Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata, fetelor! :* Vad ca iar curge cu invoiri la antrenament. Eu-nteleg ca, spre deosebire de alte Departamente, la noi nu e (chiar) obligatoriu, dar sunt unii colegi pe care nu i-am vazut niciodata prezenti, de cand sunt eu antrenor. Nu-i ceva imposibil sa va rupeti o ora pentru a participa la antrenament, mai ales ca-i in avantajul vostru. ;)

 

Va pupa yenoH! :* Ne "vedem" mai tarziu in joc. Poate intru si la 18, sa prind un assist ceva. :))

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor! :* Vad ca iar curge cu invoiri la antrenament. Eu-nteleg ca, spre deosebire de alte Departamente, la noi nu e (chiar) obligatoriu, dar sunt unii colegi pe care nu i-am vazut niciodata prezenti, de cand sunt eu antrenor. Nu-i ceva imposibil sa va rupeti o ora pentru a participa la antrenament, mai ales ca-i in avantajul vostru. ;)

 

Va pupa yenoH! :* Ne "vedem" mai tarziu in joc. Poate intru si la 18, sa prind un assist ceva. :))

 

Mai du-te-n smântâna mea, antrenorule la FC Dorohoi.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Nu mă înjura dar acum am venit și eu de la o bere două trei...stau puțin în joc si plec cu muierea pe afară.. deci nu am cum să prind antrenamentul... :(

 

 

lte precizari: Dacă ați citit mai sus, înseamnă că v-ați dat seama în sfârșit cât de retard sunt

 

Asta știam și fără să citesc =)))))

 

 

voi fi plecat probabil cu prietena mea prin oraș sau mă voi duce la ea ca să-i trag o cârjă

 

Cam același progam am și eu...dar eu trag mai multe cârje că sunt mai în putere ca tine =))) !

Link to comment
Share on other sites

 

Cam același progam am și eu...dar eu trag mai multe cârje că sunt mai în putere ca tine =))) !

 

Mai bine una și bună care trage cu casa și nu cu toți :)) haha ;)

 

Da, @South Dragos7198, din punct de vedere al disciplinei a fost chiar ok. :)) Da-n rest, 'mnezeule... NG-ul e mort. :|

 

Bă, tu deja mă sictirești.

 

 

Hai sal. Ne auzim în game. Am ajuns acasă..momentan.

Link to comment
Share on other sites

Faze de rahat. Mă joc și eu ca un om normal 1 oră bă băiatule la PC, 1 oră .. atât .. de la 9 de când am intrat în casă .. și vine rapănu de cyo și mă lasă fără carnet..

 

Ce cucu meu bleg fac până la 12 ? wank ? m-am săturat de wank ..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce cucu meu bleg fac până la 12 ? wank ? m-am săturat de wank ..

 

 

Iti sugerez sa mergi pe G cu . Te ajuta el si uiti de probleme.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mai bine una și bună care trage cu casa și nu cu toți haha

 

Nu ai înteles nimic :))), dar dacă e să o iau pe ce ai zis tu... am una bună acasă dar ști vorba aia ciorbă ciorbă dar mai trebuie și o friptură !

Link to comment
Share on other sites

 

 

@, Te uiti la un film, calmeaza-te, nu trebuie sa incepi sa jignesti colegii frate, pe bune acum....a fost doar o gluma, poti sa stai si fara permis, si eu am stat dar si altii....

 

Hai mă pleacă și tu. Îmi permit să mă jignesc cu ei. Am zis, accept orice glume, mă înjurați de orice în afară de mamă că-i moartă, dar nu să-mi stricați jocul luându-mi carnetul. Astea sunt glume proaste. Faceți dm pe mine că nu mă oftic, bubuiți-mi mașinile, dar nu să stau cu jocu de-a-n boulea așa degeaba. Vin și eu acasă să mă relaxez la PC și ce fac acum ? Aveam chef să frec GTA-ul în fund, atât. Unii chiar nu înțeleg.

Link to comment
Share on other sites

Viață de câine ... ca în vorba populară :

 

Ia-o tu lungă și subțâri, noduroasă ca la câni...

 

 

Am postat raportu .. mor la jail, fw, sal pa

 

zi de rahat

 

totu din cauza lu cyo

 

il urasc

 

pa

 

si pe yenoh ..

 

lua-l-ar tataie din groapa ...

 

amin

Link to comment
Share on other sites

Viață de câine ... ca în vorba populară :

 

si pe yenoh ..

 

lua-l-ar tataie din groapa ...

 

amin

 

Mno, doar stii ca si eu te iubesc! :X

Link to comment
Share on other sites

Încă îmi mai bag ceva în gura lui Cyo pentru carnet luat și FW.

 

 

Am fost la DMV să supraveghez fraudele de la examene. Am cerut șpagă 1000 $ dar degeaba.

 

Vă las pe voi să vedeți ce și cum :

 

 

 

nb, nu mai am chef de nimic

 

se anuntă demisia mea sau ieșirea cu fp

 

mi s-a taiat chefu de samp din cauza lu cyo

 

papa

 

seara buna..

sal

Edited by HaoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.