Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, e smecher rau...si armele sunt faine.

Ms :*, armele le-am gasit pe la mods pe aici o sa ti le dau mai pe seara !

 

@, uite skin şmecher aici, sau ăsta pentru rank 4. Dacă vreţi moduri şmechere căutaţi aici tot ce vreţi.

Acolo l-am gasit si eu, m-am plictisit de alea incarcate daia l-am ales pe asta :)) !

Link to comment
Share on other sites

Bah! Noapte buna... Am deschis degeaba celulele la 22:00. Am vrut sa facem o aroganta, da' nu mi-a iesit. M-au ucis puscariasii... :))

Link to comment
Share on other sites

Neata, ce faceti? Acum m-am trezit, intru in game, il las afk, merg, fac un duc, mananc si apoi plec la antrenamnet. Ploua de rupe in continuare...

si la mine in Bucuresti ploua de rupe..
Link to comment
Share on other sites

, Vezi ca mi-am luat si tigari pana la urma =))), am dat ieri 2 failuri putin :)) diseara dam mai mai multe numai sa avem materie ca aseara nu prea am avut :)). Primu fail care nu l-ai filmat a fost mai frumos :D !

 

Cand am ajuns aseara acasa am deschis laptopu sa ma uit la un serial si am adormit cu el in brate :)) !

Va pup ne vedem in joc :* !

Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici.

 

 

Baftă băieți. Eu m-am retras. M-am plictisit de acest joc. Dacă aveți belele, dați un PM. O să mai intru pe forum să le citesc.

 

Aveți grijă de voi.

Bafta, mi-a facut placere sa-ti fiu coleg. Ne mai intalnim noi :D

Link to comment
Share on other sites

Mah, @Ervin27... Pai nu erai tu Karma mea?! Ieri m-au ucis detinutii la 22:09, n-am apucat /closecellsall... Azi s-a dat RR la server, la 22:09. N-am apucat /closecellsall... Doua incercari, doua esecuri. Pai treaba e asta?! Maine-s inactiv, deci mai ramane doar vineri sa deschid celulele... Sa vezi bataie ce-o sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.