Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am vazut... imediat aflu cine a facut asa si i-a dat poza lui Kelton..Pentru asta nu sunt bune modurile.. te dau de gol imediat!!!!!!

 

EDIT: RUSK multumesc de ban, Sunt sigur ca tu ai fost, m-am uitat la raportul dealeri de arme/ si apoi la poza care mi-a dat-o kelton, e acelasi mod si nimeni numai are rezolutia ca tine

Edited by MatrixX
Link to comment
Share on other sites

cineva mi-a spart parola de le cont si va dat pe toti afara,numai am nici id de mess,nimic.

Atata nesimtire pe individu ala, nu stiam dc m-am trezit civil, deja incepm sa ma cam satur...

Link to comment
Share on other sites

cineva mi-a spart parola de le cont si va dat pe toti afara,numai am nici id de mess,nimic.

damn xD :( ce naspa .. eu credeam ca m-ai dat afara din cauza activitatii xD ... las` .. poate iei inapoi leaderu..
Link to comment
Share on other sites

@@MaTriXx, nu mai posta aici din moment ce nu mai faci parte din facțiune. E obligația oricărui jucător să anunțe încălcările grave de regulament, nu e vorba de trădători, e vorba de prostia ta.

 

Iar pentru restul, v-am adăugat înapoi în facțiune pe cei ce ați fost offline. Schimbați-vă skinurile.

 

Restul, nu v-am putut edita conturile atâta timp cât ați fost online. Așadar așteptați să-și rezolve liderul problema cu parola.

Link to comment
Share on other sites

E ultima data cand postez aici, bravo pharell, rusk poate asa o fi, poate nu asta e ... asa sunt unii.. nu am ce sa le zic.. eu zic ca ma intelegeam bine cu toti si nu am suparat pe nimeni, bafta VERDANT stiu ca puteti cuceri LS-ul. Vroiam sa mai petrec o perioada destul de mare de timp in gang insa asa a vrut acel "coleg" care stia ca eu atunci glumeam cu Excision :|.

Aveti grija ce vorbiti pe /f, vi se poate intampla si voua.

 

Tu stii cel mai bine Rusk... daca nu e asa atunci imi cer scuze pentru acuzatii. Cu Pharell si Rieker sigur veti ajunge departe!

Edited by MatrixX
Link to comment
Share on other sites

Salutare mafiotilor! Eu voi fi noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine !

Bine ai revenit! Turfurile nu sunt totul, daca unii incearca sa le castige prin alte mijloaca asta e.. dar e doar un joc :)
Link to comment
Share on other sites

Salutare mafiotilor! Eu voi fi noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine !

Uelcam ! Bun venit in infern !! Tresa ai nervi de otel la war !

P.S: Maine atrenament ! Nu mai sunteti scutiti !!!

Link to comment
Share on other sites

Salutare mafiotilor! Eu voi fi noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine !

Bine ai revenit printre noi.Sper sa ne intelegem si sa facem treaba buna :).

Edited by GF Synth
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Razvan ! Sper sa ne intelegem bine impreuna si sa ne ajuti la cucerirea orasului.

Nu e totul sa cuceresti orasul, ai vazut la ce recurg unii pentru asta.. Oricum cu rabdare vom face treaba buna.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.