Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Mi-am luat Willard, insa am ramas falit.Ca sa fiu mai precis, am 20000$ la mine si inca 50591$ in banca.Dar sunt fericit, si asta este bine.

Felicitari pentru noua ta achizitie ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Cand ma plimbi ?

Daca il tunezi, esti fratele meu :)) (ma rog, nu prea ai ce tuna la el la cat e de mic :)) )

 

 

Nu te plimb ca mananci in masina si murdaresti tapiteria.

N-ai idee despre ce vorbesti, cred.Tuning-ul nu tine doar de aspect, ci si de performantele masinii.Si totusi, sa nu uitam ca este un Mitsubishi.Poate fi tunat in multe feluri.

P.S: Urmatoarea mea achizitie va fi cu siguranta un Mitsubishi Lancer Evolution, dar pana atunci, ma multumesc cu acesta.Cred ca este de ajuns avand in vedere ca am doar 18 ani, si a fost un cadou de majorat.

Edited by P h a n t o m
Link to comment
Share on other sites

Nu te plimb ca mananci in masina si murdaresti tapiteria.

N-ai idee despre ce vorbesti, cred.Tuning-ul nu tine doar de aspect, ci si de performantele masinii.Si totusi, sa nu uitam ca este un Mitsubishi.Poate fi tunat in multe feluri.

P.S: Urmatoarea mea achizitie va fi cu siguranta un Mitsubishi Lancer Evolution, dar pana atunci, ma multumesc cu acesta.Cred ca este de ajuns avand in vedere ca am doar 18 ani, si a fost un cadou de majorat.

N'ai inteles aluzia.

Inainte, tuning'ul insemna 98% aspect(interior/exterior).

De ceva ani incoace, in categoria 'tuning' au intrat si asa zisele performante ale masinii.

Daca iti iei Evo esti fratele meu pe bune.Ti'o dau pe sor'mea (21 de ani :> )

Link to comment
Share on other sites

N'ai inteles aluzia.

Inainte, tuning'ul insemna 98% aspect(interior/exterior).

De ceva ani incoace, in categoria 'tuning' au intrat si asa zisele performante ale masinii.

Daca iti iei Evo esti fratele meu pe bune.Ti'o dau pe sor'mea (21 de ani :> )

 

Aici gresesti.Tuning-ul aspectului s-a facut "popular" prin jocurile gen Need For Speed Underground 2, unde iti faceai masina sa arate ca Pomul de Craciun.Tuning-ul adevarat, este cel al performantelor.Este adevarat, o vreme s-a cam renuntat la el in schimbul aspectului, iar tuning-ul a inceput sa insemne mult "Bling, bling".

Da-mi niste poze cu sora ta, poate ne intelegem cumva si imi iau Lancer Evo. mai repede.:-?

Glumesc...

Dar totusi, da-mi niste poze cu ea.:))

Edited by P h a n t o m
Link to comment
Share on other sites

Aici gresesti.Tuning-ul aspectului s-a facut "popular" prin jocurile gen Need For Speed Underground 2, unde iti faceai masina sa arate ca Pomul de Craciun.Tuning-ul adevarat, este cel al performantelor.Este adevarat, o vreme s-a cam renuntat la el in schimbul aspectului, iar tuning-ul a inceput sa insemne mult "Bling, bling".

Da-mi niste poze cu sora ta, poate ne intelegem cumva si imi iau Lancer Evo. mai repede.:-?

Glumesc...

Dar totusi, da-mi niste poze cu ea.:))

Crede'ma ca sunt pasionat de masini si evident, sunt documentat.

Da'mi id'ul de mess si'ti dau fb'ul :))

Link to comment
Share on other sites

O simpla masina virtuala te-a facut fericit?

De ce nu te gandesti la ceva care sa te faca fericit in Real Life?Atunci, o sa fie si mai bine.

Parerea mea.

Tare bine ar fi sa intelegeti cand trebuie si cand nu trebuie spus asta. Missing the point here.

 

Daca il tunezi, esti fratele meu :))

Bleacs.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.