Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna sa aveti!

Mai avem 1 zi libera si gata iar la scoala ce de obicei. Maine nu voi putea ajunge la antrenament... asta e...

Bun hai ca ne auzim maine in jail, salut! :*

Link to comment
Share on other sites

Antrenamentul de saptamana viitoare il vom face din nou GENERAL.

Vom incepe cu exercitiul numarul 13, din topicul acesta, toti cei prezenti trebuie sa stie ce au de facut si sa nu puna intrebari aiurea.

Nu vreau sa mai stam 1 ora cu organizarea, prin urmare: Se vor face 2 echipe in primele minute ale antrenamentului, se vor alege 2 capitani principali, isi aleg o frecventa [/wt], dupa care isi aleg urmatorii 6 coechipieri, de acolo va veti intelege care ce anume face.

Asta se va intampla daca suntem aproximativ 20.

Pentru a creea 4 echipe (pentru a face toti exercitiul) este nevoie de 28 de membrii minim, fara antrenori.

In cazul in care sunt mai multi de 14 si mai putini de 28, cei ramasi fara echipa vor fi luati separat de un antrenor si vor face exercitiile uzuale.

Momentan capitanii vor fi alesi de antrenori, odata ajunsi la gradul de Master Sergeant, sansa de a fi capitan de echipa va creste cu 90%.

Link to comment
Share on other sites

Frumos antrenamentul de azi. Am stat destul de prost cu organizarea. Echipa mea a stiut sa se organizeze, inainte de start, dar cand a inceput proba, din cauza lu' Arturo am pierdut timpul... dar insfarsit, am iesit invingatori dupa reusita lui Michael si ratarea lui Pusha.

Felicitari membrilor din echipa mea si felicitari membrilor din echipa baietilor.

Edited by IoNicaaWalkeR VIP
Link to comment
Share on other sites

@, Din cauza lui arturo s-au pierdut vreo 10 secunde maxim.

Nu s.au pierdut 10, 30 tot s.au pietdut.

Dar oricum, ai dreptate. Danny cu stia traseul pe care trebuia sa o ia si a luat-o in partea opusa. S.a dus si acolo 2 min.

Imi fine... important e ca am iesit castigatori :)):*

Edited by IoNicaaWalkeR VIP
Link to comment
Share on other sites

Arturo sincer nu are nici o vina. el a facut traseul. puteati sa verificati si voi tot topicul de cand l-a deschis. In fine, imi pare rau ca eu nu am putut participa, ar fi fost fain. Duminica viitoare voi participa sigur. Arturo. sa mai faci " antrenamente" d-astea. :):* :*

 

Link to comment
Share on other sites

@, Antrenamentul cu stefata eu l-am creeat si eu l-am organizat impreuna cu jilkas si tiger :|

iar ionica se referea ca arturo a luat crash in game.

 

 

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

@, Antrenamentul cu stefata eu l-am creeat si eu l-am organizat impreuna cu jilkas si tiger :|

iar ionica se referea ca arturo a luat crash in game.

 

 

sorry. n-am stiut. Nu ma mai bag

Dar, imi sustin ideea. Smek antrenamentul cu stafeta. Mai fa d-astea ca e distractiv, mai scimbam si noi. acelasi antrenament mereu... :*

Edited by ConnerRM
Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, Zi ms că nu am fost on, așa ați putut ține antrenamentul și nu s-a mai anulat :)))

E clar. Tu esti bomba nucleara :))

https://m.youtube.com/watch?v=Lvqb_vs2wW4

Praduitorilor, mi.am luat Maverik <3 Hidden direct <3

Pentru toti praduitorii!! :))

https://m.youtube.com/watch?v=L9Zi5WWSxps

Edited by IoNicaaWalkeR VIP
Link to comment
Share on other sites

Hai ca am luat iara AV =)), ma umple Erow si cu Arturo de AV-uri fratilor !!!!!! Ba, merg si eu Sambata in discoteca, beau putin si fac invoire de pe telefon si imi da AV, HEIL EROW !

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F,tu ai scutire pe tot anu` . da` nu e stampilata de kelton asa ca tre sa mai apari pe la antrenamente

@, Vezi bre, nu mai bea, ia si tu o carte, mergi la biserica,fati o invoire, kurwe iti tre tie, o viata avem frt.

Gata, schimb foaia cu tine, mama ta de vagabond

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Cine imi poate da aceste efecte? https://www.youtube.com/watch?v=kHZc2XGIqPg&feature=youtu.be

Am cautat o groaza de vreme si nu le-am gasit.

Efectele le am eu. Dar nu prea pot sa intru saptaman asta. Pe miercurea viitoare, daca vrei.
Link to comment
Share on other sites

@, daca are wanted si se foloseste de obiectele din casa pentru a se asunde in diferite buguri se cheama bug abuse. Fie dai report, fie dai un PM lu` nenea Johnny si ii rezolv eu cu un warn/ban de toata frumusetea :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.