Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti! Sunt noul vostru coleg, am venit aici cu scopul de a reface LS Negru cat si LV si avansarea spre SF, sa nu se iroseasca munca lui Beyond cea de 48 turfs. Sper sa ne intelegem si sa facem treaba buna impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Neata praduitorilor, ce faceti in prima zi de weekend ? tot la scoala tot la scoala ?

Nu mai zi chestia asta cu praduitorilor si continuarea...te rog, deja devine sacaitoare.

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

Aveti grija mare ce vorbiti pe /f si cum vorbiti mai ales la war (sti cum e nervi astea si te mai scapi) Rey e cu ochii pe voi, poate revin si eu peste 2 saptamani daca mai prind loc liber aplic bafta la war rupetile ficatii la GSB si grija la Rey ca abia asteapta sa mai dea pe unu afara

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

@, @, Recent pe RPG 2, eu cu Shaw eram sub-lideri in Verdant si de la 0 zone am dus factiunea la 11 zone in 6 zile de war, dupa care un admin 4+ a facut pe dracu in 4 sa imi scoata sub-liderul ( Ca de banat nu putea ) si pe shaw la banat din cauza lui Coroiu, asta doar ca le era frica la unii ca facem si noi ce a facut VDT pe 1 :D

Link to comment
Share on other sites

Da, din pacate adminii se lasa prea usor influentati de unii jucatori care vin cu niste dovezi cat de cat si stiu sa mai bage 2-3 vorbe de la ei ca sa influenteze si cam asta e, asa a fost si cu WIPE-ul nostru, pentru ca oricat de idiot,retardat,handicapat ai fi iti poti da seama ca adminii au fost influentati, nu mai repet ca se stie, gsb mai multi codati ca noi-> factiune intreaga, noi mai putini-> WIPE.

 

Nu stiu daca o sa reusim ceva azi tinand cont ca suntem decat 27, dar macar sa incercam zic.

Link to comment
Share on other sites

Ba ma uit la mine peste trecut si cred ca eu am fost cel mai nenorocit om din toata factiunea =)))

Pana la rank 5 numai asta facusem , omoram in prostie dupa Black List ..

Tu tre sa iti mai aduci aminte de pozele astea :)))

9OncQL2.jpg

BoweSrf.png

fBOEXOL.jpg

xqs0T9h.jpg

 

De fiecare data cand aveam pe unul , noi eram prezenti pentru bani la el acasa .

La noi a venit atunci si adminu sa il intrebe pe lider daca noi suntem asasini :))

Mai erau aia Marky , lord si numai stiu cum avea numele de erau prieteni toti 5 si aveau vreo 2 AV la noi ..

Le facusem in seara aia o vizita cand erau toti la Grove Street si mai mult vorbeau ... Ne dam noi jos din masina si incepem sa tragem dupa ei in toate directiile =))

Ne duceam uneori cate 5 si cand venea politia sa ne aresteze , pe 3 ii puneam sa se predea si eu cu celalalt asasini mai ramaneam acolo sa il omoram pe ala :))

Avem aici toate dovezile :

http://forum.b-zone.ro/topic/99754-verdant-family-asasini-assassins/page-7

http://forum.b-zone.ro/topic/99754-verdant-family-asasini-assassins/page-8

http://forum.b-zone.ro/topic/99754-verdant-family-asasini-assassins/page-9

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, Da boss imi aduc aminte perfect ii rupeam, numai aveam loc in Huntley cati asasini mergeam dupa un singur om (unu mergea pe FCR).Era Asqwe lider parca si Levy sublider si mai imi aduc aminte ca VDT venea pe vremea aia tot dupa un wipe tot pe acelasi motiv tamp (codati) luase LS + jumate din LV (echipa de acum a batut recordul ala de pe vremea aia).Si dupa acel wipe prin primele luni ale anului 2014 a luat Asqwe lider si ne-am bagat si noi sa ajutam.Dar pacat ca am fost demis pentru ca pe vremea aia nu-l suportam pe oTo si l-am injurat la hq 69 (la liderul pe vremea aia Myair), iar ratatul de Myair m-a sapat si i-a dat PM lui Kelton cand l-am injurat pe oTo pe /w pacat ca facusem deja rank 3 in VDT.Iar in acel moment am decis sa ma duc in GSB era lider Dookid si acolo am facut rank 4 si am si cucerit orasul.Sunt amintiri frumoase frate

Link to comment
Share on other sites

Pariez ca o sa am minim 3 posturi de la GSB, care se baga? =))

Numa rabdare baietii ca nu se fac toate de azi pe maine, numa rabdare, nu poti face fata 20 vs 30 din care 10 au tec+combat iar de la noi 2 ca restu suntem rank 1.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru win, am spart gheata cu vietnamezii.

@@AIM NewLife, e normal sa pierdem waruri dupa wipe. Ce e enervant e ca am stat 3 luni aici si acum sa stau iara sa cer m4? Parca si tu ai luat r4 odata cu mine si kaine si am jucat doar 2 sau 3 zile de war cu el....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.