Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Andyerry
  • Level: 25
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 sap parca
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de sa-mp
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:foarte buna
  • Alte precizari?: pa pa

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Andyerry
  • Level: 25
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 sap parca
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de sa-mp
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:foarte buna
  • Alte precizari?: pa pa

 

Andyerry, demisie acceptata , bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ChristianUGD
  • Level: 49
  • Rank: 1
  • Vechime: cateva ore
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru intr-o mafie une am mai multi prieteni.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna, lider de nota 10.
  • Alte precizari?: Imi cer scuze, s-a intamplat pe neasteptate.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ChristianUGD
  • Level: 49
  • Rank: 1
  • Vechime: cateva ore
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru intr-o mafie une am mai multi prieteni.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna, lider de nota 10.
  • Alte precizari?: Imi cer scuze, s-a intamplat pe neasteptate.

Demisie acceptata, bafta in continuare, fp 60 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [nWo]c0wS
  • Level: 32
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 Weeks
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: I cannot attend meetings and i dislike sanction method.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: I have 3 weeks.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: At first good, then a little rusty.
  • Alte precizari?: Just relax it is just a game at the end of the day. I will go do some things with my life and come back when ready. Bafta Raducu!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [nWo]c0wS
  • Level: 32
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 Weeks
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: I cannot attend meetings and i dislike sanction method.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: I have 3 weeks.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: At first good, then a little rusty.
  • Alte precizari?: Just relax it is just a game at the end of the day. I will go do some things with my life and come back when ready. Bafta Raducu!

 

Good luck [nwo]c0ws, thanks for helping.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cemil
  • Level: 19
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 saptamani si ceva
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Cativa colegi.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu e nevoie.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: La inceput, mi-a placut enorm, apoi cu timpul au aparut diferite "personalitati" sa-si bata joc practic de aceasta familie.
  • Alte precizari?: Imi vine cu greu sa fac aceasta demisie. Radu, stiu ca mi-ai zis ca am potential si sa nu te dezamagesc, nu uit. Dar in absenta ta se intampla foarte multe, multe lucruri necurate se petrec in familie si nimeni nu spune nimic. Plec din cauza ca nu ma simt bine. Raducu, iti doresc tot binele din lume si sa duci Familia cat mai sus posibil! Bafta Raducu, lider exceptional!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Cemil
  • Level: 19
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 saptamani si ceva
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Cativa colegi.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu e nevoie.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: La inceput, mi-a placut enorm, apoi cu timpul au aparut diferite "personalitati" sa-si bata joc practic de aceasta familie.
  • Alte precizari?: Imi vine cu greu sa fac aceasta demisie. Radu, stiu ca mi-ai zis ca am potential si sa nu te dezamagesc, nu uit. Dar in absenta ta se intampla foarte multe, multe lucruri necurate se petrec in familie si nimeni nu spune nimic. Plec din cauza ca nu ma simt bine. Raducu, iti doresc tot binele din lume si sa duci Familia cat mai sus posibil! Bafta Raducu, lider exceptional!

Cemil, m-ai dezamagit, bafta in continuare, demisie acceptata :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sp3cTeRx

Level: 16+

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru intr-un departament..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna. Mi-am facut prieteni aici. Dar, cu timpul, iti dai seama ca nu e chiar asa.

Alte precizari?: Chiar imi pare rau daca te-am dezamagit Radu,respectiv Andrei.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: eusebiocostin
  • Level: 20
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 saptamani si 3 zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru in alta factiune .
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere buna. Am legat prietenii foarte frumoase cu unii membrii.
  • Alte precizari : Imi pare rau daca v-ati facut o parere dezamgita despre mine!

Edited by eusebiocostin
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: M4Ms.
  • Level: 13.
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 saptamani si ceva.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am niste probleme despre care prefer sa nu vorbesc.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere extreordinar de bune.Nu am sa il uit niciodata pe Raduku.Acest a fost si este in continnuare un ldier exceptional,unul foarte intelegator,s-a purtat foarte frumos cu mine de cand eram in Cuneo cu el sublider.Nu am avut niciun fel de problema cu el.Raduku imi pare foarte rau ca te-am dezamagit,dar nu mai pot continua.Esti printre singurele persoane pe care le repsect cu adevarat de pe acest server,pentru intelegerea si bunatatea cu care m-ai tratat.Nu am sa te uit niciodata,cel mai bun lider/sublider.Bafta in cucerirea turfurilor!
  • Alte precizari :Tin sa imi cer inca o data scuze pentru ceea ce fac!Bafta la war-uri! :*

Link to comment
Share on other sites

Sp3cterx- demisie acceptata bafta in continuare :)

Eusebiocostin- demisie acceptata, ai stat doar sa iei rank 2

M4Ms- demisie acceptata, multumesc pentru cuvintele frumoase, ai fost un membru bun si esti mereu bine venit la mine in factiune

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: tinitou
  • Level: 26
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 month
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: I can't come to wars anymore, I'll join a PD, It was very good gang, I love all members and especially andrey. and raducu
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Yes
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Yes It was very good time
  • Alte precizari?: Thank you and good luck

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: tinitou
  • Level: 26
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 month
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: I can't come to wars anymore, I'll join a PD, It was very good gang, I love all members and especially andrey. and raducu
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Yes
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Yes It was very good time
  • Alte precizari?: Thank you and good luck

 

Tinitou resignation accepted, good luck ! You was a verry good english member , hope you will come back when you will can :)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: andreiy.
  • Level: 42
  • Rank: 6
  • Vechime: 1 luna si 9 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: O sa ma las de joc.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Au fost diferite perioade, unele mai frumoase ca altele.
  • Alte precizari?: Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi. Succes!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Biz.
  • Level: 12
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani si ceva
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa merg in alta factiune + ca nu avem lider de ceva timp.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Am peste 2 saptamani.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere buna, m-am simtit destul de bine aici.
  • Alte precizari?: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Biz. demisie acceptata, succes in continuare.

andreiy. demisie acceptata, succes in continuare.

Edited by Master Kush
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.