Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Cam pupi putin, nu crezi? Daca nu vi la o sedinta nu inseamna ca nu ai respect, vi doar daca poti, spre exemplu eu nu pot... Sunteti morti dupa sublider, dar luati aminte o vorba, functiile trec.

zici bine bosule :)))) dar asa e peste tot toti vor sa aiba o functie

Link to comment
Share on other sites

@,Cam pupi putin, nu crezi? Daca nu vi la o sedinta nu inseamna ca nu ai respect, vi doar daca poti, spre exemplu eu nu pot... Sunteti morti dupa sublider, dar luati aminte o vorba, functiile trec.

 

 

Maturizeaza-te Mădăline(parcă așa te chema) , funcțiile se iau pe merit, nu da nimeni functii pe "pupat" cum zici tu. Tu nu te gândești? Tibi pleacă , pentru ce l-aș "pupa"? Vezi-ți tu de treaba ta mai bine.

Link to comment
Share on other sites

@, :)) eu imi vad, dar de un rank, cam ai nevoie asa ca :)) spor la pupat.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ți-am mai zis și-ți mai zic. Tibi nu dă rank pe pupat sau mna, nu știu cum ți-a dat ție.

Se numeste merit :D

Link to comment
Share on other sites

@, adevarat grasul meu. Bafta!

Doamna bănică mihaela vtm 《3

Edited by ToVarasu zNoss Versace
Link to comment
Share on other sites

@, Imi pare rau ca pleci.. dar la toti ne vine momentul de plecare,viata reala este mai importanta de cat cea virtuala. Iti urez succes! Multumesc pentru tot sprijinul oferit,si pentru toata increderea acordata! #Remember Chief TibiStanciu! :*

@@GF Infernal, Pentru madalina,no? =)

Edited by AIM Gabita2000
Link to comment
Share on other sites

Moa, am prins si eu spamu ala :))) eram rank 3 parca prin SFPD.

Edited by ToVarasu zNoss Versace
Link to comment
Share on other sites

Hau bau!

Ce faceți? Bine, sănătoși? Nevestele, copii, și ei? Am postat cu 2 gânduri la Discuții, și așa nu sunt fan prea mare.

 

1) Vreau să-l felicit pe Giggs11[Legend] pentru lider.

 

2) Careva priceput la calculatoare, respectiv SA:Mp? Am și eu problema asta și nu știu cum să o rezolv, check topic -> http://forum.b-zone.ro/topic/335035-problema-samp/?p=5039638

Link to comment
Share on other sites

Ba, voi sa nu faceti de-astea ca va faceti grav de ras =))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/50709

E db cu elicea, ceea ce e comportament non rp, dar el nu are dovada ca a fost omorat cu elicea.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma bucur ca sunt noul vostru coleg si sper sa fim colegi cat mai mult timp! O zi buna!

Welcome, sper să rămâi alături de noi şi ai grijă de post-hunteri!
Link to comment
Share on other sites

Salutare Los Santos Police Departament. Eu sunt noul vostru coleg, [K]en[J]i.

 

Sper ca de data asta sa raman aici, am mai fost o data rank 3 insa nu am mai putut continua sa joc, am avut o problema in Real Life si am fost nevoit sa ies din LSPD.

 

Cu majoritatea din LSPD ma cunosc de pe contul BlasT, deci cred ca o sa ma acomodez usor.

 

Acuma' sper sa raman cat mai mult aici.

 

Paster fericit tuturor !


 

Edited by BlasTKIA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.