Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

S-a deschis sezonul de +1 la discutiile factiunilor, super :))

 

Rania va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi !!

Multumim la fel, draga Rania :*, pe ceilalti nu va pup.

 

Neata, prieteni, ce faceti, dormiti? Eu sunt cu fratele ThundeR prin joc si ma plictisesc, veniti si voi? Mai sunt putini online, devine plictisitor, cred ca bag un FIFA sau o DOTA, cine stie, vad :))

Link to comment
Share on other sites

Ba, baieti, eu m-am plictisit teribil... n-am cu cine sa stau la ora asta, inafara de iCSEM, care si el doarme, Kazy a zis ca-i BRB 10 minute, a trecut aproape o ora si n-a mai revenit... wanted nu mai e, ce sa faci? spuneti si voi :))

 

Eu ies afara, ne auzim mai tarziu daca mai dau de cineva p-aici, daca nu, vad eu ce gasesc, astazi sper sa gasesc deschis la Penny Market sau... la un magazin d-asta ca sa fac si eu o ciorba, ca nu mai am mancare gatita in frigider si-i greu fara ea, v-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

Pașteți fericiti bă :))

 

 

Fie ca lumina bla bla bla (luat de pe google) să vă încălzească inimile etc etc etc :))

Multumim, ba, frate, si tie la fel iti doresc, te-am pupat.

 

 

Neata, soldati, am revenit de-afara. Am plecat la 4:20 si am inceput cautarea unui dozat de cafea... ca sa-mi cumpar si eu o ciocolata calda a trebuie sa ajung pana la gara, fiecare dozator pe care l-am gasit pana la gara (3 la numar) si-a batut joc de mine, unul nu mai avea ingrediente d-alea, unul nu avea pahare si altul era scos din priza, pana la urma am intrat la un non-stop si mi-am cumparat de acolo apoi am mers in gara si am stat pana a plecat trenul, dupa asta am venit pe plaja si am stat la rasarit, si sa vezi faza... m-a lasat bateria fix cand a inceput sa se ridice soarele =)) Ce tare, care mai traieste?

 

Am facut niste poze :))http://imgur.com/a/lVcG0#0

 

Apropo, prima zi de paste, sa fiu si eu in ton cu sarbatoarea, "Paste fericit", v-astept la mine sa spargem oua rosii, fac eu cinste cu ele :))

 

Edit 1: Mi-e cam foame, merg sa mananc ceva, postati aici ca n-am chef sa dorm, cel putin nu acum.

 

Edit 2: Iar avem mai multi membrii online decat au ceilalti la un loc :))

 

http://imgur.com/a/x58qv

 

Edit 3: Mai bine mergeam la biserica, la slujba.

 

Edit 4:

 

Ascultati si voi, ma:

 

 

Last edit: Gata, eu ma uit la pat si patul la mine, l-am tot evitat pana acum, dar nu merita sa-l mai tratez asa, ma duc sa sar in el, ne-auzi la amiaza, v-am pupat :*

 

Ascultati-o si pe asta:

 

 

 

@, bun atunci, fugi si la serverele de CS.

iti place poza mea de profil? :>

Stiu ca nu-i frumos sa te bagi in seama, imi cer si scuze pe aceasta cale, dar mie-mi place avatarul tau, imi place si de Rubby, e simpatica si draguta, pup pentru Clark si mai ales pentru avatarul lui :*
Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Mah, , spune-mi drept... Te-ai lovit in creieras?! :)) Fugi bah la somn si lasa prostiile...

 

enie pufoasa, ai venit sa pasti la noi?! :))

 

'neata, luminatilor. Nu inteleg de ce-s treaz la ora asta, dar nici de ce nu pot adormi la loc. Ma voi chinui, in continuare, poate reusesc...

Link to comment
Share on other sites

Pașteți fericiti bă :))

 

 

Fie ca lumina bla bla bla (luat de pe google) să vă încălzească inimile etc etc etc :))

 

Si tie, impreuna cu noi :))

 

Link to comment
Share on other sites

Ba pe bune, unde e prostia aia de schimbi culoarea la text? :|

http://postimg.org/image/r1f5el3ir/

 

Generale, ia incearca cu alt browser. E ciudata si faza cu semnatura ta, dar si cu toate tag-urile BB Codes. Ai incercat sa-ti editezi semnatura cumva?!

 

 

EDIT. Apropo... Ma cam sperie avataru' tau. :42:

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Neata ce mai faceti baieti? Acum m-am trezit si eu, merg in game, pana pe chiliad sa ma rog, si poate primesc ceva :))

Link to comment
Share on other sites

San Fierro Police Departament (RPG1) si clanul oficial Remember The Name [rTn], va ureaza un PASTE FERICIT, alaturi de cei dragi!

 

Sa fii al 2-lea, inseamna sa fii primul care pierde!

Edited by Ady007
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.