Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce mai faceti bajetii? Cred ca majoritatea v-ati bagat la somn :D

 

Ne auzim peste 6-7 zile nabilor deoarece plec la mare in strainatate cu familia si inca cateva rude > :) , ne auzim atunci :D.

 

# Sper sa fiti cati mai multi sodomizati la antrenamentele cele 2 care urmeaza, mult succes tuturor la rapoarte dar si in general :).

 

 

# Erow magnat,shaf dar si nab >:)

Edited by South Dragos7198
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti bajetii? Cred ca majoritatea v-ati bagat la somn :D

 

Ne auzim peste 6-7 zile nabilor deoarece plec la mare in strainatate cu familia si inca cateva rude > :) , ne auzim atunci :D.

 

 

Om bogat.

Iti urez o vacanta placuta, distractie maxima.

Ma pun si eu in pat, noapte buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

A bătut Astra pe Lyon mă :)).Sper să ii bată şi în retur :)).Poate câştigă iar Petrolu cu 4-1 şi se duc ambele în Europa :).

Link to comment
Share on other sites

Si asa am luat bataie de la Sampdoria in noul sezon seria A :-W, plus ca tacklingul ala a fost fail total =)) Daca vede Kaddy rade de mine . Asa cred ca joaca si Erow fotbal :)) . Am uitat sa mentionez ca l-am jucat azi-noapte la 03:00 cred ca deaia am dat fail la tackling :))

Edited by yXk
Link to comment
Share on other sites

@@yXk, am luat eu un gol de la jumatatea terenului din cauza la portar...venea mingea cu boltă şi el a pus mâna pe lângă şi a picat fix în poartă..

Link to comment
Share on other sites

Voi puteţi vedea notificările ? Dau degeaba click pe iconiţa aia că nu se intâmplă nimic şi am impresia că iar mi s-a bulit chromul..

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa te distrezi si nu stii cum ? Eu iti voi arata cum sa te distrezi cu Mountain Bike . Ai nevoie in primul rand de un mountain bike , dupa il arunci in mijlocul drumului si rezulta ceva funny si distractiv =))

Vreau +1 :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.