Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, stiu ce zici, tot asa am iesit de curand si eram in centru si deja erau autobuzele de noapte care veneau din an in pasti si cred ca am mers pe jos cam o ora ( ca sa ajungem la shaorma, nu acasa :))) )

Pai si noi tot din cauza autobuzului am traversat orasul pe jos. Ca ne plimbam la 11 noaptea de nebuni cu autobuzu si ne-am trezit ca tura lui se termina in cealalta parte de oras =))) si dupa se retragea la autobaza si dai si mergi pe jos. Mai exista varianta taxiul, dar am preferat sa cheltuim banii pe ceva folositor =)) .

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor. :* Felicitari celor ce-au luat azi rank up. Pacat c-a luat si @GmbH. :))

 

Mah, , acuma chiar imi pun mari semne de intrebare vizavi de tine... Ii dai wanted (ala sigur e bug la Ajail) si kill lu' Jardie, pentru ca nu stiai de skin-urile de fete?! =)) Dupa care te rogi o ora de un suspect sa coopereze, cand vezi clar ca-si bate joc de tine?! =))

 

Apropo... @BeenZi, daca vreodata vin eu dupa tine, te rog sa procedezi la fel, sa-ncerci sa faci caterinca cu mine. Te implor! [-o<

 

Fac un dus si ne vedem mai tarziu in game. :*

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor. :* Felicitari celor ce-au luat azi rank up. Pacat c-a luat si @GmbH. :))

 

Mah, , acuma chiar imi pun mari semne de intrebare vizavi de tine... Ii dai wanted (ala sigur e bug la Ajail) si kill lu' Jardie, pentru ca nu stiai de skin-urile de fete?! =)) Dupa care te rogi o ora de un suspect sa coopereze, cand vezi clar ca-si bate joc de tine?! =))

 

Apropo... @BeenZi, daca vreodata vin eu dupa tine, te rog sa procedezi la fel, sa-ncerci sa faci caterinca cu mine. Te implor! [-o<

 

Fac un dus si ne vedem mai tarziu in game. :*

Salut, Honey. Multumesc pentru mesaj, esti cel mai bun :)

 

Eu o sa ma duc pe-afara, ne auzim mai tarziu. Vedeti ca la ora 20:00 are loc un event, "Protect the VIP". Se va desfasura in felul urmator: Toti civlii vs departamente, cel mai sigur va avea loc la Area 51, s-a mai facut acelsi tip de event cu ocazia zilelor comunitatii la noi la HQ.

Link to comment
Share on other sites

Hai c-a fost fain event-ul, a prins bine la public. Ar trebui sa mai facem, ca-i distractiv sa vedem cum se chinuie civilii sa vina peste noi. :))

 

Si adminii au fost incantati. Am si o dovada. =))

 

QT8cHcb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Intru şi eu în joc peste câteva minute să testez noul update.

 

Nu prea imi place noul update si din cauza ca am vazut postul tau am intrat in joc :))). Cand am intrat sa testez pac vad fmotd...si cum pana mea sa dau /q am fost si eu sa ajut pe acolo :)). Dar gata l-am dezinstalat, saptamana asta nu intru, promit =))) !!!

 

 

 

cum a fost la activitate? Din pacate nu am putut ajunge

 

Pai cum sa fie...dintre toate VIP-urile al nostru general a luptat cot la cot cu noi pe primul front, celalte VIP-uri au stat ascunse in partea de jos a vaporului :)) !!!!

 

Se vede ca am inactivitate, cam pustiu aici pe forum la discuti :))) ! Ma ofticati :)) tare as mai vrea sa intru ciuruiesc niste robberi, dar nah lasa ca termin eu cu facultatea si dupa numai in fail la rob o sa o tin :))) !! Acum stau si beau cafea si ma chinui sa nu adorm ca sa mai scriu cate o propozite doua la licenta... !

 

Ne mai auzim maine pe forum v-am pupat, distractie placuta si bucurati-va de vacanta, nu ca mine :)) !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Neata soldatei, frumos event am facut ieri, mai multe ar fi super, sa stai pe vapor si civilul se uita la tine pana cand termini sa vorbesti la telefon si dupa ii dai kill, nu in fiecare zi vezi asa ceva =))

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor. :* Mor de cald si-mi este somn. Viata de cursant nu-i chiar asa usoara cum mi s-a parut la inceput. :)) Voi ce prostioare mai prestati?!

 

, n-ai filmare cum il omori pe suspectul ala?! Pentru ca (cel putin in opinia mea) dovada ta e cam irelevanta, nu se vede faptul ca a refuzat sa se predea. Poate el s-a oprit dupa a treia somatie, a realizat ca pe el il urmaresti, si a vrut sa se predea, dar tu i-ai dat kill. Incearca, pe viitor, sa filmezi tot, inclusiv cand omori un suspect (uita-te prin dovezile mele). E cel mai indicat asa, deoarece nu lasi loc pentru interpretari. Plus ca la tine tre' sa fii foarte atent sa vezi a treia somatie, ca se opreste filmarea chiar in secunda aia.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, boss, daca te uitai mai atent se vedea cand a zis "lasa-ma sa o duc la drop (let me drop)", a fost somat de 3 ori si acesta cand s-a oprit a zis sa ma duc acolo, tu cum actionai ? Il lasai sa mearga la drop sau sa ii dai kill ? Apropo, era si job ilegal acela ;)

Link to comment
Share on other sites

, eu vorbesc de dovada ta, nu de SS-ul lui. La tine nu apare sa-ti fi spus ca vrea s-o duca la drop. Si nu ma intreba ce faceam eu, ca stii... Kill imediat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.