Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Avatar nou nout :). Pareri :)) ?

E frumos avatarul insa imi place mai mult ce member title ai :)).

 

Mie mi-a cam cazut conexiunea la server si din cauza lag-ului, cred, nu imi apare sa scriu parola :(.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a cam cazut conexiunea la server si din cauza lag-ului, cred, nu imi apare sa scriu parola

E cea mai enervanta chestie care se poate intampla din cauza lagului.

 

De azi voi fi noul vostru coleg >:D<<'> Ne auzim in joc.

Link to comment
Share on other sites

E cea mai enervanta chestie care se poate intampla din cauza lagului.

 

De azi voi fi noul vostru coleg auzim=

Welcome.

  • Nick: Letzgo
  • Level: 56
  • Factiune: Avispa Rifa
  • Ce doresti sa le spui: Ma bucur sa vad ca mi-a fost rasplatita munca depusa in departament prin trecerea numelui meu in aceasta lista :). Putini stiu, dar dupa ce a pierdut razvan14 liderul, si grupuletul nostru din Corleone s-a destramat, nu credeam ca voi mai gasi o factiune unde sa ma simt la fel de bine. Am incercat Taxi Cab Company, care pe vremea aia era una si mare, dar din pacate monotonia si-a spus cuvantul si nu am rezistat decat vreo 3 saptamani acolo. Cand mi-am pus demisia din taxi, amandoi, si teylo si freddy(lider taxi in acel moment) mi-au zis ca sunt un nab, dar eu am tinut-o pe a mea, si pe data de 18.02.2013 imi faceam deja treaba de om al legii. In perioada petrecuta aici, nu m-am gandit niciodata sa plec. Mi-am facut prieteni, daca simteam ca intervine monotonia ma mai duceam dupa un rober, mai la un event. Niciodata nu m-am plictisit in acest departament, si asta tin sa cred ca e meritul lui teylo. Fara el nu era departamentul ce este astazi.

Cat despre ceilalti, felicitarile mele pentru functia dobandita.

 

@ 5 luni nu sunt suficiente... to be contiuned :)

Teylo, sper sa te vad aici si peste un an, si peste doi, si tot asa :)). Nu te pot vedea altceva decat Chief, si nu cred ca sunt singurul care crede asta.

Eu il vad pe teylo si Officer, fermier, garbageman :))

Link to comment
Share on other sites

@ Asta a scris AlexM pe o pagina in urma, in pm-ul care ti l-am dat este numarul corect la raport.

Rapoarte ce primesc +1:

SWAT: Mihnea, urmatorul tau raport are numarul 23.

Edited by Mihnea
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.