Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Veve, băă.. nu te creed. =)))))

 

Nu ai avut altă treabă decât să numeri rândurile scrise, sau ce?!

Nu ba, in dreptul fiecarui post sunt niste numere, de exemplu daca primul post de pe aceasta pagina al sefului de pagina(EU) este #29401 urmatoarea pagina va avea #29421 deci cand vezi #29420 postezi cu SHAF DE PAGINA.

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei fosti colegi, in aces ultim post, as vrea sa va spun un mare Multumesc pentru tot. Imi pare rau ca asa s-a primit, acum sunt din nou liber, nu cred ca pe mult timp. Aveti tot respectul din partea mea. NG sunt cei mai buni, unde nu as fi, o sa spun asta. ma mandresc ca am fost si eu in familia aceasta. Generale mersi mult pentru sansa acordata, cred ca acum nu regreti ca mi-ai oferit-o. Alaturi de voi am reusit 9 rapoarte cu 2 anulate, 4 FW, 3 AV si 2 post-uri, imi era sortit sa va las ;) Sper sa tinem legatura, si cand o sa dau rob sa nu-mi dati fail :)) Acum ca va stiu sistema nu ma prindeti asa usor =)) Aveti grija de voi nabi. Pentru ultima oara va spun: Noapte buna soldatei :* Noapte buna.

Edited by rTn dyablox
Link to comment
Share on other sites

Bă am jucat şi eu 3 meciuri de LOL, în ultimu din 5 care erau la mine-n echipă, 2 au ieşit din joc şi ne distrugeau ăia, a trebuit să dau surrender =)).

Link to comment
Share on other sites

@, Mult succes nab, naspa ca ai iesit asa, fi mai atent :D

 

@@K A D D Y, Si la tine? :))) Si eu apuc nu mai cu nabi care stiu nu mai de " feed " si " troll " :-J, am facut o echipa de ranked cu 2 baieti si am pierdut 2 meciuri :))), ghinion :-J

 

Ne auzim dimineata NG, noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

@@South Dragos7198, am level 6 şi mă joc cu încă un amic, el are level 7 că a mai jucat câteva meciuri, dar am înţeles câte ceva din jocul ăsta şi nu prea am scoruri proaste...Oricum, când o să fiu şi eu mai bun am cu cine să joc, majoritatea amicilor mei se joacă LOL şi unu' dintre ei e în liga de diamant sau ceva de genu şi mai am câţiva care mai bagă şi bani...deci dacă o să joc cu ei în echipă sigur o să câştig tot :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.