Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Deci nu se poateeeee, am primit post pentru ca am skin din shop =)) Deci e plina comnitatea de post-hunteri asta e clara de mult, dar sa nu stii lucru asta ca se poate achizitiona cam aproape orice de la bobo e culmea :)) Al 2-lea post de cand sunt in LSPD uitati si radeti putin http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/7663

Link to comment
Share on other sites

Ba iar faceti spam ? :)) eu akm am ajuns aks nu mai intru in game ca ... dim la 5 la munk wtf e duminik si eu lucrez fain asa... ne auzim maine dupa 15:00 bafta spor la treaba noapte buna nabs

Link to comment
Share on other sites

@, Mersi Dax pwp :* :* Ce faceti baieti ? eu akm am ajuns de la munk deci a trecut super greu ziua asta :( dak am ajuns sa lucrez duminik e clar :)) ne auzim mai pe seara in game la antr si sedinta :X

Link to comment
Share on other sites

Ce mai fac fetele mele? Toate bune şi frumoase? Eu o duc bine în Hitmen, am început să mă acomodez, să fac contracte faine. Am deja 3 recorduri... 351m distanţa, 50,000$ şi 66 sec la cel mai rapid contract efectuat de mine. Felicitări celor ce au primit rank up, şi ascultaţi de Guess & TibiStanciu. Sper să ne mai vedem în aceeaşi formulă! După mine, LSPD este cel mai căutat departament, deoarece este şi al mai vechi de pe server, dar şi din alte moive.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, ma bucur ca nu te mai vad pe [/r]. Ocupai mult loc degeaba :)). Mai bine ca te-ai dus la hitmeni, mai imparti prostia cu ei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glumesc, imi lipsesti... caine rau!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+1. Defapt ... Las-o balta, poate alta data .. =)))

 

 

 

Noapte bună tuturor. Succes mâine la școală/liceu/lucru. Ne auzim !!! :)

 

Felicitări @ pentru rank 3. Oricum nu meriți că ești nab, hai pa :))

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.