Jump to content

Creatii Caesar


Cesar
 Share

Recommended Posts

A 2a e cea mai reusita.. sunt cam simple ai pus ceva Gradient map si o textura si gata. Urmeaza tutoriale si o sa te perfectionezi.

Da ma Ceaoz,sunt simple,dar mi s-au parut mai frumoase asa..

Oricum e parerea voastra si voi lua in considerare tot ce imi spuneti :)

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca l-am ajutat eu,gen /:).

Haideti cu florile si cu laudele.

 

Se vede ca l-ai ajutat.

 

A 2-a este cea mai buna cum spun toti,imi place foarte mult textul,fumul tu l-ai facut?

 

P.S: Urmeaza niste tutoriale si vei evolua.

Link to comment
Share on other sites

Lucrarea a 2-a este reusita , incearca sa te uiti mai bine la integrarea renderului , daca gresesti acolo , gresesti toata lucrarea , lasa deaoparte textul deocamdata , incearca sa lucrezi cat mai mult , si sa urmezi cat mai multe TUTORIALE.

Bafta incontinuare

Link to comment
Share on other sites

Evolutia se observa clar,dar nu cred ca se pot compara primele lucrari cu ultimele, nu stiu, e ceva putred la mijloc.

Anyway, "daca" sunt facute de tine,ai avansat mult, ai rezolvat problema cu textul pe care o aveai la inceput. KIU!

Link to comment
Share on other sites

Evolutia se observa clar,dar nu cred ca se pot compara primele lucrari cu ultimele, nu stiu, e ceva putred la mijloc.

Nu e nimic putred la mijloc,uitete de cand nu am mai postat aici.Uitete la data de la ultimu' post(cel care are edit de la designer) si compara.

New:

1OQnn.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.