Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor ce au primit hellper..

 

Uni au cam primit degeaba, am vazut si eu lista, dar in fine...B-Zone nu o sa mai fie cum a fost, o sa pice asa usor :)

@@GF Infernal, Felicitari pentru locul obtinut.! :) Asta e daca nu vrut cu 5 membrii ca sincer cam au dreptate nu prea poti face ca nu ai cu cine frate :)

Link to comment
Share on other sites

@@KingAndrei,

@,

 

Bafta mai departe bajetii, ati fost de nota 10+ ;)

Sa ne auzim cu bine!

 

@@South Zhao, Tu vb grasule, nu te uiti in oglinda zilnic ? :D

 

Ma bag si eu la somn ca sunt rupt..Am jucat 60 min in amical, m-au rupt aia si pe langa asta am ratat si singur cu portarul, se intampla :D, le tin pentru oficiale! :)) De maine cred ca imi bag concediu ca intru si la munca in concediu si vreau sa plec un pic din oras :)

 

Noapte bunaw!

Link to comment
Share on other sites

@@GigGs11 Legend, Multumim, multa bafta si tie! :)

 

Tule, felicitari ca ai luat rank 5, mult succes in noua ta functie,capitan!

 

 

O sa ne mai auzim aici cand am timp sa intru pe forum sa va salut! Nu-mi dati report :)) Bafta multa la toti :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, toate bune?

@@KingAndrei, @, Imi pare rau ca ati parasit LSPD, dar mai mult decat atat imi pare rau ca am pierdut 2 oameni din conducerea acestei factiuni. Nu am apucat sa va cunosc asa mult, dar sunteti 2 baieti care va impuneti in ceea ce face si imi place. Va urez multa bafta pe viitor si poate ne vom reintalnii candva! :D

Link to comment
Share on other sites

Seara buna, ce faceti? Tule felicitari pentru rank! :) Noapte buna!

Merai nab.

@@GigGs11 Legend, Multumim, multa bafta si tie! :)

 

Tule, felicitari ca ai luat rank 5, mult succes in noua ta functie,capitan!

 

 

O sa ne mai auzim aici cand am timp sa intru pe forum sa va salut! Nu-mi dati report :)) Bafta multa la toti :*

Mersi bă, baftă şi vouă pe viitor.
Link to comment
Share on other sites

Asa se incheie demersul meu pe SA:MP. Mi-a facut placere, am vrut sa ma las in toamna dar na' ca a venit pauza mai devreme.

Cine vrea sa tinem legatura adaugati evil.ultralisk. Jucam un LoL, un ceva...

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ce ai facut ma cu ban-ul ala? Explica-mi pe skype, nu aici.

Adauga-ma ca nu te-am bagat atunci din conferinta.

In fine, cerere de unban nu voi face pentru ca oricum eram decis sa ma las, va pup.

Edited by SOCIOPATH VIP
Link to comment
Share on other sites

Asa se incheie demersul meu pe SA:MP. Mi-a facut placere, am vrut sa ma las in toamna dar na' ca a venit pauza mai devreme.

Cine vrea sa tinem legatura adaugati evil.ultralisk. Jucam un LoL, un ceva...

 

Bafta mai departe, omule. Mi-a parut bine si poate mai tinem legatura. Apropo, si eu joc lol si poate bagam vreun meci :)

Link to comment
Share on other sites

Postez aici ca nu am unde. Va multumesc celor care ati fost alaturi de mine. Am ajutat multii ofiteri care au vrut sa intre in LSPD. I-am ajutat ca sa ajunga rank 2 in sus, sa nu faca prostii, in ziua de azi toti post-hunteri sunt pe voi. Am ajutat acest Departament cu ce am putut si de aceea am ajuns si rank 5. Am ajutat incepand de la rank 1 pana la rank 6, si liderii au avut nevoie de ajutor si am fost acolo cand a fost nevoie. Sa nu va mai spun, multe persoane cand au dat testu cu mine, chiar daca imi spunea un raspuns relativ, adica intre bine si rau eu le spuneam unde au gresit, ii sanctionam foarte putin sau deloc. Se stiu acele persoane care inca sunt in LSPD in momentu de fata si inca cateva persoane care au iesit. Am dat din casa acum dar eu cred ca nu am fraudat nici un test, doar ca am fost om si i-am ajutat unde a fost nevoie.

 

Kennndy vad ca ai lasat un mesaj m-ai impresionat ce sa zic. Am avut o problema cu tine la inceput ca ai inceput sa faci legea asa dintr-o data, am inceput sa dau uitare si am inceput sa fiu inactiv. Ai grija ce faci si ajuta-l pe Tibi.

 

Astept raspunsurile voastre daca aveti ceva de argumentat si etc. Orice!

Fara report-uri!

Seara faina!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.