Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara! Maine avem 4/4 cu GSB! No stress no panica.

Se pare, ca au plecat multi din GSB,imi pare rau de voi fratilor, sper sa fim prieteni, nu dujmani cum am fost cand eram vdt/gsb! (Coke,kenon)

Noapte buna.

Edited by AIM Tuzhky
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! Felicitari pentru 4/4 ! Daca avem aceeasi atitudine la fiecare war intr-o saptamana avem LS-ul in doliu.

ON : Ce mai faceti ? Va astept astazi la wars :D !

Link to comment
Share on other sites

@@Silviuuu, hai ca tragi bine insa iti cam tremura putin mana, cred ca e de la mouse. Incearca sa-ti bagi cskin deoarece te misti mult mai repede si ai un avantaj mai mare, in rest e bine.

ON: Salutare tuturor back si eu de la liceu, va astept in seara asta in numar cat mai mare la waruri sa le dam iar macel si sa bagam LS in doliu. Pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Putin din macelu de aseara:,

 

Nu cred ca am ce cauta aici, dar nah. Un sfat prietenesc: Pune o melodie pe fundal sau ceva, macar lasa sunetul original al jocului cum face Anndi. Apropo, Anddi/ squize, nu am vrut aseara sa sar de pe cladirea aia, ci in loc sa apas pe W+SPACE sa fug, am apasat pe W+SHIFT si am sarit de pe cladire, imi cer mii de scuze. Bafta diseara, cei mai buni vor castiga, noroc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.