Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aaa da lol =)), imi place :)). ZII CUM BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://www.office-converter.com/Convert-to-FSWF go down untill you find youtube to SWF, then put your youtube link, download song. Then upload to yapfiles.ru (use google chrome for translate) upload and search for BB code. Copy and instead of "[flash=135,35]" or how it is put "[flash=1,1]" at your "About me".

then save and done

If the file is not SWF then it will not work.

Link to comment
Share on other sites

 

 

upsi, nu stii nimic, daca nu mai sunteti asa spammeri cum erati odata P.S: vroiam sa iti arat muzica

 

Dap ai dreptate am făcut 2000 + nu mai am așa mare chef de spam, dar dacă tot insiști revin nu e problemă :)) !

Atunci nu mergea muzica acu merge , gege :X îmi pun și eu :X.

Meriți un plus mai pe seară că acum nu am, dar doar dacă îmi iese :)) !

Link to comment
Share on other sites

Soldati bogati, care sunteti voi. Vin cu urmatoarea sugestie pentru noi, adica pentru toti. Din cauza faptului ca inca nu ni s-au bagat la Area "69" masini de viteza, in ciuda faptului ca rupem tot, am rugamintea sa ne parcam toti masinile de viteza (masini de la Cheetah in sus) in fata HQ-ului si sa le lasam descuiate si cu 5/5 insurance. Pentru ca vom avea nevoie sa ne deplasam cu ceva rapid la locul crimelor si cred ca e o solutie buna pana ne vor adauga si noua masini. Eu voi face primul asta.

Link to comment
Share on other sites

Mah, , nu degeaba esti prietenu' meu. Ideea e super, nota 69 pentru ea. Eu mi-am luat Dric, azi, si, dupa cum stii, nu mai am Infernus-ul de foarte multa vreme. Daca-l aveam, il lasam cu drag la HQ.

 

Va pupa yenoH! :*

Link to comment
Share on other sites

Doamne...nea scos Moţi din UCL, aşa bine a tras Râpă...Oricum, mă aşteptam să piardă la penalty pentru că a pierdut şi cupa şi supercupa...Sper doar să nu facă Becali vreo schemă şi să-l dea afară pe Gâlcă.

Link to comment
Share on other sites

@, posibil...

Când îi văd pe românii ăştia că se bucură că a ieşit Steaua din UCL...mă gândesc de ce fac asta ? Doar pentru că sunt dinamovişti... ? Frate, eu suştin toate echipele româneşti în Europa...Ăştia de la DInamo, după ce că nu ştiu ce e aia Europa, mai şi critică...oameni fără demnitate...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.