Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: Sm00ke

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 saptamani dupa o pauza de 3 ani

• Varsta reala: 17(in curand 18)

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:

• Motivul plecarii din ultima factiune:

• Skill-uri la joburile secundare: detectiv skill5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): post-1629-0-71320400-1359154251.png

Bara RPG stats: user-000000165.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-19-00

• Ai mai fost in National Guard? :da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am renunta sa mai joc samp(asta fiind acuma cativa anii )

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa ajut factiunea

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu stiu daca sunt potrivit

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu siguranta publica

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma cheama Sorin,locuiesc in Drobea Turnu Severin .Sunt un baiat simplu,cu bun simt ,si nu suport sa fiu luat de prost sau jignit

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Victor.
  • Level: 25
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: August 2009.
  • Varsta reala: 18 ani.
  • Sex : masculin.
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( Admin Moartea / nesimtire / 2010)
  • Nickname-uri anterioare: TazZmAniA (respectiv qrodwaN)
  • Factiuni anterioare : Rroms (1) , PD ( rank 1/3 ) , F.B.I ( rank 2/4/5) , NG ( 3/4) , Corleone ( 2/3) , Tattaglia (1/3) , Stracci ( 2/3/4) , Cuneo ( 2/3) , Barzini (1) , Paterno (2/3/5) , H/A ( 2/3) , F/M ( 6 ) , TTC ( 2 ) , Taxi (3).
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia family ( 3 zile).
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Nu m-am accomodat cu colegi .
  • Skill-uri la joburile secundare: Detective 5.
  • Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/3u3irs0i9/
  • Bara RPG stats: bar-000013507.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da/
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:30 - 2:00
  • Ai mai fost in National Guard? Da , dovada cu numele TazZmAniA figurez in lista de legende.
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: M-am transferat in departamentul F.B.I .
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi-am amintit de perioada pe care am petrectu-o in departamente , si m-am gandit sa imi continui cariera in National Guard.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarce imi place sa lucrez in echipa pentru ducerea unui caz la bun sfarsit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Suspecti fara drept de predare ( Robberi / runneri / etc,) ajuta Police Departament si F.B.I in rezolvarea cazurilor mai speciale care necesita ajutor din partea National Guard.
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5/6h.
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip serios , glumet , harnic.

Edited by Victorrr
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:alyn17

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 18 ani

• Sex (masculin / feminin): M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 abuz de /startlesson

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo Family ( 2/2/3/2 sapt) The Stracci Family ( 2/2/2/3 sapt ) The Barzini Family ( 1 sapt) The Corleone Family ( 3 sapt) The Paterno Family ( 1 sapt ) FBI ( 2 sapt) NG ( 1 sapt) PD (2 sapt ) S.I ( 2/3 sapt) N.R ( 1 sapt ) Taxi ( 2 sapt)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi ,2 sapt

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban..

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detective , mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/CMCMxRb.jpg

• Bara RPG stats: user-000291213.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: nonstop

• Ai mai fost in National Guard?Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Vroiam sa intru intr-o mafie.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca imi place acest departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am mai facut parte din acest departament cat si celelalte 2 si stiu cu ce se mananca.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cred ca se ocupa cu suspecti de wanted 3+ si cu de administrarea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-15 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat de treaba, glumet, prietenos, cu bun simt, imi place sa ma distrez.

 

 

 

RETRAG SCZ...

Edited by alyn1
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- Adryan.

- Greet

- JohNNy.B

- SouLEaTEr

- Zobar

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: CaPPoNe

• Level: 16.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Trei luni.

• Varsta reala: 16ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament (O luna si o saptamana) The stracci Family (Doua saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family (Doua saptamani).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu m-am acomodat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: -Detectiv, -Mechanic, Skill 2: -Arms Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s7.postimage....3/sa_mp_041.png

Bara RPG stats: bar-000480613.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece imi place cu ce se ocupa , vreau sa-mi fac prieteni noi si voi trata cu multa activitate si seriozitate National Guard.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit deoarece imi voi trata colegii de orice rank cu mult respect si imi place foarte mult cu ce se ocupa si cred ca ma voi descurca.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este o armata care se ocupa de wanted 3+ si de administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din orasul Bucuresti,am 16 ani,imi place sa ma joc sa:mp, sa ma distrez cu prietenii, nu-mi place sa ma apuc de un lucru si sa-l las neterminat, nu imi place sa intru in scandaluri, sunt un baiat istet si sociabil.

Edited by G4L CaPPoNe
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [F4L]emptY_mdY

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pe 24 februarie 2013 fac 3 ani

• Varsta reala: Pe 1 martie fac 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri.

• Nickname-uri anterioare: emptY_mdY

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): TTC (3 saptamani); Corleone (1 luna); Hitmen (2 saptamani); F.B.I. (7 luni); News Reporter (7 luni).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter - 7 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Sa las sansa altcuiva pentru a se afirma.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, mecanic; Skill 3: Cars Jacker

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/GoTvQsa.png

Bara RPG stats: bar-000034663.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 01:00-10:00 in timpul saptamanii si 20:00-02:00 in weekend.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Nu am fost niciodata.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in departamente si mi-a placut. Plus ca vreau sa ma joc cu hydra (laugh).

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Omorarea suspectilor periculosi si arestarea suspectilor mai putin periculosi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cateva ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: O fire calma, glumeata, foarte vorbareata si de gasca.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adywx94

Level: 19

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De mult dar am facut niste pauze (din pacate destul de lungi)

Varsta reala: 17+

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 drive-by (cand aveam lvl 3)

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi cab company: 07.02.2012 -25.03.2012 (47 de zile)
  • Fire & Medic Departament: 12.05.2012 - 13.08.2012 (3 luni de zile)
  • Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012 (39 de zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai putut sa joc: dar acum am revenit

Skill-uri la joburile secundare:

  • Skill 5: Car jacker, Detective, Car mechanic
  • Skill 4: Drug Dealer
  • Skill 3: Arms Dealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/wb2suiva9/full/

Bara RPG stats: bar-000063578.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17 - 23 (depinde de ziua respectiva)

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am observat ca este o factiune renumita, numai cu oameni cumsecade (asa ca mine), deci, Cine se aseamana se aduna

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt o persoana dreapta, am coloana verticala, ma bazez pe legi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Gua rd?: Cu infractori periculosi, criminali i n serie, oameni cu probleme mintale care fac slalom printre oameni cu autobuzul

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: de obicei nu stau AFK

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 17 ani jumate, cu simtul umorului dar in cantitate moderata (vorba aceea: "prea mult strica"), am capacitatea de a ma acomoda foarte usor si celor mai extreme situati, am demnitatea de a recunoaste atunci cand gresesc, de a ierta atunci cand cineva isi cere scuze (dar nu uit), imi place ca sa termin tot ce incep indiferent de greu este.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:MrYonutz

• Level:36

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani si cateva luni.

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):M

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:MrYonutz, johnathaN.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):NR x7 = ~8-9luni / Barzini x3= ~2luni / Tattaglia = 3 saptamani / Paterno = 3 saptamani / Stracci = 2 saptamani / PD = 1 luna / Taxi = 2 saptamani / Corleone = o luna / F&M = 3 saptamani / TTC = 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:TTC, 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:Mi-am depus demisia deoarece nu ma puteam integra.

• Skill-uri la joburile secundare:5 - Detective, Mechanic. 4 - Drug Dealer, 3 - Car Jacker, 1 - restu'

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/K6eDNUh.jpg

• Bara RPG stats: bar-000178532.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:Dimineata = 10-13, dupa-masa = 20-23

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Ca sa ajut factiunea cu tot ce pot si sa apar jucatorii de criminali si raufacatori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt destul de activ si ca ma pot descurca in aceasta factiune. Imi place sa lucrez in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Prinderea, si in unele cazuri chiar uciderea suspectilor, combaterea infractionalitatii de pe server, arestarea spargatorilor de banci, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore. Depinde de zi, dar in general in weekend joc mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut si am 16 ani. Sunt un tip glumet, insa totul are o limita. Imi place sa ma distrez alaturi de prietenii mei, sa-i ajut, si sa fiu ajutat atunci ca le cer asta. Tin la gluma si nu ma supar foarte usor, fiind foarte calm in majoritatea cazurilor, insa cum am zis, toate au o limita. Cei ce ma cunosc stiu ca sunt un prieten adevarat si se pot baza pe mine.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AndreiDeiu

• Level: 18+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din decembrie 2011, un an si o luna

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medic Department o luna, School Instructor cam doua saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demitere, nu am avut net o saptamana.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, Car Jacker skill 5, Car Mechanic skill 5, in rest skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/qvywgled9/

Bara RPG stats: bar-000380119.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi placea actiunea si cred ca in NG ai parte de multa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa aplic legea si vreau sa intru intr-o factiune ce o aplica.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Lupta impotriva criminalitatii si impotriva spargatorilor de banci.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un băiat "simpatic", căruia nu îi prea plac glumele duse la extrem, din când în când mă duc cu un prieten și mergem cu bicicleta cam 20-30 km, așa aiurea. În rest mai trag de fiare și când ajung acasă mă joc sa:mp;

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- [F4L]Empty_mdY

- MrYonutz

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SNaKs2000

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din vara anului 2011 , dar am făcut o pauză lungă de timp.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi Cab Company (5 zile)
  • Corleone Family (o lună)
  • Paterno Family (o săptămână şi 4 zile)
  • Tattaglia Family (aproape 2 săptămâni)
  • Taxi Cab Company (3 săptămâni şi câteva zile)
  • Fireman / Medic (o săptămână şi câteva zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fireman / Medic (o săptămână şi câteva zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: 2/3 FW . Am făcut nişte greşeli , am învăţat multe din ceea ce am păţit.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective şi Mechanic Skill 2 - Arms şi Drugs.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000281094.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineaţa până la 13:00 şi seara de la 20:20 până la 22-23 , asta în timpul săptămânii , în weekend mai tot timpul.

• Ai mai fost in National Guard? : Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu vreau să mă alătur acestui departament deoarece liderul este de treabă , rar găseşti un aşa lider şi aş vrea să păzesc şi eu jail-ul , să merg după wanted 3+ etc.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un om răbdător ,ascultător şi ştiu să lucrez în echipă.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea infractorilor rank 3+ şi păzirea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore în timpul şcolii.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Prietenii îmi spun că sunt de treabă şi glumeţ . Mie nu prea îmi place să ma auto-descriu.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: stefan007

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din februarie anu trecut cu o mica intrerupere

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Mi-a dat

[F4L] Oantz pentru DM aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am avut ocazia sa intru intr-o factiune dar as vrea sa incep cu National Guard

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare: Detective ( Skill 5 ). Car Mechanic ( Skill 5 )

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/cs0LRoJ

Bara RPG stats: bar-000390334.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da am capacitatea de a lucra in achipa

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 dupa amiaza - 03:00 Noaptea

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Nu am fost niciodata dar imi doresc sa aplic legea cu cei care nu stiu sa o respecte

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt destul de activ si ca ma pot descurca in aceasta factiune. Imi place sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea, si in unele cazuri chiar uciderea suspectilor, combaterea infractionalitatii de pe server, arestarea spargatorilor de banci

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, numele meu este Stefan, am 21 ani, sunt glumet si foarte calm, imi place sa joc sa-mp, sa calatoresc sa descopes lucruri noi.

Edited by stefan007
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: UnnIvErSaLL

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani și 4 luni.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3. Pentru Limbaj și DM.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (2 săptămâni) , The Cuneo Family (1 săptămână) , School Instructor (o lună și ceva), The Corleone Family (1 săpămână), Tow Car Company (2 săptămâni), The Barzini Family (1-2 săptămâni), Federal Bureau of Investigations (5 luni și ceva...), The Paterno Family (3 săptămâni), News Reporter (1-2 saptămâni), Taxi Cab Company (2 săptămâni și ceva).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 2 săptămâni și ceva.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Taxi Cab Company - Demis pentru inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detective, 5 Mechanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/53x2js1jb/

• Bara RPG stats: bar-000116877.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Normal.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Cu siguranță.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00 - 13:00 ; 19:00 - 01:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu, dar îmi doresc.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Îmi doresc să intru în National Guard fiindcă este un Departament serios, respectat și cu un Lider pe măsură.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ și îmi fac treaba.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor și au grijă de jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: În general, eu ca și persoană mă consider serios atunci când trebuie, glumeț atunci când cred că este momentul potrivit pentru glume și muncitor atunci când trebuie să fac asta. Îmi place să respect într-adevăr regulile care îmi sunt impuse la fel ca și pe cei din jur și cred că pentru a avea succes atât în viață cât și în orice altă activitate pe care o desfășori, consider că nu trebuie să fii întotdeauna același, ci să te adaptezi și să poți face parte cu plăcere dintr-un colectiv.

 

P.S: Am făcut cerere de pe acest cont pentru că la cel cu numele " UnnIvErSaLL " mi-am uitat parola.

Edited by sergiu18
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adywx94

Level: 19+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De mult dar am facut niste pauze;

Varsta reala: 17 ani;

Sex (masculin / feminin): Masculin;

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 drive-by (cand aveam lvl 3);

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi cab company: 07.02.2012 -25.03.2012 (47 de zile)
  • Fire & Medic Departament: 12.05.2012 - 13.08.2012 (3 luni de zile)
  • Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012 (39 de zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai putut sa joc: dar acum am revenit;

Skill-uri la joburile secundare:

  • Skill 5: Car jacker, Detective, Car mechanic
  • Skill 4: Drug Dealer
  • Skill 3: Arms Dealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org...wb2suiva9/full/

Bara RPG stats: bar-000063578.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17 - 23 (depinde de ziua respectiva)

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place aceasta factiune si imi doresc foarte mult sa intru in ea, de asemenea vreau sa intru intr-un departament (pe langa cel de medici) si cred ca asta este un bun inceput si sunt sigur ca nu voi dezamagi.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place actiunea si din cate stiu aceasta factiune iti ofera din plin.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu omorarea spargatorilor de banci (W6) nu ai drept de predare + tot felul de chestiuni la ordinea zilei, lupta cu criminalitatea si tot felul de infractiuni.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: de obicei nu stau AFK

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 17 ani jumate, cu simtul umorului dar in cantitate moderata (vorba aceea: "prea mult strica"), am capacitatea de a ma acomoda foarte usor si celor mai extreme situati, am demnitatea de a recunoaste atunci cand gresesc, de a ierta atunci cand cineva isi cere scuze (dar nu uit), imi place ca sa termin tot ce incep indiferent de greu este.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: alexcv48

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aprox 5 luni

• Varsta reala: 21 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 ad-uri cu rob.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tow truck Company , 3 saptamani si 5 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow truck Company , 3 saptamani si 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme cu examenele la facultate.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 4 detective , 5 mechanic , 4 car jacker .

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/l6f7uxp1x/ - /stats , http://postimage.org...ge/atbgsycv5/ - /skill

• Bara RPG stats: bar-000394765.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10-13 . 15-18 , 23-02

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi doresc foarte mult sa fac parte dintr-o factiune care dupa parerea mea este una respectata,avand un lider capabil ,si cu care cred ca o sa ma inteleg foarte bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un om cumsecade , intelegator si imi place sa lucrez in echipa .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore , in weekend mai mult

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt Alex , sunt din Craiova , sunt un om foarte sociabil , ma inteleg bine cu oamenii din jurul meu , in prezent urmez facultatea de chimie din Craiova .

 

Alte precizari : Sunt un om cu un comportament cinstit si civilizat si sper din tot sufletul sa am si eu o sansa ,cat de mica ar fi , de a avea ocazie sa fiu acceptat in factiune . Va multumesc si as fi onorat sa fac parte din National Guard .

Edited by alexcv48
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: r3volutzie

• Level:22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Contul este facut de 3 ani(cred), dar am avut o perioada in care m-am lasat din cauza problemelor personale.

• Varsta reala: 21 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 warn-uri, iar motivul este /ad.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nickname-uri anterioare.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company (3 saptamani) si Tow Truck Company (2 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme personale care durau cateva zile si am preferat sa las alt player mai activ in locul meu.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 4 - Detective, Skill 5 - Mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/6bitbpsip/ (/stats), http://postimage.org/image/crwdfjqg1/ (detective skill)

Bara RPG stats: bar-000124808.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, am aceasta capacitate si pe langa asta imi place foarte mult lucrul in echipa.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sunt foarte capabil sa respect atat liderul cat si ceilalti membrii.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, nu am probleme in a ma exprima corect gramatical.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Intre orele 12:00-18:00 si 00:00-03:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu este cazul.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand imi doresc foarte mult sa intru intr-o factiune pentru ca am mai mult timp la dispozitie, iar in al doilea rand doresc sa fac parte dintr-o echipa cu oameni corecti, care au grija de viata cetatenilor (player-ilor)

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru aceasta factiune din mai multe motive, si anume: am adorat ca lumea sa fie corecta si sa respecte regulile, sa sar in ajutorul celorlalti si sa am grija ca tuturor persoanelor sa le fie acordata o protectie si sa stie ca sunt protejati.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG se ocupa cu cazurile avansate de wanted si cu administrarea puscariilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 7 ore pe zi, iar in zilele in care am mai putina treaba petrec si mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sa incep cu principalul lucru si anume ca, ma cheama Andrei, am 22 de ani si sunt din Craiova. Sunt la facultatea de Automatica, sectia multimedia. Ca persoana sunt foarte glumet, uneori mai sensibil, nu sunt egoist, as prefera sa renunt la tot, doar sa stiu ca celor de langa mine le este bine, tot timpul mi-a placut sa am persoane pe langa mine si sa lucrez cu ele, sa impartim task-urile si sa ne completam unii pe altii. Nu am probleme cu colegii, de genul certuri, sa ne uram sau sa nu mai vorbim si tot timpul am fost persoana care a aplanat certurile.

Edited by r3volutzie
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silver_Gaby

• Level: 32+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe 15 august 2012

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3[/font]

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): 1 zi tattaglia 1 sapt taxi

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 1 sapt in taxi

• Motivul plecarii din ultima factiune: am fost dat afara pe nedrept din taxi si nus genu de persoana sa faca posturi inutile.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 mecanic skill 4 detective

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/wVYgwp3.jpg

Bara RPG stats: bar-000470043.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14.00-23.00 23.00-06.00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place foarte mult aceasta factiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt o persoana activa si serioasa .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prindere infractorilor care sparg banci si cu supravegherea la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-12 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Gabi am 20 de ani Locuiesc in italia de 12 ani sunt un baiat de treaba respectos si cei 7 ani de acasa.

 

Retrag si imi cer scuze pentru deranj.

Edited by silvergaby
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gisele

• Level: 35

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Since July 2011

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): Feminin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Tow Truck Company (3 months)
  • The Stracci Family (3 weeks)
  • The Tattaglia Family (2 weeks)
  • News Reporter (4 months)
  • The Paterno Family (2 days)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno for 2 days

• Motivul plecarii din ultima factiune: I had an emergency reason in real life (Work).

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective, Car Mechanic, Whore, News Reporter.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://www1.picturep...mg/12074269.png

• Bara RPG stats: bar-000296760.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Yes.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Yes, of course.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Yes.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: I'm the most active in the morning, and then I come in game later in the evening and night.

• Ai mai fost in National Guard? No.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Because it is an organized and respectable department. I want to help guard the jail and make sure that there is no trouble, and to have the chance to chase down the dangerous criminals.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I am very active, brave, hard-working, respect everyone, and I obey the rules.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard ensures the peace and stability of the jail and arrests suspects with wanted 3+ and goes after robbers and runners.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Yes.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 hours.

• Cum te-ai descrie in realitate?: I am 21 years old from Kuala Lumpur, Malaysia. I would describe myself as sweet, mature, caring, kind, friendly, calm and a peaceful person.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Pawn

• Level: 33.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ un 1 an.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Barzini Family - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider Alyn.Master

The Barzini Family - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider DeviL

The Barzini Family - Rank 1 | 10 Zile - Lider Kobra

The Tattagila Family - Rank 3 | O luna si ceva - Lider Norby

The Tattagila Family - Rank 1 | 12 Zile Lider TheEmperor

The Stracci Family - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider Anthony. / Cristi

The Cuneo Family - Rank 1 | 9 Zile - Lider ShlomY

The Corleone Family - Rank 1 | 5 Zile - Lider Epsylon

The Paterno Family - Rank 1 | 12 Zile - Lider rizEa

Taxi Cab Commpany - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider ALex

Taxi Cab Commpany - Rank 1 | 2 Zile - Lider ALex

School Instructor - Rank 2 | O luna si o saptamana - Lider Weber

School Instructor - Rank 1 | 2 Zile - Lider AUDI_RS8

School Instructor - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider M.Andrei

Tow Truck Commpany - Rank 1 | 2 Saptamani - Lider taryd0n / waNNa.fly.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor , 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am decis sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, mechanic. Skill 3: Arms Dealer, si la restul 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click .

• Bara RPG stats: bar-000397631.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa amiaza 15:00-19:00, seara 20:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Ca sa ajut factiunea cu tot ce pot si sa apar jucatorii de criminali si raufacatori.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt destul de activ si ca ma pot descurca in aceasta factiune. Imi place sa lucrez in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea, si in unele cazuri chiar uciderea suspectilor, combaterea infractionalitatii de pe server, arestarea spargatorilor de banci, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6/7 ore. Depinde de zi, dar in general in weekend joc mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Dennis si am 17 ani. Sunt un tip glumet, insa totul are o limita. Imi place sa ma distrez alaturi de prietenii mei, sa-i ajut, si sa fiu ajutat atunci ca le cer asta. Tin la gluma si nu ma supar foarte usor, fiind foarte calm in majoritatea cazurilor, insa cum am zis, toate au o limita. Cei ce ma cunosc stiu ca sunt un prieten adevarat si se pot baza pe mine.

Edited by nwap
Link to comment
Share on other sites

Nickname: FreeedoM

 

• Level: 20

 

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Mai 2011

 

• Varsta reala: 18 ani

 

• Sex (masculin / feminin): M

 

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0.

 

• Nickname-uri anterioare: NatureGreen

 

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter ( aproximativ 6 luni - intrat de 2x ori adunat. ) , National Guard ( 2 luni ) , Corleone ( 2 luni cu aproximatie )

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Sincer sa fiu nu imi mai amintesc, Corleone daca nu ma insel.

 

• Motivul plecarii din ultima factiune: Ma lasasem de joc.

 

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detective ( asta conteaza cel mai mult )

 

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i999.photobuc...2/sa-mp-003.png

 

Bara RPG stats: bar-000263020.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

 

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

 

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

 

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa scoala deobicei 14:00 - 22:00

 

• Ai mai fost in National Guard? Da

 

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu imi mai amintesc sincer sa fiu, wipe parca.

 

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un mod bun de a petrece timpul ...

 

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu sunt potrivit parerea mea ... este decizia leaderului daca accepta sau nu.

 

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Aresarea jucatorilor de wanted mai mare ( rob , w6 )

 

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

 

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Tot timpul deobicei , nu imi place sa las jocul in bara prea mult.

 

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sociabil , prietenos . ( nu prea imi place sa ma descriu )

Edited by FreeedoM
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Oaky

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumatate, cu pauza

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

]Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, Dm

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo Family 2x ( 1 luna jumate, 2 saptamani) Taxi Cab Company 3x ( 3 sapt. 2 sapt. 2 sapt.) Tattaglia Family(1 sapt). National Guard(1 luna), Corleone Family 3x (3 sapt, 2 sapt. 1 luna), News Reporter ( 3 sapt)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: [/font]Taxi Cab Company 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru in departamente

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5, Mechanic 5 , Car Jacker 3, Arms Dealer 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/1pFBVtS

Bara RPG stats: bar-000289651.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: 1:30- 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut ceva probleme personale

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este departamentul meu preferat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in aceast departament si stiu cu ce se ocupa

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea celor de wanted 3 + si cu paza la jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Minim 5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesce Bogdan am 16 ani si locuiesc in Judetul Vaslui. Sunt glumet, dar nu intrec masura si imi place foarte mult sa lucrez in echipa. Ma integrez foarte bine intr-o comunitate , deoarece sunt foarte sociabil.

Edited by Oaky
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cerry.

• Level: 31.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an +.

• Varsta reala: 19.

• Sex (masculin / feminin): Feminin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( D.M-eram newbie ).

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporters x 2 ( 2 saptamani ), The Tattaglia Family ( 2 luni ), The Paterno Family x 2 ( aprox. 2 luni), School Instructor x 2 ( 1 luna), The Stracci family ( 4 zile ), The Cuneo Family ( 2 zile ).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter-2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban si am fost demisa pentru inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: detective, car mechanic; skill 3: arms dealer, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000398031.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In general, dupa ora 18:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Am avut o sansa, dar am picat testele de arme, dar a trecut ceva timp.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place cu ce se ocupa, si este un departament respectat si cu membrii de treaba.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu stiu daca sunt potrivita ca nu am mai fost aici.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu arestarea / imobilizarea playerilor cu wanted 3 +, cu pastrarea linistii si ordinii in cadrul jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Destul de multe ore, 5-6.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Cerasela, am 19 ani, sunt din Pitesti si pe scurt m-as descrie ca fiind o persoana sociabila, de incredere, si pun suflet in ceea ce fac. Nu prea imi place sa ma descriu...nu stiu ce sa zic mai mult, sper sa ne cunoastem.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: PyTu_smk

• Level: 26+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 5-6 luni.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Tow Truck Company - Rank 2 | 2 saptamani.

The Barzini Family - Rank 1 | 2 Saptamani.

The Cuneo Family - Rank 1 | 2 Saptamani.

National Guard - Rank 1 | 2 Saptamani.

The Stracci Family - Rank 1 | 3 Saptamani.

Fire&Medic Departament - Rank 3 | O luna si 3 saptamani.

National Guard - Rank 2 | O luna.

Taxi Cab Company - Rank 1 | 2 Saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Numai aveam timp de SA:MP.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 , Skill 5 Mechanic restul 1 si 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa-mp-098.png

• Bara RPG stats: bar-000377236.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-15:00-20:00-01:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am luat ban o saptamana si am iesit.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu National Guard o consider ca o ''Casa''.Doresc sa ma reintorc in National Guard deoarece aici am multi prieteni si imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in acest departament si imi place cu ce se ocupa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea playerilor cu wanted3+ , arestara infractorilor si a robberi-lor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul saptamanii 5-6 ore. In weekend 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Roberto locuiesc in judetul Bucuresti Hobby-urile mele sunt SA:MP-ul , Basketul si iesitul in oras cu prietenii. Sunt o fire calma glumeata (cand este cazul.) si imi place foarte mult munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.