Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: BackToLlife

Level: 18

Varsta(reala): 13 ani.

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an jumate, cu niste pauze.

Factiuni precedente : The Tattglia Family rank 2/ The Barzini Family rank 1/ The Tsar Bratva rank 2/ El Loco Cartel rank 2.

Rank-ul ultimei factiuni : El Loco Cartel rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc altceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : El Loco Cartel rank 2 19 zile.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Findca imi place sa fiu asasin si stiu sa fiu silentios.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playerilor pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da, l-am citit din curiozitate.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6, depinde de zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://imgur.com/IZUG9kU

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 la level mic omoram oameni de pe cladiri si s-a dat report si mi-am luat warn.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : da, cand mi-am luat warn am luat si ban.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

MODEL DE CERERE

Nume in joc: LuNg

Level: 34

Varsta(reala): 15 ani si jumatate.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente : Taxi Cab Company ( LV ) , School Instructor x3 , Federal Bureau Of Investigations, LS Police Departament X2 , The Stracci Family , Hitmen Agency, Tow Truck Company.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3 in LS Police Departament.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa aplic in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 in School Instructor.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agenţie serioasă şi respectată,cu membri extraordinari si capabili.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupă cu uciderea jucătorilor în schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost demis, deoarece am acumulat 2 advertismente in perioada de teste.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-9 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Bineinteles.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ps7c80od9/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Am un warn. Am primit acest warn pe motivul /AD. Eram la inceput si nu stiam prea bine regulamentul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am fost banat pe motivul 'amenintare cu ban'. Un player a facut kamikaze si am spus pe chat 'ban'/

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Va multumesc pentru timpul acordat.

Edited by LL LuNg
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RounD

Level: 17

Varsta(reala): 19 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din data de 4 Decembrie 2010.

Factiuni precedente :

Tow Car Company,

National Guard,

Hitman Agency

,

Fireman/Paramedic

,

The Cuneo Family,

The Paterno Family

,

School Instructor

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 6 (School Instructor)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Inactivitate.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 (School Instructor)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Îmi place mult cu ce se ocupa și colectivul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea playerilor contra plată.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Reclamație

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4

Nickname-uri anterioare : TV94

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/i1TSv69.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1 - /ad aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, de 4 ori, prima dată din greșeala lui xtypE, a 2-a oară pentru afaceri cu euro, a 3-a oară pentru abuz de bug cu motorul mafiei și ultima dată pentru limbaj, însă vorbeam cu un prieten dar s-a băgat altu cu plângere, mă rog, asta e.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari? : Mersi anticipat

Edited by RounD
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Vinnie

Level: 111

Varsta(reala): 23 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

De cat timp jucati pe server?: 3 ani si jumatate

Factiuni precedente: Sunt foarte multe, o scriu doar pe ultima: Verdant Family

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Nu aveam timp de waruri si nu ma mai atragea factiunea.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Da, lider (Taxi si Tow Car Company). Rank 6 (News Reporter, Barzini, School Instructor)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca nu am mai fost de mult si cred ca mi se potriveste.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasineaza jucatori pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da si am citit

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Inteleg

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Am fost de doua ori

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Nu mai stiu, a fost demult

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: sunt minim 3 ore

Nickname-uri anterioare: ZuZu, [F4L]ZuZu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da, consider ca pot face asa ceva.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/pju9ESE.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): Nu am warnuri

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, pentru money cheat de la lag

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu sunt pe blacklist

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Sunt de acord

Alte precizari?: Nu am nimic de precizat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Catalin1994

Level: 61

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente : Taxi Cab Company, News Reporter, Police Department, National Guard, Federal Bureau of Investigation, School Instructor, Tow Truck Company, Fire & Medic Department, The Tattaglia Family, The Tsar Bratva, SF Taxi.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 6

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dorit sa aplic la Hitmen.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 in San Fierro Taxi.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc sa intru in aceasta factiune pentru ca o consider cea mai serioasa de pe server cu membri capabili si seriosi. De asemenea, este singura factiune in care nu am avut onoarea sa fiu membru.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost membru al agentiei.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/wCg03ti.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am avut ban 3 zile pentru kamikaze si ban 1 zi pentru [/live].

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ozzy

Level: 41

Varsta(reala): 20 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Pe 15 august fac 4 ani.

Factiuni precedente :

*2010-2012:

*LV Taxi-rank 1

*News Reporter-[sublider]

*Paramedics-rank 2

*Verdant Family[Tattaglia Family]-[sublider]

-rank 1

-rank 2

-rank 3

-rank 2

*Vietnamese Boys[Cuneo Family]-rank 1

*The Tsar Bratva[Corleone Family]-rank 1

*Southern Pimps[Paterno Family]-rank 1

-rank 1

*LSPD-rank 1

-rank 2

-rank 3

*Hitman Agency-rank 1

*School Instructors-rank 1

*2013:

*LV Taxi-rank 1

*FBI-rank 1

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Sublider in News Reporter si Verdant Family[Tattaglia Family].

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa ,membrii sunt de nota 10.,si imi doresc foarte mult sa fac parte din colectiv pentru o lunga perioada de timp.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu,

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Pe vremea acea nu era de mine aceasta factiune.Imi placea mai mult sa stau prin mafii. http://forum.b-zone.ro/topic/8019-agency-resignations/page__st__100#entry298052

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5+

Nickname-uri anterioare : SapTy,Vis1on si ZaKone cateva zile.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: stats

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da: Money Cheat- 1 si Furt Bunuri: 2.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da,dar nu este cazul.

Alte precizari? : Multumesc si felicitari Adytzu.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Scarface

Level: 69+

Varsta(reala): 25 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 3 ani de zile.

Factiuni precedente: Southern Pimps, National Guard, Verdant Family, Hitmen Agency, The Tsar Bratva, FBI, Police Departament, Tow Truck Company, GreenStreet Bloods, Verdant Family, FBI, 69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei factiuni : 69 Pierd Mobs - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am iesit pentru a aplica in hitmen agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 3 - TTC, National Guard

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca este factiunea unde ma simnt cel mai bine, si imi place bineinteles cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Agentia se ocupa cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am iesit pentru ca liderul de atunci nu se mai ocupa de agentie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 8-9 ore.

Nickname-uri anterioare: Castellano

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Am avut mai demult ban pentru joypad.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Va multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: B1oS

Level: 26

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 3 ani, cu pauze mari

Factiuni precedente : Taxi LV - Rank 4

Rank-ul ultimei factiuni : Taxi LV - Rank 4.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit din Taxi Las Venturas pentru ca voiam sa incerc altceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi LV - 3 luni fara 8 zile

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa aceasta factiune, si noul lider este de nota 10.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 h

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/RDyzAVI.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : limbaj pe /ad ( mi-a fost spart contul ) si wrong password de mai multe ori

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Remirez.

Level: 46

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din anul 2010

Factiuni precedente : Federal Bureau Of Investigation ; School Instructor ; Green Street Bloods ; Las Venturas Police Department ; 69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Green Street Bloods - Rank 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiuni serioasa, are membrii capabilii de lucrul in echipa si vreau sa incerc ceva diferit de mafii si factiunii pasnice.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Agentia se ocupa cu assasinatul playerilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7

Nickname-uri anterioare : $TR@k

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/gpujORg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 / 3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, Slide-Bug ( a fost in trecut ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc

Edited by Remirez
Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

Nume în joc: eFFFACER

Level: 38

Vârsta: 16 ani

Sex: Masculin

De cât timp jucați pe server?: 1 an si cateva luni.

Facțiuni precedente: TTC rank 4, TTC rank 6, TTB rank 2, TTB rank 1, TTB rank 5, ELC rank 1

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune: Am demisionat pentru a intra in agentie.

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune: 6 ( TTC Under Boss )

De ce doriți să vă alăturați agenției?: Din primul moment in care am intrat pe server, mi-am dorit sa fiu membru al agentiei, insa pana acum din pacate nu mi s-a acordat aceasta sansa..

Cu ce considerați că se ocupă această agenție?: Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Ști regulile Hitmen Agency și ai citit măcar odată Info, Orders and Agency skins?: Desigur.

Înțelegeți că suntem o agenție serioasă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul?: Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitmen Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitmen Agency: Nu..

Motivul ieșirii / demiterii din Hitmen Agency:

Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără AFK?: 9-10 Ore.

Nickname-uri anterioare:

Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme?: Da.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats și skill la Detectiv: http://postimg.org/image/bvszxpjwh/

Câte warn-uri ai în joc?: 0/3.

Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume?: Da, la level 26 pentru joypad, o greseala care m-a costat scump..

Ești pe Black List-ul unei facțiuni?: Nu.

Ești dispus să plătești să fi scos de pe eventualul Black List?: Da.

Alte precizări?: Multumesc pentru timpul acordat. %%-

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RubbY

Level: 71+++

Varsta(reala): Aproape 18.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Intr-o luna, fac 3 ani.

Factiuni precedente: TTC.

Rank-ul ultimei factiuni : 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Motive sunt multe, unu ar fi ca am mai fost in trecut si m-am simtit excelent, altu' ar fii ca imi doresc iar sa reintru in Hitman si sa ajut cu tot ce pot.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Omorararea de persoane, contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Trebuia sa-mi ajut un prieten vechi in TTC.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-10 ore.

Nickname-uri anterioare: RobertR.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/c8xuo58ul/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3, de ce ? Ca-s cuminte.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TaTaie

Level: 50

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Februarie 2012

Factiuni precedente :

School Instructors - Leader: Weber (rank 1) - 27.04.2012 - 12.05.2012 -demis

Red Dragon Triad - Leader: Alyn.masteR (rank 2) - 13.05.2012 - 01.07.2012 -wipe

Red Dragon Triad - Leader: Oantzah (rank 2) - 01.07.2012 - 15.07.2012 -wipe

School Instructors - Leader: Weber (rank 2) - 21.07.2012 - 12.08.2012 -wipe

Taxi Las Venturas - Leader: Alex. (rank 1) -02.10.2012 - 09.10.2012 -demisie

Vietnamese Boys - Leader: ShlomY (rank 1) - 22.10.2012 - 15.11.2012 -demisie

Southern Pimps - Leader: rizEa (rank 4) - 22.11.2012 - 19.04.2013 -demisie

Police Departament LS - Leader: [F4L]Teylo (rank 2) - 05.05.2013 - 05.06.2013 - demisie

Verdant Family - Leader: Raduku. (rank 1) - 30.06.2013 - 14.07.2013 - demisie

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu ma acomodasem.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Southern Pimps.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman? : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, la level mic pentru DM/DB etc..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Deejay.Dany

Level:22

Varsta(reala):16 ani.

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :De 1 an.

Factiuni precedente : LS Taxi rank 1 , Green Street Bloods rank 1 , National Guard rank 1 , San Fierro Police Department rank 1 .

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis cu FP deoarece am facut ceva gresit.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Rank 1 ( toate factiunile ).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Doresc sa ma alatur deoarece imi place factiunea , imi place cu ce se ocupa si vreau sa ajut factiunea cu tot ce se poate face .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor (silent) pentru o anumita suma de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da,am citit.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu am fost hitman.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut .

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da , parola gresita de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Minnie

Level: 43

Varsta(reala): 16 jumate

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : De 2 ani+

Factiuni precedente : School Instructor, Fire & Medic Department(x2), Las Venturas Taxi (x3), Red Dragon Triads(x3), The Tsar Bratva(x2), Tow Truck Company, National Guard, Verdant Family, Green Street Bloods, Federal Bureau Of Inventigation, Las Venturas Police Department.

Rank-ul ultimei factiuni : Las Venturas Police Department - Rank 3 (Sergeant)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am dat demisia.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Las Venturas Police Department - Rank 3 (Sergeant)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in Hitmen Agency pentru ca imi place foarte mult ocupatia acestui agentie. In al doilea rand doresc sa intru in Hitmen Agentcy ca sa fac prieteni noi si sa castig experienta.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu omorarea persoanelor in schimb de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut

Ai mai fost membru Hitman : Nu am fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 (in weekend peste 8)

Nickname-uri anterioare : Nokia92 (cont anterior)

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Am mici greseli.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/B57WeE6.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu am avut ban pana acum.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sQ]CreaTiVe

Level: 61

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: Doi ani si 2 luni aproximativ

Factiuni precedente: The Corleone Family x 4, The Cuneo Family, FBI x2, School Instructor, The Paterno Family, The Stracci Family, The Barzini Family, Verdant Family, Las Venturas Police Departament.

Rank-ul ultimei factiuni: Detective 92)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa ma alatur agentiei.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 5 (Vicario) - The Cuneo Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Este o factiune serioasa cu membri seriosi si cu experienta. Nu m-am alaturat pana acum agentiei si cred ca acum este cazul. Imi place ideea de a omora in schimbul unei sume de bani. Sper sa nu va dezamagesc.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): ~

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4

Nickname-uri anterioare: CreaTiVe.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, licitatie, /q on wanted si DM.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca este cazul, da.

Alte precizari?: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DavisoN

Level: 51

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 ani.

Factiuni precedente : Cuneo Family | Stracci Family | Barzini Family | National Guard | Police Departament | FBI | SFPD | Taxi LV | Tow Truck Company | Fire and Medic Departament

Rank-ul ultimei factiuni : National Guard | Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Dorinta de face parte din Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 | Cuneo Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune deosebita la care am visat inca de cand eram level mic, imi place foarte mult cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea (silent) a persoanelor ce au contract pe cap in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore (depinde de zi).

Nickname-uri anterioare : kVb_bV

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am avut o singura data pe motiv: dovezi pe skype, dar am fost indreptatit fiind unbanned.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nici nu se pune problema, platesc cat este nevoie.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele si mult succes adytzu cu liderul!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: show.

Level: 62

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: 2 ani de zile

Factiuni precedente:

Fire&Medic dep |Starcci F. |FBI |Paterno F. |Corleone F.|Brazini F.|FBI.|Tow Truck Company|Paterno F,|Paterno F.|LSPD

Rank-ul ultimei factiuni: 4-LSPD

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune:Hitmen

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 5 (Vicario) - The Paterno Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: De mult doream sa ma alatur hitmen,vreau un inceput nou departe de waruri si aresturi

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Aceasta agentie se ocupa cu omorarea persoanelor pentru o anumita suma de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): ~

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-4 acuma in vacanta,in timpu scoli 5-6

Nickname-uri anterioare: Mr.Showdown,showdown19,UzzY.,mr.Show.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://i.imgur.com/u9eLxY7.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, Dm aiurea,spam excesiv

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca este cazul, da.

Alte precizari?: Multumesc.

Edited by ShoW
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Razvan_je

Level:22(210/86)

Varsta(reala):16

Sex (masculin / feminin) :masculin

De cat timp jucati pe server? :2ani cu pauze

Factiuni precedente :

Tattaglia Family(rank 3)

Taxi Cab Company(rank 2)

Fire &Medic Department(rank 2)

Fire &Medic Department(rank 1)

Rank-ul ultimei factiuni :1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Nu mai aveam timp sa stau pe sa-mp

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :rank 3 in tattaglia

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place foarte mult Hitman Agenty si respect membri,agentia si as dori sa devin un memebru al acestei Agenti. Imi place corectitudinea cu care va efectuatii contractele (SILENT)

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Un membru al acestei factiuni Se ocupa cu asasinatul in mod "silent" in urmare cu efectuarea contractelor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8ore

Nickname-uri anterioare :Nu am avut alte nick-uri

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 Deoarece am folosit un limbaj indecent.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da, pentru DM in SafeZone

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da,dar acum nu este cazul.

Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [NazisT]Speack

Level: 55

Varsta(reala): 17ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : ~3 ani

Factiuni precedente : National Guard, Taxi Cab Company, Tha Tattaglia Family, Green Street Bloods

Rank-ul ultimei factiuni : National Guard

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa vin in Agentie

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard - rank 6

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea unor jucatori pentru o suma de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Inteleg

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde... ~4-5 ore

Nickname-uri anterioare : Speack[M.x]

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am dat /q cand mi-a furat masina (acum ~1 an)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur...

Alte precizari? : Heil Hitler

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Valkyrie .

Level: 15 + .

Varsta(reala): 19 ani .

Sex (masculin / feminin) : Masculin .

De cat timp jucati pe server? : Aproape un an cu pauza .

Factiuni precedente : School Instructor .

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de Demisie - Vreau sa incerc ceva nou . Doresc enorm sa intru in Hitman agency .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - School Instructor .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc enorm sa intru in Hitman agency . Mi se pare o factiune pe atat de frumoasa pe atat de serioasa in cat nu ai avea cum sa fi inactiv !

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea anumitor playeri in schimbul unei sume de bani. (/contract)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur .

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur .

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata .

Ai mai fost membru Hitman : Nu , insa sper sa fiu .

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Circa cinci-sase ore .

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Fara probleme !

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/tT3qkEY

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu .

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da .

Alte precizari? : Sper ca liderul recruteaza , ajuta si playeri de level mic . Mersi anticipat .

Edited by Valkyrie4Fun
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [OC]H1GH

Level: 58

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : News Reporter, SF Taxi Cab Company, Tow Truck Company, The Barzini family, The Stracci family, The Corleone family, Avispa Rifa, Police Department, Federal Bureau of Investigations.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 - SF Taxi

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece am vrut sa incerc ceva nou.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5- News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune activa, serioasa, plina de jucatori de la care poti invata multe.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore

Nickname-uri anterioare : tot_yo, [biS]LittleRaY, Sunet, h1gh

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Bio Status

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, abuz de [/heal] la war.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Va multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: nExT

Level: 31 (480/122)

Varsta(reala):18 Ani

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? : din august 2009

Factiuni precedente : NR/ Cuneo / NG / HItman / NG / Barzini/Taxi/ Paterno / Barzini / TCC / PD / FBI

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am cerut demisia (Probleme personale)

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Sublider Taxi

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asassinari la comanda (platite)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5

Nickname-uri anterioare : [biS]nExT / znuper

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv : http://i.imgur.com/0Aqxlcq.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, la cerere.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : O zi buna

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [b2w]CraNe.

Level: 35.

Varsta(reala): Am 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Joc pe acest server din anul 2009, mai precis, de 4 ani.

Factiuni precedente :

  • Fire&Medic Departament;
  • Red Dragon Triad;
  • Vietnamese Boys (x2);
  • News Reporter;
  • Taxi Cab Company LV;
  • The Tsar Bratva;
  • National Guard;
  • Southern Pimps;
  • Federal Bureau of Investigations;
  • National Guard.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 (National Guard).

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit ultima factiune pentru a ma alatura Agentiei.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard -> Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Un prim motiv ar fi ca nu am mai fost niciodata in aceasta factiune. Mie mi se pare cea mai grozava factiune de pe server cu cei mai buni membri posibili si cu un lider total competent pentru aceasta factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu eliminarea anumitor persoane la ordinul clientilor pentu o anumita suma de bani. Membrii agentiei sunt asasini profesionisti care isi pastreaza identitatea ascunsa. Feriti de ochii lumii, acestia doboara tinta printr-o precizie uluitoare dintr-o singura lovitura, apoi prin aceiasi iscusinta dispar ca prin farmec si nimeni nu poate dezlega niciodata misterul mortii rapide care a rapuns tinta.

Stii regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata, din potriva, toti imi sunt prieteni.

Ai mai fost membru Hitman : Nu, acesta fiind unul dintre motivele pentru care aplic.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : - .

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore pe zi fara "Away from Keyboard".

Nickname-uri anterioare : CaLibrU.xD.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5yjf7yphz/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (Limbaj neadecvat).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am fost banat deoarece am fost implicat intr-un transfer ilegal.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

Alte precizari? : Nu am de facut nici un comentariu suplimentar, cererea mea spune totul despre mine si despre intentiile mele. Va multumesc mult.

Edited by B2w CraNe
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: rLm29

Level: 41+

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani

Factiuni precedente : Paramedics , Police Departament , F.B.I , Taxi Cab Company

Rank-ul ultimei factiuni : 2 ( Paramedics )

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am hotarat sa renunt o perioada la joc dar nu am putut rezista

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Cel mai mare rank l-am detinut in taxi cab company si anume rank 5

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa fac parte din H.A. deoarece este cea mai respecatata factiune de pe server , imi place cu ce se ocupa si imi doresc de mult timp sa fac parte din aceasta agentie

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-10

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/hKdOU3c.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , diverse motive

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da , dar nu este cazul

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

Nume in joc:TrNA

Level:41

Varsta(reala):18

Sex (masculin / feminin) : Male

De cat timp jucati pe server? : it's 13 months

Factiuni precedente : Cuneo family (rank 1) - Tattaglia family (rank 2) - Taxi cab company (rank 1) - National Guard (rank 2) - Hitman Agency (rank 1) - Police department (rank 2) - Police department (rank 2 ) Two times I was in LSPD

Rank-ul ultimei factiuni : LSPD 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : I resigned LSPD to join H.A

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Because furfill contracts in silent and shadows is one of the my favorite jobs in the RPG b-zone

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Trade human's life for money it's just a business nothing personal !

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Yes

Ai mai fost membru Hitman : Yes

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :My contract left the game I asked to gethit but no one respond That time when anthony. was leader time to wait if no one respond was 10 minutes but I waited 6 minutes by wrong I did gethit and bullz007 was watching me and he took me and reported me to anthony. then I got kick Because it was in my test period :((

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :If I get in hitman I'll be online 8-9 hours without afk on game per a day

Nickname-uri anterioare : ---

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :It's one of my skills so yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?Yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click here please

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :No

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Yes once I got banned for Warn threat but I was telling guy don't dm you will get Warn or ban

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Yes

Alte precizari? : Good luck

Edited by TrNA
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.