Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

E chestia sa te trezesti la realitate si sa realizezi lucurile importante care chiar conteaza, insa asta iti ia ceva timp...

 

Sunt asa de multi ce traiesc in SA:MP, care te iau la intrebari pe sistemul "tu ce functie ai"... Crezi ca aia stiu ce-i aia realitate?! Degeaba-i explici ca viata bate filmul, el e cu functiile pe B-Zone.

 

 

@@Ervin27, cica new reclamations on rpg. Si la factiuni si la tot :)) Oare o merge ca membrul reclamat sa dea reply, nu?

Multi nu stiu sa faca o reclamatie. Ca sa faci o reclamatie te duci pe profilul playerului si ai Report to admins, iar pentru factiune te duci la "Faction" si acolo ai report to faction leader

 

Si asa nu mai sarea nimeni pe mine cu reclamatii, de acuma vor fi zero. :|

Link to comment
Share on other sites

@, Bă nu știu ce te-a apucat așa deodată...Trebuia să joci pentru tine nu să te ofitici că nu a luat x y admin..etc. Cine joacă jocul ăsta pentru funcții îl joacă degeaba, în fine chiar ieri găsisem asta prin calculator, când eram don civilianus de level mic făceam materiale și tu stăteai după permise la /mats get. Cred că ești singurul cop care l-am văzut acolo :)) !! Baftă, ai grijă ce faci și sper să ne mai auzim !

 

FXIwfml.jpg

 

Neața ceva mai urât, nu se putea. Adică să mute plângerile pe site....bleah. Păi eu dimineța beam cafeaua și mă mai amuzam la report a leader, admin player bla bla. Acum e urât pe site....neah în fine. Dar toate ca toate...asta de ce Dumnezeu a schimbat-o ?

 

  • Jucătorii cu job Car Jacker şi skill 4 vor primi wanted 1 pentru /picklock iar cei cu skill 5 vor primi wanted 3 pentru furtul unui vehicul de poliţie.

 

Urât... în fine mă duc să îmi cumpăr o tunsoare de la frizerie. Ne auzim mai încolo !

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Isi trage peiu acum o tunsoare pe care scrie "F**k you Kelton for the new update" =)))))))

Peiule sa faci si tu poze, vreau sa te vad =)))

Link to comment
Share on other sites

@, asta esti tu ba pe steam? http://i.imgur.com/KdesPSL.png

SI DA, AM facut poza si cu LIBRARY ca sa ma laud cate jocuri am =))

Si daca site-ul asta e bun (oricum am dat o gramada bani pe jocurile astea, de obicei le cumparam cand baga oferta in weekend, astia de la steam baga oferta in weekend mereu la un anumit joc/jocuri) http://www.mysteamgauge.com/account?username=rumble06 zice ca "Over the last 10 months, you've spent 206.2 hours playing this selection, which includes 23 items, is valued at $281.8, and requires 94.5 GB"

Muriti de ciuda ba =))

Link to comment
Share on other sites

@, asta esti tu ba pe steam? http://i.imgur.com/KdesPSL.png

SI DA, AM facut poza si cu LIBRARY ca sa ma laud cate jocuri am =))

Si daca site-ul asta e bun (oricum am dat o gramada bani pe jocurile astea, de obicei le cumparam cand baga oferta in weekend, astia de la steam baga oferta in weekend mereu la un anumit joc/jocuri) http://www.mysteamgauge.com/account?username=rumble06 zice ca "Over the last 10 months, you've spent 206.2 hours playing this selection, which includes 23 items, is valued at $281.8, and requires 94.5 GB"

Muriti de ciuda ba =))

De unde te am ba la prieteni =))))

Link to comment
Share on other sites

De unde te am ba la prieteni =))))

Nici eu nu stiu, prima data ma gandeam sa injur, da apoi am zis ia stai ba ca poate e black si ma pune la ture =)) Ma gandeam sa schimb numele si avataru si sa injur, dar prea mult de munca

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu stiu, prima data ma gandeam sa injur, da apoi am zis ia stai ba ca poate e black si ma pune la ture =)) Ma gandeam sa schimb numele si avataru si sa injur, dar prea mult de munca

Pai si dc n-ai facut-o =)) si daca iti schimbai numele tot te aflam, ma uitam la nume anteriore

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.