Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, îmi cer scuze că vă deranjez. Dar această prounere este importantă pentru toți membrii facțiunilor, probabil că v-ați săturat de "Da-mi 100k să nu-ți fac post", venite de la post hunteri, cei care fac poze si se îmbogațesc de pe urma noastră, a celor care greșim, un lucru firesc. Susține propunerea de a scăpa de aceste persoane care strică plăcerea jocului, care joacă doar pentru F8, respectiv F12. Acordă un +1 sau un rate, pentru a vedea adminii că suntem mulți care ne-am săturat de acest lucru: http://forum.b-zone.ro/topic/266865-propunere-post-hunteri/. Îmi cer scuze încă o dată pentru că v-am deranjat și am facut un "+1" în acest topic, nu dati report, vă rog.

Link to comment
Share on other sites

Nu s-a propus asta si inainte? O sa fie posturi chiar daca o sa fie ilegal santajul. Oamenii fac posturi din rautate, dar daca pot castiga ceva din ele, de ce nu? Unii prefera sa plateasca decat sa ia un fw. Nu e un sistem corect dar si daca se accepta propunerea, posturi cu gramada tot o sa fie. Pana n-o sa fie ilegal sa faci posturi aiurea, n-o sa se schimbe nimic.

Edited by Erz ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.