Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Silviu,, nu e permis.

Sistemul a fost făcut astfel încât să se facă noapte, tocmai pentru a diminua vizibilitatea în curte şi a creşte puţin şansa deţinuţilor la evadare.

Tristut... Eu sunt chior, nu ar trebui sa primesc daune morale? La mine cand se face noapte in yard deja vad negru tot si n-am cum sa dau ochii pe hdmi :( .

 

Aa.. salut/neata.

Link to comment
Share on other sites

Astăzi, 06.08.2015 (6 August 2015), eu împreună cu HuskyGT ne-am decis să ne unim destinele și să trăim împreună până la adânci bătraneți. În jurul orei 19:57, întreg serverul printre care si membrii departamentelor si colegii din National Guard s-au strâns la Biserica din orașul Las Venturas pentru a asista la ceremonia de căsătorie dintre noi. Așadar, s-au ales nașii si copiii pe care ii vom avea:

 

Nași: Tibistanciu & James

Viitorii copii: yenoH aka Dorel Mihai Preda si Nikos aka Izabela Maria Preda.

 

În urma acestei nunți, HuskyGT și-a schimbat numele de familie, trecând la Preda, HuskyGT Preda!

Vă mulțumim pentru asistare si sper ca v-ați distrat! #casadepiatra

 

Câteva poze făcute de reporteri in timpul ceremoniei:

 

http://imgur.com/a/5gOdl#0

 

Partea a II-a:

 

http://imgur.com/a/efyp4#10

RETINETI: Orice + dat acestui post ne va ajuta foarte mult casnicia, un + fiind echivalent cu 1kk! Asadar, donatiile vor fi recunoscatoare!

 

Lautar: Shudu

Nasi: James & Tibistanciu

Vornic: Cokoshal

Reporter: Rolo

Participanti: Roshu, meridional, kdz, Jok3RR, CasaNova, Regenesis, NariaM, znoss.

 

Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Am decis sa imi pierd 10 minute din viata scriind porcariile astea deoarece ma plictiseam :))), pwp!

Edited by Mikeyoto aka M Preda
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc din suflet pentru prezenta la nunta mea incantatoare alaturi de @, sufletul meu pereche. Si @@South Silviu, esti si tu in inima mea. Sper sa va placa semnaturile mele noi.Cea mai tare factiune ever National Puppy,pardon Guard.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc din suflet pentru prezenta la nunta mea incantatoare alaturi de @, sufletul meu pereche. Si @@South Silviu, esti si tu in inima mea. Sper sa va placa semnaturile mele noi.Cea mai tare factiune ever National Puppy,pardon Guard.

 

Maaaaa, doar eu sunt si voi fi in inima taaa <3. Slviu e nab.

Apropo, uite dedicatie pentru nevasta meaaa, Husky! <3

 

Link to comment
Share on other sites

 

@@South Silviu, @@Rasta Sarmalutza, nu e permis.

Sistemul a fost făcut astfel încât să se facă noapte, tocmai pentru a diminua vizibilitatea în curte şi a creşte puţin şansa deţinuţilor la evadare.[/mquote]

Ce ai facut Xin de ai luat Ban 7 ce abuz?

Link to comment
Share on other sites

@, am dat şi eu un /goto aiurea şi gata, zici că i-am dat cuiva în cap. Dacă nu mi-aş fi făcut treaba în rest, mai ziceam, dar aşa..

Mă rog, oricum e mai bine aşa, am examenele pentru şcoala de şoferi, majoratul şi săptămâna viitoare îmi iau maşină. Nu mai aveam nici timp şi nici chef de joc.

 

Vă salut şi vă urez succes!

Link to comment
Share on other sites

@, am dat şi eu un /goto aiurea şi gata, zici că i-am dat cuiva în cap. Dacă nu mi-aş fi făcut treaba în rest, mai ziceam, dar aşa..

Mă rog, oricum e mai bine aşa, am examenele pentru şcoala de şoferi, majoratul şi săptămâna viitoare îmi iau maşină. Nu mai aveam nici timp şi nici chef de joc.

 

Vă salut şi vă urez succes!

 

Imi pare rau de tine, Xin. Mult succes in viata reala, sa iei permisul si sa te bucuri de masina :*

Doar stii ca asa e pe B-zone...

Link to comment
Share on other sites

@, am dat şi eu un /goto aiurea şi gata, zici că i-am dat cuiva în cap. Dacă nu mi-aş fi făcut treaba în rest, mai ziceam, dar aşa..

Mă rog, oricum e mai bine aşa, am examenele pentru şcoala de şoferi, majoratul şi săptămâna viitoare îmi iau maşină. Nu mai aveam nici timp şi nici chef de joc.

 

Vă salut şi vă urez succes!

 

Succes in viata reala, te asteptam inapoi.

 

Link to comment
Share on other sites

, serios ba? =))=)) . Doamne... asa ceva rar intanlesti. Desi trebuia sa te gandesti ca e normal sa-ti dea ban pentru un goto ... adica, sa fim seriosi, n-ai bulina de donator. Anyway, succes cu scoala de soferi si ai grija de tine. Esti un baiat super de treaba, poate ne mai auzim.

Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, nu a fost doar un /goto, dar na.. mă rog. Măcar m-am distrat şi m-am simţit bine.

Mulţumesc pentru urări, să auzim de bine!

Succes cu scoala de soferi si cu noua masina.Sper sa ne mai auzim.
Link to comment
Share on other sites

@@South Silviu, nu a fost doar un /goto, dar na.. mă rog. Măcar m-am distrat şi m-am simţit bine.

Mulţumesc pentru urări, să auzim de bine!

 

 

Acum 2 veri si eu am pierdut helperul pentru ca am dat /q cand a vrut unu sa-mi ia carnetu CAND AJUTAM UN PLAYER si el n-a inteles (d-aia am dat /q, de nervi).

Bineinteles ca dupa ce mi-a facut post (in momentul ala era un 0) la cateva luni a ajuns admin 4 sau 5, nu mai stiu sigur si nu dau nume, poate unii stiu despre cine e vorba.

 

Succes in continuare pentru permis si eu am examenul curand pentru A2 :) .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Acum 2 veri si eu am pierdut helperul pentru ca am dat /q cand a vrut unu sa-mi ia carnetu CAND AJUTAM UN PLAYER si el n-a inteles (d-aia am dat /q, de nervi).

Bineinteles ca dupa ce mi-a facut post (in momentul ala era un 0) la cateva luni a ajuns admin 4 sau 5, nu mai stiu sigur si nu dau nume, poate unii stiu despre cine e vorba.

 

Succes in continuare pentru permis si eu am examenul curand pentru A2 :) .

 

Lol, ma, asa mult a trecut de atunci? Stiu despre cine e vorba... Nu stiu cum a fost situatia, dar e pacat ca nu sunt intelegatori si ca de multe ori pare ca iau lucrurile fara sa le analizeze. Dar daca analizezi tu pe alte parti, cred ca trebuie sa fie seriosi, ca pentru o parte din ei jocul asta e munca, practic. In ideea ca s-a dezvoltat pe toate partile posibile si e nevoie de administrare obiectiva.

Link to comment
Share on other sites

Nasol de ce ai patit Xin , imi placea de tine,erai activ si m-ai ajutat sa curat lista de wanted :))

 

Am incercat in seara asta sa curat lista de wanted .. dar nu am cu cine :( cand mai erau 2 suspecti au aparut inca 10 .. asa ca m-am dat batut :))

 

Seara trecuta am avut mai mult noroc si am reusit cu chip, cu vai sa o curat :DWanted List

Edited by Costel S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.