Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti. De astazi sunt noul vostru coleg si sper sa ne intelegem cat mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a parut bine sa fiu atata timp alaturi de voi, multi ati fost deosebiti, altii mi-a parut rau ca i-am intalnit dar cu bune cu rele am stat si multumesc de tot. Cam aiurea cu membrii care reporteaza liderul etc, nu se face dar infine. Succes tututor mai departe oriunde v-ati duce si ce o sa faceti. Pudra, pacat ca nu mi-ai zis "pa". xSavi, mersi se tot si ai grija ce faci . V-am pupat pe toti. Sper sa avem ocazia sa ne revedem.

Link to comment
Share on other sites

@, Imi pare rau pentru tine sincer,pe acest server s-a ajuns foarte departe cu posturile,ura si dusmania.Ai fost un lider cu toate ca nu prea am avut noi tangente,sper sa ia lider cineva din factiune dar nu Vialpando.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca s-a ajuns aici! Verdant-ul nu merita playeri ca Vialpando! Sper sa prinda lider cel ce merita! Va pup dar daca Vialpando prinde lider sunt primul care-si pune demisia si sunt 100% convins ca nu o sa fiu singurul! V-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

@, Ce vrei man asta e, noi nu avem "valuarea" ta, desi stim cu totii unde iti ti tu asa zisa valuare si mai ales noi nu suntem cocalarii ca tine cu manelele in cap la prima ora a diminetii noi ascultan d-astea: https://www.youtube.com/watch?v=znye1DGK3YE

Si de fumat n-am fumat doar narghilea cu aroma de mere, cand am fost pe centrul Vechi (Lipscani).Ca is sportiv si nu-mi permit iarba ca tine, chiar si numele tau face referire la iarba bai Rastafarii

Edited by AIM K0rS VALUARE
Link to comment
Share on other sites

Datorita faptului ca,Vialpondo a luat lider toti cei care at-i venit la cererea mea stiti ce aveti de facut si anume Demisia.

Calm boss c-o sa plec si eu, doar tu m-ai chemat.Dar nu azi poimaine cand fac fix 2 saptamani, nu de alta dar nu am chef de FP.Se stie ca noul lider are niste probleme grave.Sa-ti reclami liderul prin PM ca sa iei tu lider, poi ai probleme bai baiatule.Cred ca te tin ai tai acasa legat de pat.Ii urez bafta noului lider cu functia va avea nevoie, nici HQ-ul n-o sa-l ia daca plecam noi.SA SE INVERZEASCA LS, SE STIE CA HQ VDT SI TOT LS VA FI VERDE PENTRU MULT TIMP.FORZZA GSB!!!Nu spun asta doar pentru simplul fapt ca ei vor lua LS, este una din mafiile mele de suflet un mi-am petrecut mult timp acolo

Edited by AIM K0rS VALUARE
Link to comment
Share on other sites

Si eu m-am retras! Verdant-ul este gang-ul meu de suflet! Voi reveni sunt sigur de asta dar nu cu asa specimene ca Vialpando! Si rog ca toti cei care au fost ieri alaturi de noi si au 'macanit' ca isi vor da demisia daca i-a vialpando lider sa o faca si sa nu se traga pe .... stiti voi ce! Sper sa se schimbe liderul cat mai curand sa pot sa revin in familia mea! Cam atat am avut de zis am sa verific sa vad cati dintre voi s-au tras pe ... si au ramas sa il linguseasca pe acest specimen de player! Urat din partea ta Vialpando! Si mai urat din partea celor ce l-au votat si sustinut! Va urez bafta iar pentru cei ce si-au dat demisia nu am decat RESPECT! Si sigur vom ramane prieteni! Stima si v-am pupat!

Edited by YoSergiu
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa fie totul roz pentru voi pe acest server. In viata nu o sa fie totul roz pentru voi. Trebuie sa invatati sa va conformati sistemului, nu sa va razboiti aiurea, a fost deicizia unui admin level 4, care a muncit foarte mult sa fie numit astfel, sa puna acei playeri la vot, si Vialpando era cel care merita 100% sansa, nu vreun macait din alte factiuni, care habar n-are unde este HQ Verdant. Obisnuiti-va ca in viata nu o sa primiti intotdeauna ce doriti, si cautati in DEX termenul "acomodare". E drept ca situatia cu alegerea liderului a fost una putin dubioasa, dar nu sunteti in masura, voi, de rank 1 sau 2, sa criticati o persoana care a muncit foarte mult sa ajunga la acel rank, si acum si-a primit sansa de a conduce factiunea unde a petrecut foarte mult timp. In loc sa il felicitati, sunteti in stare doar sa il criticati, mi-e rusine ca am ales sa intru in Verdant, daca stiam ca asa membri sunt, nu mai intram. Dar mai bine ca plecati, scapa factiunea de o pata. Acum sunteti in stare doar sa postati randuri-randuri de vorbe scoase parca din alt orificiu, decat din creier, sper ca o sa fiti sanctionati pentru posturile din discutii.

Link to comment
Share on other sites

@, Ma doare-n fund de cat a muncit el sa ajunga aici si eu am avut rank-uri mai in multe mafii si tot mi-am primit sansa de lider.Ti se pare nomal sa dea PM reclamandu-si fostul lider prin acel PM ca a gresit asta doar ca sa ia el lider?Mie mi se pare ceva malefic sincer.Sa se inverzeasca LS, ma doare-n fund poate sa ma sanctioneze pentru aceste posturi oricum maine cad fac 2 saptamani imi dau demisia (am venit cu xSavi, plec cu el).Uite ce waruri se duceau in LS acum 6 luni cand eram si eu rank 4 in GSB si nu erau pramatii d-astea pe sv gen noul lider, dar nu am primit sansa la lider LS VERDE:

LS VERDE, LS VERDE, LS VERDE, veti ajunge ca VTB 13 insi in factiune, voi 13 aia 13 si LS va fi VERDE.Nici daca va uniti cu VTB tot n-o sa va mai luati nici hq-ul.LS VERDE

Edited by AIM K0rS VALUARE
Link to comment
Share on other sites

@, felicitări cu noua funcţie şi îţi urez mult succes în gang.

Îmi pare rău că postez aici, dar când te-am menţionat la mine la facţiune la discuţii, nu ai răspuns.

Regulamentul spune că nu poţi juca pe două conturi, cât timp ai lider pe unul dintre ele. (asta dacă celălalt cont se află într-o facţiune)

Cu părere de rău, îţi aştept demisia.

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem foarte bine

Nu va mai dati demisia asa aiurea. Incercati sa ii dai o sansa sa vedeti ce poate nu vorbiti inainte

Pentru toate este un inceput :))

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca ne reintalnim, Silviu.

 

Am si eu o intrebare, de ce atacati pe la 19:20? eu am vazut ca nu avem waruri si mi-am vazut de treaba, acum sa primesc FW ca am lipsit? stiam ca se ataca la 22:30.

Din cate stiu waru din aceasta seara nu a fost obligatoriu

Waru de maine cu rifa este din cate stiu eu

Ne auzim maine sper sa fim toti on la war

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.