Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: .DarKo

  • Level: 42

Rank: 4

Vechime: 4 luni +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai suport lag-ul de la war-uri .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani: Desigur , dar nu o sa fie cazul .

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna .

Alte precizari?: Bafta in continuare .

Retrag momentan !

Edited by AIM DarKo
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: AndreiuS

Level: 74

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: 2 saptamani nu mai am timp de samp.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Intrebarea asta trebuie scoasa, e inutila.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a parut bine ca am fost aici, imi este lene sa detaliez.

Alte precizari?: Sanatate si virtute!

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Sylvyu_Google
  • Level: 69
  • Rank: 2
  • Vechime: Putin
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu stau sa ma jigneasca un cacat cu ochi (juma' de buletin de 15 ani) ca Marinica. Nu e prima oara cand vorbeste urat, dupa ce ca e paleta mai e si tare in clont copilu' in fata la monitor.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani: -
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:
  • - majoritatea membrilor sunt super baieti
  • - ati aratat ca sunteti o forta, tot asa ;)
  • Alte precizari?: Multumesc pentru sansa de a intra aici. Succes!

RETRAG - Sunt mulți băieți de nota 10 aici, dar oricum ma p!ş pe marian zew'ul p**lii, mi-e scârbă să colaborez cu oameni ca ăsta

Link to comment
Share on other sites

Nick: Raw[ZEW]
Level: 85+
Rank: 1
Vechime: Limita.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: M-am saturat de mafie.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: YAAAA.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Un gang unit si bine structurat doar ca de la un timp se cam duce activitatea, in rest totul e ok.

Alte precizari?: Bafta cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ProdaN.[FARAON]
Level: 72
Rank: 1
Vechime: Limita.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Ti-am zis
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu-i cazu
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cei mai cei

Alte precizari?: Bafta cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Nick: xFlorin. [VIP]

Level: 49

Rank: 1

Vechime:2 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Lag mare rau nu pot sa fac nimic.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: daa

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Un gang unit mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi dar nu pot continua cu lagul asta.

Alte precizari?: Bafta cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Nick: pHeNOMz0r.
Level: 30+
Rank: 3
Vechime: Nush.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc in GSB.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Cre' ca.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Misto.
Alte precizari?: sal.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HawKinG
Level: 58
Rank: 4
Vechime: ^_^
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Sunt prea slab.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A 2-a casa.
Alte precizari?: Kiss down.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Ted
  • Level: 45
  • Rank: 1
  • Vechime: 1 zi
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi s-a facut o scarba enorma de acest joc/server. Nu-mi vine sa cred cata incompetenta poate exista, de la administratori analfabeti, la unii care nu stiu efectiv sa conceapa alte pareri, sa analizeze situatii prezentate si de jucatori sau jucatori care au primit admin dupa sanctiuni grave, gen distribuire de coduri si alte lucruri frumoase, de aici iti dai seama cat de competent este stafful. De cand ma joc SA:MP, de aproximativ 6 ani, nu am vazut atata ura, nu doar in SA:MP, in niciun joc. Cand vezi copii de 13-14 ani care te injura, toti uratii si grasii care-ti sufera pe joc, dar ei sunt neiesiti din casa de ani de zile si daca te tipi oleaca la ei in realitate intra in pamant... nu stii ce sa mai crezi. S-a ajuns sa fie o ciuda pe succesul altora si pe distractia lor, in cat sa faci pm-uri cu admini, sa dai bani(nu-s sigur) in cat sa-i faci rau altuia. Deja asta nu mai e distractie, e bataie de joc. Se observa de la cer la pamant schimbarea generatiilor de jucatori, cei vechi, care au prins distractia dinainte au inceput sa se lase si au aparut copii frustrati si disperati, care se lasa umiliti PE UN JOC (sNrobert) pentru anumite beneficii ori din pura prostie sau cei care umfla burta lui Kelton/Bobo. Ar mai fi multe de zis, distractie placuta!
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine.
  • Alte precizari?: salut

 

Retrag, pe moment.

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Ted
  • Level: 45
  • Rank: 1
  • Vechime: 1 zi
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mi s-a facut o scarba enorma de acest joc/server. Nu-mi vine sa cred cata incompetenta poate exista, de la administratori analfabeti, la unii care nu stiu efectiv sa conceapa alte pareri, sa analizeze situatii prezentate si de jucatori sau jucatori care au primit admin dupa sanctiuni grave, gen distribuire de coduri si alte lucruri frumoase, de aici iti dai seama cat de competent este stafful. De cand ma joc SA:MP, de aproximativ 6 ani, nu am vazut atata ura, nu doar in SA:MP, in niciun joc. Cand vezi copii de 13-14 ani care te injura, toti uratii si grasii care-ti sufera pe joc, dar ei sunt neiesiti din casa de ani de zile si daca te tipi oleaca la ei in realitate intra in pamant... nu stii ce sa mai crezi. S-a ajuns sa fie o ciuda pe succesul altora si pe distractia lor, in cat sa faci pm-uri cu admini, sa dai bani(nu-s sigur) in cat sa-i faci rau altuia. Deja asta nu mai e distractie, e bataie de joc. Se observa de la cer la pamant schimbarea generatiilor de jucatori, cei vechi, care au prins distractia dinainte au inceput sa se lase si au aparut copii frustrati si disperati, care se lasa umiliti PE UN JOC (sNrobert) pentru anumite beneficii ori din pura prostie sau cei care umfla burta lui Kelton/Bobo. Ar mai fi multe de zis, distractie placuta!
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine.
  • Alte precizari?: salut
Da sefule, am fost umilit intr-un joc, uite asta e problema ta bai lesinatule. Pe mine ma doare fix in pula de ce mi-a facut Alex.Capone, "m-a umilit" intr-un joc, dar cand vad prostia de care dai dovada ma faci sa comentez sa te trezesc putin la realitate. Esti tu mare vedeta de ii pui pe toti in aceeasi situatie ca suntem disperati sau nu stiu ce. Ce crezi, la mine nu era asa? Cand voi lesinatilor dadeati pm la admini sa imi dea wipe la Avispa Rifa, roata s-a intors. Aici nu e vorba de bani sa nu stiu ce, e de prostia voastra ca inca credeti ca puteti sa jucati cu cod fara sa fiti prinsi, sincer acum. Sper ca te-am lamurit, astept suspend, pup.
Link to comment
Share on other sites

Da sefule, am fost umilit intr-un joc, uite asta e problema ta bai lesinatule. Pe mine ma doare fix in pula de ce mi-a facut Alex.Capone, "m-a umilit" intr-un joc, dar cand vad prostia de care dai dovada ma faci sa comentez sa te trezesc putin la realitate. Esti tu mare vedeta de ii pui pe toti in aceeasi situatie ca suntem disperati sau nu stiu ce. Ce crezi, la mine nu era asa? Cand voi lesinatilor dadeati pm la admini sa imi dea wipe la Avispa Rifa, roata s-a intors. Aici nu e vorba de bani sa nu stiu ce, e de prostia voastra ca inca credeti ca puteti sa jucati cu cod fara sa fiti prinsi, sincer acum. Sper ca te-am lamurit, astept suspend, pup.

Ma faci pe mine lesinat si tu esti un subnutrit, pai iti fut o palma te fac titirez, bai gandacule. Ce pm am dat eu cu Rifa ca nici macar nu jucam in perioada aia, am jucat pana la inceputul lui 2014 si tu imi zici mi-e ca am dat pm in rifa? Pai vezi cat de prostalan esti? Ti se pare ca am dat eu cu coduri de-mi zici mie de coduri? La voi erau mult mai multi banati pentru coduri si imi zici ca noi dam cu coduri? Jumatate din cei banati erau pentru banati pentru refuz teste si loguri comune. Acum mi-ai dovedit cat de obraznic esti, dar fara motiv. Daca nu era vorba de bani, era LOGIC sa luati si voi wipe, o data ce aveati mai multi banati ca noi? Dar e greu in c*c*t sa-ti folosesti creierul, asta e. Pacat ca a fost sters pm-ul facut pentru Rey in care ii aratam cat de competente sunt deciziile lui si iti aratam si tie ca LA PROSTI, ca voi erati mai rau ca noi din punct de vedere al banatilor.

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

Ma faci pe mine lesinat si tu esti un subnutrit, pai iti fut o palma te fac titirez, bai gandacule. Ce pm am dat eu cu Rifa ca nici macar nu jucam in perioada aia, am jucat pana la inceputul lui 2014 si tu imi zici mi-e ca am dat pm in rifa? Pai vezi cat de prostalan esti? Ti se pare ca am dat eu cu coduri de-mi zici mie de coduri? La voi erau mult mai multi banati pentru coduri si imi zici ca noi dam cu coduri? Jumatate din cei banati erau pentru banati pentru refuz teste si loguri comune. Acum mi-ai dovedit cat de obraznic esti, dar fara motiv. Daca nu era vorba de bani, era LOGIC sa luati si voi wipe, o data ce aveati mai multi banati ca noi? Dar e greu in c*c*t sa-ti folosesti creierul, asta e.

Mare smardoi esti bai ce pot sa zic =))))), te pup apasat
Link to comment
Share on other sites

Nu-s eu smardoi, esti doar tu prost de plange asfaltu cand mergi.

Tu esti una dintre acele tarfe care fac rau cu intentie, esti in aceeasi situatie cu cei pe care ii urasti. La varsta ta faci posturi, iti dai seama cat de retardat esti? Hah, si iti mai permiti sa vorbesti de altii.Pun pariu ca ti-ai vinde prietenii pentru o functie, zdreanta prefacuta, exact ca Pharell.
Link to comment
Share on other sites

Tu esti una dintre acele tarfe care fac rau cu intentie, esti in aceeasi situatie cu cei pe care ii urasti. La varsta ta faci posturi, iti dai seama cat de retardat esti? Hah, si iti mai permiti sa vorbesti de altii.Pun pariu ca ti-ai vinde prietenii pentru o functie, zdreanta prefacuta, exact ca Pharell.

Singurul prieten de pe jocul asta ar fi TRATEC si te asigur eu ca la modul la care ne intelegem si ne cunoastem nu l-as vinde pentru o functie. Traiesti pe alta lume baiete, nu stiu ce cauti in topicul asta. Nu fac "posturi", nici nu cred ca am facut vreun post in afara de ala de ti l-am facut tie, asta e daca ai prins tu norocul asta, te pup :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.