Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai buna dimineata la baieti, inca sunt buimac, am dormit doar 3 ore jumate', cred... Ma pregatesc sa ma duc la munca pana la 14, vin acasa si cred ca ma arunc direct in pat pana diseara... :)), cat de handicapat sa fii ba? =)) =)) =)) Eu abia acum iti vad postarea... :)) Ne auzim diseara in-game... P.S. Baaa, apropo... :-W eu n-am dat /gov pana acum, cum facem? :))

Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F, =)) Frumos, imi place cum gandesti.

@, Bene man, intru in emisie da` nu intru in game, baga acolo pirate fm rock.

@, Esti o cauza pierduta, ala nu retrage ca e post hunter :))

Numa` daca-l platesti.

Link to comment
Share on other sites

Apei ce rezolvi daca il pui martor pe Iisus sau Dumnezeu...e egal cu 0. :))

E la caterinca, dar de unde stie ala ca nu era Dumnezeu langa mine si Iisus Hristos a trecut pe deasupra mea si a vazut faza? Tot martor e =))

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, Ai patit? Inseamna ca ai fost balerin la viata.

 

@@S4F Necomercial, We numai posta dastea ca influentezi cu visuri negative soldatii.

 

 

VA INFORMEZ CA MAINE ANTRENAMENTUL SE VA TINE LA ORA 14:00 ( FOSTA ORA 13:00).

IN ACEASTA SEARA CEASUL SE DA INAINTE CU O ORA, ASTFEL ORA 3 DEVINE ORA 4 DIMINEATA, VEDETI SA NU INTARZIATI LA ANTRENAMENT !!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@S4F Necomercial Du-te ba, am o poveste cu asta... Eram a 8-a si aveam o diriginta tanara (profa de franceza), sora directorului. A venit intr-o pereche de blugi mulati si ii intru in fund. M-a pus sa ies la tabla si n-am vrut, cu mari, mari incercari de a omora balauru' :) , n-am reusit si a trebuit sa ies, m-a vazut, m-a trimis in banca si mi-a facut cu ochiul... :)) Partea buna, au vazut asta doar cativa colegi care imi sunt buni prieteni si toata faza a ramas intre noi si profa :)))

Edited by ConnerRM S4F
Link to comment
Share on other sites

Ora la calculatorul tau e buna, antrenamentul este la 14;00, cum scrie in regulament.

 

Peste 2 ore si 15 minute fix.@,

 

Tig3r, am stat pana la ora 3 ca sa fiu sigur ca se face 4. De la 1 la 2 s-au dat vreo 7 roburi =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.