Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut italienilor! Ce faceti?

 

No ma, New are dreptate o mafie nu se face pocnind din degete! De cand a avut Cristina lider pana a ajuns Beyond in factiune Verdant a stat pasnica! Si toti care au fost dati afara pentru wipe nu sunt toti iar in Verdant, sunt si in alte ganguri. Eu cum am spus daca ne facem 35-38+ in factiune rezistam in fata la GSB. Oricum in urmatoarele 2 saptamani o sa fie putin mai greu, dar dupa o sa ne revenim deoarece vom creste in rank.

 

Link to comment
Share on other sites

Multumesc fanilor din GSB, mi-ati dat cel mai bun motiv de retragere, oricum m-am saturat sa-mi bat capul cu toti fomistii,slugarnicii si jegosii de pe serverul asta de cacat, cu staff de cacat si cu decizii luate aiurea.

 

Oare trebuie sa injur mai mult ca sa iau ban pe forum ? sper ca iau si doar pt atat, daca nu revin :)). Bafta la baietii ramasi aicisha, sa duceti treaba pana la capat si sa va razbunati pe zdrente.

Link to comment
Share on other sites

@@Shawy, Ce bine imi pare ca ai luat ban codatulee sper sa numai iei unban acolo sa putrezesti 30 de zile ca data viitoare va fi permanent tu esti smeker ai silent aime astea, merge noua versiune de renko?Acum numai merge ca ai ban sorry pana si Rasta a zis ca esti codat si nu ma lua cu d-alea ca te filmezi ca nu tine vechia poanta nu se vede codu pe filmare (toata lumea te crede zew dar nu esti, esti doar un codat inferct).I-am zis lui Memory sa nu-ti dea sublider ca esti codat dar nu m-a ascultat.Voi reveni si eu in VDT prieteni sa vad ce posibilitati mi se iveste

Te pwp Pharell ai fost adminul zilei azi!!!Te-ai schimbat mult de cand erai lider VDT in 2013 felicitari

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Pentru tine, da, stii tu cine. ;)

Si pentru voi astia din GSB de imi sunteti "prieteni" si dati report pe asta micu', manca-v-ar canceru'. :D

 

Nu v-am purtat pica, vorbesc pe un ton calm si astazi cu Shawy. Dar haide sa iti explic cum sta treaba. Cand eu am fost bun cu voi si pot spune ca am glumit, nimic altceva imediat au venit injuriile din partea voastra. Am fost de partea voastra si la faza cu #Wipe-ul acordat de STAFF. Nu m-am implic cu nimic impotriva voastra dar niciodata nu puteti recunoaste ajutorul. De cate ori ai intrat tu pe skipe sa faci diverse moduri si eram si eu? Hai sa-ti zic, de o gramada de ori dar niciodata nu am facut rau. Imi fac datoria de admin, sa prind codatii. Joc 2 ore pe zi(maxim) si dedic orele codatilor. Am banat si dusmanii vostri insa am banat si jucatori din breasla voastra. Nu am facut diferente, asta stie si Edy(Hawk). Mereu stiam ce faceti si cum lucrati ;) dar niciodata nu am cautat sa bag nasul unde nu trebuie. Ca voi pierde vreodata adminul? Asta e, viata merge mai departe. Ma voi lasa cu 2 luni inainte de termenul impus de mine insa in spate voi lasa ceva bun pentru comunitate:) Si sincer sa fiu, ma pot mandrii cu ce am putut sa prind pana acum. Exact ca un "pescar" am putut prinde "pesti" de kg mari. Nu incep sa dau nume deoarece nu are rost.

 

- Razbunarea de care spui in melodie, da. In caz ca vrei sa te razbuni pe mine te astept unde vrei tu sa ne clarificam conturile singuri. Pe joc daca te razbuni este treaba ta, eu nu consider o razbunare intr-un joc, inseamna sa ai manile legate de acest joc dar eu nu sunt asa cum credeti voi. V-am tratat candva ca pe niste prieteni dar mi-am dat seama unde puteti ajunge. De voi stiam foarte mult, anturajul va stirca pe voi:)

Cu asta am spus tot, Shawy eu te respect si consider ca mai pot discuta cu tine unele amanunte. Va urez succes in tot ce faceti.

Va explic si treaba cu, Katzuno. Pe unde ma prindea atat pe mine cat si stafful ne injura. Faceboock/Skipe, fiind prieten bun cu el o buna parte de timp. Cand l-am luat la teste pe un cont de sublider in Verdant (fara sa stiu ca el este) i-am gasit codul origin.exe il avea fix in RUN daca era sa cauti .exe la sintaxa. Bun, ii gasesc codul si doua zile mi-a spart capul cu scuze si sa nu il banez ca nu a reinstalat windosul s a m d. In cererea de unban spune ca eu i-am bagat coduri in calculator si ca el nu stia nimic saracutul de acel cod ce aparuse peste noapte in calculatorul lui. Intrebarea mea la faza aceasta este : Care pe care ?

 

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Nu v-am purtat pica, vorbesc pe un ton calm si astazi cu Shawy. Dar haide sa iti explic cum sta treaba. Cand eu am fost bun cu voi si pot spune ca am glumit, nimic altceva imediat au venit injuriile din partea voastra.

Sigur nu ne-ai purtat pica, aminteste-ti cat de disperat erai sa-l banezi pe Cristi care ti-a fost membru cand erai lider, dar nu tii cont de ajutorul pe care l-ai primit.

Am fost de partea voastra si la faza cu #Wipe-ul acordat de STAFF. Nu m-am implic cu nimic impotriva voastra dar niciodata nu puteti recunoaste ajutorul.

Tu poti?

De cate ori ai intrat tu pe skipe sa faci diverse moduri si eram si eu? Hai sa-ti zic, de o gramada de ori dar niciodata nu am facut rau.

Aveai si tu interesele tale.

Imi fac datoria de admin, sa prind codatii. Joc 2 ore pe zi(maxim) si dedic orele codatilor. Am banat si dusmanii vostri insa am banat si jucatori din breasla voastra. Nu am facut diferente, asta stie si Edy(Hawk).

Aici ai dreptate, nu am ce sa zic.

Mereu stiam ce faceti si cum lucrati ;) dar niciodata nu am cautat sa bag nasul unde nu trebuie.

Cum poti minti in halul asta? Gandeste-te la ce mi-ai facut mie. Pacat ca eu abia atunci mi-am dat seama ce fel de om esti si de caracterul tau. Problema e ca va schimba functiile. Aminteste-ti ca l-ai luat pe ExpreS la teste si i-ai cautat in conferinte si ai gasit o conversatie cu RoLLs. in care RoLLs. ii zicea ca ii da bani in joc pentru euro pe clienti. Mare anticheater ce esti, l-ai banat pe RoLLs. pentru tentativa de afaceri ilegale si tu imi zici ca banezi codatii. E vorba de ura aici si stii bine.

Ca voi pierde vreodata adminul? Asta e, viata merge mai departe. Ma voi lasa cu 2 luni inainte de termenul impus de mine insa in spate voi lasa ceva bun pentru comunitate:) Si sincer sa fiu, ma pot mandrii cu ce am putut sa prind pana acum. Exact ca un "pescar" am putut prinde "pesti" de kg mari. Nu incep sa dau nume deoarece nu are rost.

Da, spre exemplu Vincenzo care iti era si el prieten. ;)

- Razbunarea de care spui in melodie, da. In caz ca vrei sa te razbuni pe mine te astept unde vrei tu sa ne clarificam conturile singuri. Pe joc daca te razbuni este treaba ta, eu nu consider o razbunare intr-un joc, inseamna sa ai manile legate de acest joc dar eu nu sunt asa cum credeti voi. V-am tratat candva ca pe niste prieteni dar mi-am dat seama unde puteti ajunge. De voi stiam foarte mult, anturajul va stirca pe voi:)

Da, prietenii se ajuta la nevoie. Tu ajuti doar cand ai de profitat. Tu nu esti genul de om care sa ofere o mana de ajutor, ci genul de om care sa dea un branci si stii bine asta.

Cu asta am spus tot, Shawy eu te respect si consider ca mai pot discuta cu tine unele amanunte. Va urez succes in tot ce faceti.

Va explic si treaba cu, Katzuno. Pe unde ma prindea atat pe mine cat si stafful ne injura. Faceboock/Skipe, fiind prieten bun cu el o buna parte de timp. Cand l-am luat la teste pe un cont de sublider in Verdant (fara sa stiu ca el este) i-am gasit codul origin.exe il avea fix in RUN daca era sa cauti .exe la sintaxa. Bun, ii gasesc codul si doua zile mi-a spart capul cu scuze si sa nu il banez ca nu a reinstalat windosul s a m d. In cererea de unban spune ca eu i-am bagat coduri in calculator si ca el nu stia nimic saracutul de acel cod ce aparuse peste noapte in calculatorul lui. Intrebarea mea la faza aceasta este : Care pe care ?

Cum ziceam, recunosti si tu ca ti-a fost prieten, restul intelegi si tu.

Eu sunt prost ca va ajut pe toti si voi va bateti joc. Aici te incadrezi tu, SKY si multi altii...

Oricum nu mai joc, contul i l-am cedat unui prieten in care am avut incredere in momentul in care s-a dat wipe si deocamdata nu am de gand sa ma reapuc cand vad atata ura. Probabil am sa fac greseala sa ma reapuc, dar nu acum. Din punctul meu de vedere, nu are rost sa imi bat capul, nu merita sa ma deranjez.

Nu e vorba numai de mine, de exemplu pe Coroiu l-ai vanat din momentul in care te-a jignit, ok, inteleg ca te-a enervat, dar totusi...

Pe DeNis l-ai banat pentru necooperare teste tot asa pentru ca aveai pica pe el, l-ai pus sa descarce Ammyy Admin cand lui abia i se deschide Chrome-ul cand puteai sa intri tu cu TeamViewer si sa i-l descarci si sa vezi ca nu te minte, dar tu special ai facut in asa fel incat sa ia ban pentru ca stiai ca abia se introduse Ammy Admin in regulament si ca sunt sanse mari sa nu il aiba in PC...

De RoLLs. am zis, apoi de Cristi iar am zis, mai ramane Shaw. Nu o fi el sfant, dar doar pentru ca te-a luat la misto de cateva ori, nu inseamna ca trebuia sa strici prietenia cu el...

Acum asta e, macar ma bucur ca zici ca ti-a parut rau, acum nu stiu daca e adevarat sau nu, dar tot e ceva. :)

Edited by p H e N O M z 0 r
Link to comment
Share on other sites

@, Sunt de acord cu tine la ultima parte cand l-ai mentionat pe Sky :)), cu nea' Pharell n-am avut probleme ca eu am jucat corect sal, oricum daca ajungi intr-o functie gen admin mi se pare corect sa nu mai ti cont de prietenii adica na...asa ar fi normal, ca daca ar tine toti cont atunci ar fi urat si din pacate multi admini fac asta si asa se ajunge la decizii de astea fara pic de logica gen WIPE-ul nostru.

Link to comment
Share on other sites

Sigur nu ne-ai purtat pica, aminteste-ti cat de disperat erai sa-l banezi pe Cristi care ti-a fost membru cand erai lider, dar nu tii cont de ajutorul pe care l-ai primit.

Tu poti?

Aveai si tu interesele tale.

Aici ai dreptate, nu am ce sa zic.

Cum poti minti in halul asta? Gandeste-te la ce mi-ai facut mie. Pacat ca eu abia atunci mi-am dat seama ce fel de om esti si de caracterul tau. Problema e ca va schimba functiile. Aminteste-ti ca l-ai luat pe ExpreS la teste si i-au cautat in conferinte si ai gasit o conversatie cu RoLLs. in care RoLLs. ii zicea ca ii da bani in joc pentru euro pe clienti. Mare anticheater ce esti, l-ai banat pe RoLLs. pentru tentativa de afaceri ilegale si tu imi zici ca banezi codatii. E vorba de ura aici si stii bine.

Da, spre exemplu Vincenzo care iti era si el prieten. ;)

Da, prietenii se ajuta la nevoie. Tu ajuti doar cand ai de profitat. Tu nu esti genul de om care sa ofere o mana de ajutor, ci genul de om care sa ofere un branci si stii bine asta.

Cum ziceam, recunosti si tu ca ti-a fost prieten, restul intelegi si tu.

Eu sunt prost ca va ajut pe toti si voi va bateti joc. Aici te incadrezi tu, SKY si multi altii...

 

La faza cu Vinceno am stat 2 zile fara sa fac nimic, am intrebat o gramada de admini ce sa fac si cum sa procedez. Admini level 4+ nu level 1-2, toti au avut acelasi raspuns=ban. Daca nu il banam pe el si te banam pe tine(exemplu) era ok? Tu fiind un jucator oarecare? Cand el mi-a dat cu sutul, nu eram prieteni? Ha? Sigur ca eram dar nu au contat astea.

Mi-a parut rau la fazele cu tine si Cristi, recunosc asta. Sunt multe de spus despre prietenia mea cu, Cristi. Pe Shawy mereu l-am ajutat, doar sa minta in caz ca nu vrea sa recunoasca treaba asta...Cand am vb cu Theliar despre functia ta ca lider parca Verdant, auzisem ceva ca ai sansa la lider. Am spus ok, il ajut daca este nevoie. Mi-a parut rau de banarea ta insa ceva dubios era pe skipe(asta afland mai tarziu) tot de la "prietenii" tai.

Cand eu l-am intrebat pe Hristian ce sunt cu vorbele din status update el mi-a raspuns: Mai ai de manacat ba pana sa ma arzi pe mine. Eu incercand sa port o discutie omeneasca cu el si de prietenie.

Daca eu maine nu am admin si la waruri sunt testat si prins cu Renko.exe in calculator voi scapa ?:)) Te inseli amarnic daca crezi asta:))

 

 

- Newlife- Cu wipe-ul vostru eu unul nu am avut treaba;).

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.