finala(1-6).
Alte precizări: Interesant topic.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Aventura, Actiune, Horror.

Motivul pentru care îmi place: Imi plac deoarece actiunea este captivanta, Horror deoarece niciodata nu stii ce s-ar putea intampla si efectele speciale care sunt folosite pe actorii din aceste filme si animatorii acestora.

Câteva exemple de filme din acest gen: Wrong Turn (1-7), Hunger Games Mockingjay(1, 2), Destinatie Finala(1-6).

Alte precizări: Interesant topic.

Ca si mine

Genul preferat: Aventura, Actiune, Horror.

Motivul pentru care îmi place: Imi plac deoarece actiunea este captivanta, Horror deoarece niciodata nu stii ce s-ar putea intampla si efectele speciale care sunt folosite pe actorii din aceste filme si animatorii acestora.

Câteva exemple de filme din acest gen: Wrong Turn (1-7), Hunger Games Mockingjay(1, 2), Destinatie Finala(1-6).

Alte precizări: Interesant topic.

Ca si mine

Link to comment
Share on other sites

Ca si mine

Ca si mine

Ca şi mulţi alţii înaintea ta, primeşti un avertisment. Dacă nu eşti în stare să respecţi regulamentul nu mai posta. Data viitoare poate se lasă şi cu warn.

Edited by Wizzle
Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: O combinatie intre Actiune si Comedie.
Motivul pentru care îmi place: Imi place deoarece e o combinatie perfecta daca esti pasionat de comedie si se fac scene deja plictisitoare ca doar glumesc vin si momente de actiune si momente epice.

Câteva exemple de filme din acest gen: Bad Boys, 21 Jump Street si altele.
Alte precizări: Interesant topic.

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Actiune
Motivul pentru care îmi place: Te tin foarte mult in suspans si majoritatea persoanelor adora aceste filme.
Câteva exemple de filme din acest gen: Taken 1,2,3 ; The Grey , The Expendables, Vikings, Undisputed ,Crank, Celullar , Spartacus , Gladiator...
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Pshychological Thriller
Motivul pentru care îmi place: Este un gen de film care iti da de gandit mult timp dupa ce filmul s-a terminat. Iti pune multe intrebari, filozofice, idei de viata, iti ofera altee perspective.
Câteva exemple de filme din acest gen: The Prestige, The Machinist, Inception, The Shutter Island
Alte precizări: Vizionati filme de genul si nu veti regreta, mai ales cele regizate de Cristopher Nolan!

Link to comment
Share on other sites

Genul preferat: Horror
Motivul pentru care îmi place: Horror deoarece sunt surprins de efectele folosite pentru a se crea filmele horror si sunt fascinat de asta

Câteva exemple de filme din acest gen: Insidous 1,2 si 3, Paranormal activity etc.
Alte precizări: Nu am alte precizari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.