Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: SmileyPaul

Level: 21

Rank: 1

Vechime:4 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Membrii nu sunt uniti,au gura prea mare..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru al Verdant Family pentru minim 2 sapt: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici ? : La inceput m-am simtit bine,dar apoi au aparut problemele...parerea mea despre Verdant Family e ca ar trebui sa se mai lucreze putin la organizare..

Alte precizari: Bafta..

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Pcyco

Level: 60

Rank: 1

Vechime: 15 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: i have a bad net i can't play

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: yes

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: not bad

Alte precizari?: if you can accept it now bafta

Edited by Pcyco
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xBesTGaBeTx

  • Level: 40

Rank: 1

Vechime: 23 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am inceput liceul si nu am timp de waruri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani: Nu sunt de acord!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-am dat seama ce este un gang cu adevarat si ceea ce inseamna sa fiu pentru prima oara intr-o Factiune, imi pare rau ca fac aceasta demisie dar nu mai am timp sa il petrec aici!

Alte precizari?: Verdat Baza! sper ca voi mai aplica in acest gang!

Edited by GaBeTx
Link to comment
Share on other sites

Nick:Dagon.

Level:37

Rank:1

Vechime:Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Dezorganizare totala , 0 , nu mai rezist 1 zi aici., tipi 10 minute după un m4 si nuci dracu' nu ti-l da

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da , yes , ja

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gang foarte prost

Alte precizari?:Ducețivă-n pana mea , rupeți-va capul daca doar atât știți

Link to comment
Share on other sites

Nick: SveNKinG
Level: 39
Rank: 6
Vechime: No se puede
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Imi distrug nervii si cedez psihic cat de curand.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: ~
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: ~
Alte precizari?: Probabil am sa ma las o perioada, nu mai suport, seara de seara imi distrug nervii cu toti copii sub 13 ani care indoaie codurile ca pe maidan ca sa ce? sa imi inchida adminu reportu "Ai tu factiune slaba" ? pai ce dreacu e ma aici? camp? Nu tata' mai bine ma opresc aici decat sa cedez psihic. Succes cu factiunea si imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult.

 

O mica parte din contributia mea: http://postimg.org/gallery/m4kln9fi/fbdeca77/

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Nick:[AIM]Beowulf
Level:39
Rank:1
Vechime:14 zile.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Am incercat sa va ajut cum am putut, vreau sa ma duc la niste tovarasi in alt gang, imi pare bine ca am jucat impreuna cu voi, bafta si succes pe viitor.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este ok parerea mea, dar sunt niste plante care nu au o treaba cu metoda war si totusi ei stau in mafie, oricum profesionist nu a fost nimeni de la inceput dar totusi cand nici nu asculti de membri cu mai multa experienta , scz'ma dar esti prost facut gramada.
Alte precizari?: Bafta !

Edited by AIM Beowulf
Link to comment
Share on other sites

Nick:Dagon.

Level:37

Rank:1

Vechime:Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Dezorganizare totala , 0 , nu mai rezist 1 zi aici., tipi 10 minute după un m4 si nuci dracu' nu ti-l da

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da , yes , ja

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gang foarte prost

Alte precizari?:Ducețivă-n pana mea , rupeți-va capul daca doar atât știți

R E T R A G SA LE FAC IN CIUDA LA DUȘMANI
Link to comment
Share on other sites

Nick:Dagon.

Level:37

Rank:1

Vechime:Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Membrii se fut pe capul meu fara sa le zic nimic , ce dracu e aici , orfelinat , vin toți cocalarii rupti in *** si ma fac in toate felurile?Descurcati-va ca nu o sa imi duceti lipsa , sunt sigur

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da , yes , ja

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Câinele meu e mai destept decât PRINTU.

Alte precizari?:Ducețivă-n pana mea , rupeți-va capul daca doar atât știț

Link to comment
Share on other sites

Nick:Dagon.

Level:37

Rank:1

Vechime:Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Membrii se fut pe capul meu fara sa le zic nimic , ce dracu e aici , orfelinat , vin toți cocalarii rupti in *** si ma fac in toate felurile?Descurcati-va ca nu o sa imi duceti lipsa , sunt sigur

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da , yes , ja

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Câinele meu e mai destept decât PRINTU.

Alte precizari?:Ducețivă-n pana mea , rupeți-va capul daca doar atât știț

O retrag da-o dreq, mi-am adus aminte de comanda /ignore si /togfam , si da , vreau sa fac +1
Link to comment
Share on other sites

Nick:FreeDub15
Level:50
Rank:2
Vechime:17 zile
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: A venit vremea sa ma retrag, ma duc intr-o factiune pasnica. M-am plictisit de war-uri si de multi membrii incompetenti...Deyule iti urez succes cu acest gang si iti multumesc inca o data pentru rank-ul care mi l-ai acordat si pentru increderea acordata .
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Este o factiune cu membrii de treaba, am venit aici sa ajut la insistentele lui Sartor, dar acum ma duc intr-o factiune pasnica.
Alte precizari?:Deyule te pwp si pe tine Sartore, Svenking nu-ti mai face nervi aiurea...ai grija de factiune poti ajunge cu ea foarte sus ;), v-am pwpat pe toti :*

Link to comment
Share on other sites

Nick:PrinTu.

Level:60.

Rank:2

Vechime:3 săptămani.

De ce doresti să pleci din Verdant Family? Pentru ca ma duc in alta mafie, no membrii, no waruri..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna mai ales in privinta lui Sven si Sartor, aveti tot respectu meu + Deey.

Alte precizari: Poate ne vom mai vedea pe undeva.

 

Edited by PRINTU ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:@nDrEy99

  • Level:61+

Rank:1

Vechime:Aproximativ 10 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:O organizare de nota 2.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Membri buni,dar organizarea lasa de dorit.

Alte precizari?:s@L00T

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [AIM]SaRtOR

  • Level:48
  • Rank:6
  • Vechime:Aproximativ Aproximativ doua ( 2 ) luni de zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family? Nu mai stau sa imi mai distrug nervii, am facuto destul, succes voua.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul, din fericire.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: M-am chinuit sa nu va las sa plec ca sa plec eu, din pacate nu mai suport sa intru in fiecare seara si sa vad acelasi lucru, sa stau eu sa va impac cand va certati ca ultimele persoane pe /f si sa vad cum nu ascultati de ce va spamez efectiv pe /f
  • Alte precizari?: Bafta Deeyyuule, ma bucur ca m-ai tinut sublider dupa ce ai luat liderul mi-a facut placere sa vad ce persoana esti si sa realizez ca esti o persoana de cuvant, tot respectul meu, pentru restu bafta si sa speram ca fara mine o sa o duceti mai bine, succes tuturor.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.