Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Daca n-aveam dinti in gura nu puteam sa-ti spun ca te-am facut si nu mai stii ce sa zici. So, te-am facut si nu mai stii ce sa zici. Pwp jos unde nu ai nimic, ca si asa portofelul e gol precum capsorul ala mic si fara idei in el. :))

 

pai d-aia nu mi-ai spus ci ai scris. ;)

 

pt ca cu gura sunt sigur ca nu puteai sa zici nimic pt ca ai fi avut ceva mare si gros in ea.. (si nu vorbesc de un salam)

 

btw, nu-ti mai dau reply ca nu meriti,

 

sanatate, (muiță)

Link to comment
Share on other sites

 

pai d-aia nu mi-ai spus ci ai scris. ;)

 

pt ca cu gura sunt sigur ca nu puteai sa zici nimic pt ca ai fi avut ceva mare si gros in ea.. (si nu vorbesc de un salam)

 

btw, nu-ti mai dau reply ca nu meriti,

 

sanatate, (muiță)

 

Mare si gros si nu e salam? Salam de biscuiti sigur

Link to comment
Share on other sites

https://forum.b-zone.ro/topic/259451-helpers-wanted/#entry5710874

Cica is deschise aplicatiile pt helper.

Oare ma primesc astia si pe mine?

La cat de activ esti tu... .

Link to comment
Share on other sites

"Ce frumos e in National Guard" imi spuse hard disk-ul.

Ba, am strans 250 de GB de filmare intr-o saptamana cred, una sau doua, ce naiba e si asta ba?

Recunosc, vina e si a mea ca am uitat sa sterg filmarile dar, totusi.

Link to comment
Share on other sites

"Ce frumos e in National Guard" imi spuse hard disk-ul.

Ba, am strans 250 de GB de filmare intr-o saptamana cred, una sau doua, ce naiba e si asta ba?

Recunosc, vina e si a mea ca am uitat sa sterg filmarile dar, totusi.

Cam putin, am bagat intr-o saptamana 380gb si vreo 200 poze :))
Link to comment
Share on other sites

@@aRsenie,@@South Edward NissaN, lucrati la Hollywood ? Really? Eu am 3 poze si 5 filmari de cand sunt in NG :)) si alea le-am facut din greseala. Ideea e ca mie nu prea imi pasa daca iau fw sau nu, so....

 

P.s Sa ma chemati si pe mine la film cand va deschideti cinematograf cu seria de filme ,,O zi in National Guard, o viata de caine''. (e pus in ghilimele ca sa nu va "aprindeti".)

 

Hai fuguta si faceti un rezumat in care sa povestiti ce a vrut sa spuna autorul(adica eu).

 

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

@@aRsenie,@@South Edward NissaN, lucrati la Hollywood ? Really? Eu am 3 poze si 5 filmari de cand sunt in NG :)) si alea le-am facut din greseala. Ideea e ca mie nu prea imi pasa daca iau fw sau nu, so....

 

P.s Sa ma chemati si pe mine la film cand va deschideti cinematograf cu seria de filme ,,O zi in National Guard, o viata de caine''. (e pus in ghilimele ca sa nu va "aprindeti".)

 

 

Hai fuguta si faceti un rezumat in care sa povestiti ce a vrut sa spuna autorul(adica eu).

Filmez ca sunt multi post-hunteri si e un anumit lider care sufera pe acest joc :))

 

Si stai linistit, tu joci mai mult ca mine :)) eu abea am 30 de ore luna asta si cam asa am lunar.

Link to comment
Share on other sites

Filmez ca sunt multi post-hunteri si e un anumit lider care sufera pe acest joc :))

 

Si stai linistit, tu joci mai mult ca mine :)) eu abea am 30 de ore luna asta si cam asa am lunar.

 

Bai tu macar faci alea 30 de ore =)) eu nu stiu cum arata 30 de ore. Stai calm ca nu joc mai mult ca tine, fac 3 loguri pe saptamana si la fiecare joc aproximativ 2 ore. (3x2=6(ore pe saptamana) => 6x4=24 ore). Cam asta este, o sa las fotografia asta sa vorbeasca.

Td7UKNW.png

 

P.s Am facut asta pentru ca nu stiu daca tu stii unde sa te uiti de zici ca joc mai mult ca tine. (62 ore pe luna) de 10 ori mai mult ca mine in decembrie si etc.

Link to comment
Share on other sites

 

Bai tu macar faci alea 30 de ore =)) eu nu stiu cum arata 30 de ore. Stai calm ca nu joc mai mult ca tine, fac 3 loguri pe saptamana si la fiecare joc aproximativ 2 ore. (3x2=6(ore pe saptamana) => 6x4=24 ore). Cam asta este, o sa las fotografia asta sa vorbeasca.

 

Td7UKNW.png

P.s Am facut asta pentru ca nu stiu daca tu stii unde sa te uiti de zici ca joc mai mult ca tine. (62 ore pe luna) de 10 ori mai mult ca mine in decembrie si etc.

A fost atunci cu recrutarea la helper :))

Mi-a fost foarte greu sa fac atatea + ca m-am plictisit.

Link to comment
Share on other sites

@@South Max,

De ce s-ar micsora? S-a micsorat doar perioada minima pentru rank-up.

 

@@aRsenie,

El si cu Inferno27 ce mai vor asta...mi se pare o prostie sa fii obligat chiar asa sa stai intr-un joc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.