Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Felicitari pt locul 3.

@Salut!

@@Tot nu mi-ai mai dat add pt videourile alea :))

 

Mersi, dar am terminat si cu video'urile alea. Am gasit pe cine sa ma ajute rapid. :D Mersi oricum. :))

Link to comment
Share on other sites

Asa se pare.

Si vezi ca eu am fost al 3-lea din factiunea cu Georgia.Dupa tine si icstassy.

 

 

Sunt dinamovist.Ca sa il inchei frumos, toate 3 sunt la fel de proaste.Insa daca faci o analiza SWOT vei vedea ca Dinamo este pe primul loc.Rapid pe 2, insa la o distanta relativ mica de Dinamo, iar Steaua pe 3 la o distanta mare de locurile 2 si 1.Steaua are cel mai bun lot din Liga I insa il are degeaba.E ca si cum ai strange cei mai buni fotbalisti de pe planeta, toti sunt individualisti deci nu au cum sa lucreze in echipa.Asta e la Steaua.La Rapid, e o mare zarva.Astazi sunt buni, maine dezamagesc total.Au lot bun, au jucatori vechi care au devenit o echipa in adevaratul sens al cuvantului, dar sunt cam aerieni uneori.La Dinamo, idem Rapid, diferenta consta in faptul ca Dinamo are unii dintre cei mai buni jucatori din Liga I care se cunosc intre ei, joaca in echipa, stiu cum gandesc intre ei, dar uneori la fel ca la Rapid, sunt foarte aerieni si nu le e capul la fotbal.

Asta a fost un mic rezumat, daca vrei.

Insa, te sfatuiesc sa te reprofilezi si sa renunti la a mai fi fan inrait echipelor din Romania.NU merita.

 

 

'Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

In primul rand , buna ziua.

Back de afara.E o vreme de nu ai chef sa faci nimic.

 

 

Si , referitor la ceea ce ai spus tu , asta este Rapidul,bate Steaua,Cfr,Timisoara si pierde cu Sportul si face egal cu Targu Mures.

Si ca sa mai iti spun ceva , Rapid are mari probleme de lot , multi jucatori accidentati : Cassio,Sburlea,Cesinha,Spadacio (Care a plecat).Astia erau jucatori de baza pe cand Dinamo nu prea are probleme de lot.

Si Steaua, nici nu vreau si nici nu am ce sa spun despre Steaua.Fosta echipa a lui Ceausescu si inca un detaliu important : Toti sunt fani Steaua dar 70% dintre ei as putea paria ca nu au fost in viata lor pe stadion ,dar ei se considera "mari fani".

Si legat de jucatori, atat timp cat nu au in echipa jucatori precum Messi,Ronaldo , pe ceilalti nu ii poti considera "cei mai buni fotbalisti".Doar cu numele sunt buni , poate.Atat.In rest , nu sunt in stare sa dea o pasa de 5 metri.Dupa parerea mea cel mai bun jucator , cu un potential enorm si care nu are ce cauta la Steaua este Gardos.

Apropo, de B.Stancu ai mai auzit ceva?Pentru ca odinioara era cel mai bun jucator din Romania... eu am auzit doar ca vor cei de la Galata sa il expedieze inapoi in Ro.

Deci , cum ramane?

Facem topul doar cu Dinamo si Rapid si scoatem Steaua din acest top?

Ramane la alegerea ta. :)) .

Link to comment
Share on other sites

In primul rand , buna ziua.

Back de afara.E o vreme de nu ai chef sa faci nimic.

 

 

Si , referitor la ceea ce ai spus tu , asta este Rapidul,bate Steaua,Cfr,Timisoara si pierde cu Sportul si face egal cu Targu Mures.

Si ca sa mai iti spun ceva , Rapid are mari probleme de lot , multi jucatori accidentati : Cassio,Sburlea,Cesinha,Spadacio (Care a plecat).Astia erau jucatori de baza pe cand Dinamo nu prea are probleme de lot.

Si Steaua, nici nu vreau si nici nu am ce sa spun despre Steaua.Fosta echipa a lui Ceausescu si inca un detaliu important : Toti sunt fani Steaua dar 70% dintre ei as putea paria ca nu au fost in viata lor pe stadion ,dar ei se considera "mari fani".

Si legat de jucatori, atat timp cat nu au in echipa jucatori precum Messi,Ronaldo , pe ceilalti nu ii poti considera "cei mai buni fotbalisti".Doar cu numele sunt buni , poate.Atat.In rest , nu sunt in stare sa dea o pasa de 5 metri.Dupa parerea mea cel mai bun jucator , cu un potential enorm si care nu are ce cauta la Steaua este Gardos.

Apropo, de B.Stancu ai mai auzit ceva?Pentru ca odinioara era cel mai bun jucator din Romania... eu am auzit doar ca vor cei de la Galata sa il expedieze inapoi in Ro.

Deci , cum ramane?

Facem topul doar cu Dinamo si Rapid si scoatem Steaua din acest top?

Ramane la alegerea ta. :)) .

Mi'e indiferent.

Ma rog, n'am chef sa comentez la ce'ai zis ca mi'e lene.

Am o stare proasta, vremea asta ma enerveaza maxim...

Link to comment
Share on other sites

=))))) Faza cu magaru' si cu, calul... =)))) Of doamne... =)))

 

 

Oooo pisoiasu lu Rambo :))..

Ce semnatura indecenta ai draga :)).aia cu MO

Apropo, la o problema la mate trebuia sa aflu o latura "MO" :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.