Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ni ca ati scapat de "grasa" factiunii:))

Vreau sa va multumesc pentru aceste luni smechere,pentru caterinca de pe /r si pentru ca m-ati ajutat cand aveam momentele mele maxime de nabism(am invatat intr-un final faza cu wanted si cop attack,cred).Mi-a facut placere sa va cunosc si sper ca o sa tinem legatura,macar un salut cand ma bag in voi cu masina si luati foc :))

Nu am sa scriu un roman sa va iau pe toti in parte sa stiti ce parere am despre voi pentru ca sunt sigura ca stiti deja,dar vreau sa-i multumesc in special lui Peiu ca mi-a propus acum muuuulte luni sa vin aici( m-a innebunit oleaca). Nu regret ca am facut parte din "familia" voastra si sper sa ma reintorc,candva.

Cu toate ca eram pe punctul de a refuza liderul doar ca sa raman aici cu voi sa fac DM aiurea si sa nu-mi parasesc baietii din S.I LV (fie vorba intre noi,acum sunt praf fara mine :">) am zis ca am tot timpul din lume sa ma revin aici,si sper ca o sa ramaneti la fel de grasi si la fel de bine primitori cum ati fost pana acum.

Daca veniti prin Sibiu am sa va fac cinste cu o bere si jeleuri,doar sa dati un semn,nu cum a facut Sedativ( nope,nu te-am uitat grasan ce esti)

Mult succes tuturor,va iubidubi si nu-mi dati repor,pls :(

 

Link to comment
Share on other sites

@, Doresc prin ajutorul lui Dumnezeu sa iti ajute insusirile si sa fie cu tine mereu. Nu uita, el te vede tu nu. Dumnezeu cu tine !

 

 

SAF DE PAGINA !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#tomberon.

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

Salutare soldateilor. Cum o mai duceti voi?

Nu, nu am uitat de voi si nici nu o sa uit. :D

Btw, Aragaze, poti sa fii mandru, cred ca esti un jucator unic. Singurul membru din istoria NG-ului care a luat Fw pentru limbaj pe /f :)).

Yenoh cum merge cu functia de lider?

Link to comment
Share on other sites

@, da ce sa-i faci, daca eu am fost unic in NG care a luat FW pentru limbaj pe /r si altii sunt unici in prostie. Barem de as fi spus vreo vulgaritate. In fine, ma abtin de la alte comentarii ca n-are rost, fiecare in filmul lui. Dar sunt special ca n-am luat nici un FW/ADV din cauza posturilor care nici alea nu au fost foarte multe, 2 sau 3 :)) .

 

Tu ce mai faci?

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

Salutare .. Ce spuneti ca mai faceti ? In sfarsit am terminat cu practica si colocviul, totul bine ,fain si frumos :))

 

O sa revin de luni , am un examen atunci si dupa el .. o sa revin in forta .. ma rog ,incepe sesiunea o sa tot am examene incepand de saptamana viitoare,dar imi fac eu timp si de samp :D

 

O mica chestioara , urmaream un topic si am gasit ca avem un coleg nou , http://forum.b-zone.ro/user/88684-rusu-mexico/, daca va uitati la semnatura lui cica e in NG si il are leader pe yenoH (presupun ca nu e nici un yenoH leader pe RPG2 sau RPG3 la NG :)) ) ...

 

A , da .. uitasem .. lipsesc si eu o saptamana si pleaca toata lumea :/ .. !

Edited by Costel S4F
Link to comment
Share on other sites



 

Daca veniti prin Sibiu am sa va fac cinste cu o bere si jeleuri,doar sa dati un semn

 

Eu cica sunt "in trecere" prin Sibiu. Astept sa faci cinste :X

 

Ce faceti ma oamenilor? Mai traiti? Imi e dor de NG, de voi, de vremurile cand plangeau playerii ca ii dau wanted fara motiv si imi ziceau ca am post sau cand imi ziceau ca sunt aimer :(

Viata voastra cum mai e? Cum e cu Tursimo? Datorita mie il aveti > :) > :) > :)

 

Si sa nu uit: Lav iu baaa @@Peiu S4F, @, @, @@South Gang G,

 

PS: Peiut, mai usor cu posturile pe aici ma ca vreau sa raman in top 5... http://i.imgur.com/U5CrIo9.jpg

Daca nu iti dau report :P:))

Edited by GF Maxim16
Link to comment
Share on other sites

@, da ce sa-i faci, daca eu am fost unic in NG care a luat FW pentru limbaj pe /r si altii sunt unici in prostie. Barem de as fi spus vreo vulgaritate. In fine, ma abtin de la alte comentarii ca n-are rost, fiecare in filmul lui. Dar sunt special ca n-am luat nici un FW/ADV din cauza posturilor care nici alea nu au fost foarte multe, 2 sau 3 :)) .

 

Tu ce mai faci?

Eu nu vorbeam neaparat despre sanctiune, ci despre faptul ca Rey ti-a dat FW pentru limbaj pe /f cand tu ai /r.

Cum mai merg treburile pe aici? Toate-s bune?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vorbeam neaparat despre sanctiune, ci despre faptul ca Rey ti-a dat FW pentru limbaj pe /f cand tu ai /r.

Cum mai merg treburile pe aici? Toate-s bune?

 

Ehhhh, domnul Rey e special in felul lui, probrabil nu era atent si a uitat ca NG este un departament sau probabil i-a alunecat degetul de pe tasta "R" pe tasta "F", tot din neatentie.

Una peste alta este un tip perspicace si mereu la datorie, de aceea noi il :X pentru asta.

 

ZxlbUfM.jpg

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

eu nu o sa fiu sodomizat niciodata

 

Hmm, cu propozitia asta l-ai provocat pe Morcovel a.k.a Hawk la o sodomizare de neuitat.

 

, /:) Atat !

 

@Johnny, Cine e copcilu asta? =))

Link to comment
Share on other sites

Pentru colegii noi, sau cei ce inca nu stiu sa foloseasca programul Xilisoft Video Converter, repostez tutorialul facut acum ceva vreme. Sper sa va fie de folos.

 

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Salutare soldateilor. Cum o mai duceti voi?

Nu, nu am uitat de voi si nici nu o sa uit. :D

Btw, Aragaze, poti sa fii mandru, cred ca esti un jucator unic. Singurul membru din istoria NG-ului care a luat Fw pentru limbaj pe /f :)).

Yenoh cum merge cu functia de lider?

Am luat eu pe StapLeR FW pentru limbaj pe /f daca imi amintesc bine. M-am luat la cearta cu un coleg si cu subleaderul si m-a dat afara ( SI PANA PE VIRTUAL SE FURA)

 

Pentru colegii noi, sau cei ce inca nu stiu sa foloseasca programul Xilisoft Video Converter, repostez tutorialul facut acum ceva vreme. Sper sa va fie de folos.

 

Hala Barcelona? :))

 

Felicitari pentru leader (stiu ca e tarziu :) ) . Poate ma reintorc pe contul asta, dar a zis Peiu ca nu ma primeste .

 

#asteptreportcuplacere, merci.

Link to comment
Share on other sites

@Johnny, Asa ii vad si eu. E deja enervant sa te trezesti cu post la fiecare /su, /punish, kill... Toti vor dovezi, deja incep sa exagereze.

 

, Tu esti morcovel man, nu nega, te stiu eu :)) Maine sa aduci morcovi !

 

WELCOME CELOR NOI !

 

Azi 07.06.2015 ora 14:00 antrenament general & aerian. Doresc prezenta cat mai mare.

 

 

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.