Jump to content

Cum trisati la teste?


DaDuSH
 Share

Recommended Posts

O metoda simpla este: stau cu telefonul pe banca si navighez pe net in liniste :))

Depinde de materie, oricum, la majoritatea testelor aleg sa nu trisez, doar pentru ca nu e nevoie, dar cand nu stiu si nu-mi pot aminti, apelez la tovarasul meu cel mai bun :))

P.S: Nu e vina mea ca scoala imi ofera Wireless gratuit :))

Link to comment
Share on other sites

Simplu, cu caietul deschis (depinde de materie), daca nu copiute saaaaaaauu...ma uit la colega mea ;x , daca nu merge nici'una din asta fac ce stiu (dau testul dupa 5 minute ca nu scriu nimic).

Link to comment
Share on other sites

Copiez doar in cazuri GRAVE, adica cand n-am invatat sau cand ne da profa de romana teste surpriza, in rest nu prea copiez.

Link to comment
Share on other sites

In general cu telefonul, dau luminozitatea la minim si stau cu el chiar si pe banca... Iar la mate/chimie... colegu de banca sau fituici.

Link to comment
Share on other sites

De precautie in caz ca nu stiu imi iau o foaie si scriu cam ce nu am invatat foarte bine si o pun in maneca, iar cand nu stiu inping un pic mana in fata si se vede perfect.

Link to comment
Share on other sites

Cu grija si cu atentie.!

Scrii frumos pe un servetel te prefaci ca esti gata sa stranuti il deschizi te uiti .

Link to comment
Share on other sites

Noua metoda de copiat este cu telefonul.., inaitne de test fac poza la lectie,iar cand testul incepe pun frumos telefonul pe banca si ma uit ,iar cand se apropie de mine ma fac ca ma uit la ceas.Merge indiferent de materie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.